Difference between revisions of "Festive Marches - Marċi Brijuzi - Soċjeta' Filarmonika San Ġorġ, Bormla (1994)"
Jump to navigation
Jump to search
(Inclued Page: Festive Marches - Marċi Brijuzi - Soċjeta' Filarmonika San Ġorġ, Bormla (1994)) |
|||
Line 6: | Line 6: | ||
| '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Productions'''||'''Recording Studios'''||'''Recording Engineer'''||'''Technical Engineer'''||'''Year''' | | '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Productions'''||'''Recording Studios'''||'''Recording Engineer'''||'''Technical Engineer'''||'''Year''' | ||
|- | |- | ||
| 01||50 Sena Mill-Pellegrinaġġ 1944||[[Mro. Raymond Sciberras]]||[[Soċjeta Filarmonika San Ġorġ Bormla]]||[[Boffa Studios]]||[[Joe Boffa Jr.]]||1994 | |||
|- | |||
| 02||Vince Ann||[[Mro. Chev. Vincent Bonnici]]||Soċjeta Filarmonika San Ġorġ Bormla||Boffa Studios||Joe Boffa Jr. ||1994 | |||
|- | |||
| 03||Seżżjoni Żgħażagħ||[[Mro. David Agius]]||Soċjeta Filarmonika San Ġorġ Bormla||Boffa Studios||Joe Boffa Jr. ||1994 | |||
|- | |||
| 04||Over The Top||[[Mro. Emanuel Spagnol]]||Soċjeta Filarmonika San Ġorġ Bormla||Boffa Studios||Joe Boffa Jr. ||1994 | |||
|- | |||
| 05||El Gringo||[[Mro. John J. Pace]]||Soċjeta Filarmonika San Ġorġ Bormla||Boffa Studios||Joe Boffa Jr. ||1994 | |||
|- | |||
| '''Side 'B'''' | |||
|- | |||
| 06||Kottonera Magħquda||[[Mro. Andrew Coleiro]]||Soċjeta Filarmonika San Ġorġ Bormla||Boffa Studios||Joe Boffa Jr. ||1994 | |||
|- | |||
| 07||Emperor||[[Mro. Archibald Mizzi]]||Soċjeta Filarmonika San Ġorġ Bormla||Boffa Studios||Joe Boffa Jr. ||1994 | |||
|- | |||
| 08||Giovanna||[[Mro. J Grixti]]||Soċjeta Filarmonika San Ġorġ Bormla||Boffa Studios||Joe Boffa Jr. ||1994 | |||
|- | |||
| 09||Il-Katubier Iż-Żgħir||[[Mro. Frank Galea]]||Soċjeta Filarmonika San Ġorġ Bormla||Boffa Studios||Joe Boffa Jr. ||1994 | |||
|- | |||
| 10||Innu Marċ 'Lill-Kunċiżżjoni'||Mro. Vincenzio Ciappara||Soċjeta Filarmonika San Ġorġ Bormla||Boffa Studios||Joe Boffa Jr. ||1994 | |||
|- | |||
|} |
Revision as of 03:26, 30 April 2020
Cassettes
Side 'A' | |||||||
No | Marches | Composer | Productions | Recording Studios | Recording Engineer | Technical Engineer | Year |
01 | 50 Sena Mill-Pellegrinaġġ 1944 | Mro. Raymond Sciberras | Soċjeta Filarmonika San Ġorġ Bormla | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 1994 | |
02 | Vince Ann | Mro. Chev. Vincent Bonnici | Soċjeta Filarmonika San Ġorġ Bormla | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 1994 | |
03 | Seżżjoni Żgħażagħ | Mro. David Agius | Soċjeta Filarmonika San Ġorġ Bormla | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 1994 | |
04 | Over The Top | Mro. Emanuel Spagnol | Soċjeta Filarmonika San Ġorġ Bormla | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 1994 | |
05 | El Gringo | Mro. John J. Pace | Soċjeta Filarmonika San Ġorġ Bormla | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 1994 | |
Side 'B' | |||||||
06 | Kottonera Magħquda | Mro. Andrew Coleiro | Soċjeta Filarmonika San Ġorġ Bormla | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 1994 | |
07 | Emperor | Mro. Archibald Mizzi | Soċjeta Filarmonika San Ġorġ Bormla | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 1994 | |
08 | Giovanna | Mro. J Grixti | Soċjeta Filarmonika San Ġorġ Bormla | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 1994 | |
09 | Il-Katubier Iż-Żgħir | Mro. Frank Galea | Soċjeta Filarmonika San Ġorġ Bormla | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 1994 | |
10 | Innu Marċ 'Lill-Kunċiżżjoni' | Mro. Vincenzio Ciappara | Soċjeta Filarmonika San Ġorġ Bormla | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 1994 |