Difference between revisions of "Festive Marches - Marċi Brijuzi - Qniepen tal-Knisja Arċipretali - Mill-Għaqda Mużikali San Nikola (1987)"
Jump to navigation
Jump to search
(Inclued Page: Festive Marches - Marċi Brijuzi - Qniepen tal-Knisja Arċipretali - Mill-Għaqda Mużikali San Nikola (1987)) |
(Arranged Page: Festive Marches - Marċi Brijuzi - Qniepen tal-Knisja Arċipretali - Mill-Għaqda Mużikali San Nikola (1987)) |
||
Line 1: | Line 1: | ||
{| | {| class="wikitable sortable" name="Name of Cassettes" | ||
|- | |- | ||
| | | align="center" style="background:#f0f0f0;"|'''No''' | ||
| align="center" style="background:#f0f0f0;"|'''Name of Cassettes''' | |||
| align="center" style="background:#f0f0f0;"|'''Year''' | |||
| align="center" style="background:#f0f0f0;"|'''Marches''' | |||
| align="center" style="background:#f0f0f0;"|'''Funeral Marches''' | |||
| align="center" style="background:#f0f0f0;"|'''Waltzes''' | |||
| align="center" style="background:#f0f0f0;"|'''Others''' | |||
|- | |||
| '''Side 'A'''' | |||
|- | |- | ||
| No||Marches||Composer||Productions||Recording Studios||Recording Engineer||Technical Assitant||Year | | No||Marches||Composer||Productions||Recording Studios||Recording Engineer||Technical Assitant||Year |
Revision as of 18:16, 14 May 2020
No | Name of Cassettes | Year | Marches | Funeral Marches | Waltzes | Others | |
Side 'A' | |||||||
No | Marches | Composer | Productions | Recording Studios | Recording Engineer | Technical Assitant | Year |
01 | Raħal Twelidi | Rev. Dun Daniel Farrugia | Għaqda Mużikali San Nikola Siġġiewi | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr | Peter Vassallo | 1987 |
02 | Innu Marċ 'Sliem Għalik O Tawmaturgu' | Mro. Ġiovanni Vella | Għaqda Mużikali San Nikola, Siġġiewi | Boffa Studio | Joseph Boffa | Peter Vassallo | 1987 |
03 | L-Allievi Żgħażagħ | Mro. Eucharist Muscat | Għaqda Mużikali San Nikola, Siġġiewi | Boffa Studio | Joseph Boffa | Peter Vassallo | 1987 |
04 | Siġġiewi Darts Tram | Mro. Andrew Coleiro | Għaqda Mużikali San Nikola, Siġġiewi | Boffa Studio | Joseph Boffa | Peter Vassallo | 1987 |
05 | 6 ta' Diċembru | Mro. John Thewma | Għaqda Mużikali San Nikola, Siġġiewi | Boffa Studio | Joseph Boffa | Peter Vassallo | 1987 |
06 | Iacchus | Mro. Archibald Mizzi | Għaqda Mużikali San Nikola, Siġġiewi | Boffa Studio | Joseph Boffa | Peter Vassallo | 1987 |
07 | Il-Poeta Karmenu Vassallo | Mro. Karmenu Vella | Għaqda Mużikali San Nikola, Siġġiewi | Boffa Studio | Joseph Boffa | Peter Vassallo | 1987 |
Side 'B' | |||||||
08 | 25 th Anniversary | Mro. John Mamo | Għaqda Mużikali San Nikola, Siġġiewi | Boffa Studio | Joseph Boffa | Peter Vassallo | 1987 |
09 | Josette | Mro. John Mamo | Għaqda Mużikali San Nikola, Siġġiewi | Boffa Studio | Joseph Boffa | Peter Vassallo | 1987 |
10 | Blue Lagoon | Mro. John Mamo | Għaqda Mużikali San Nikola, Siġġiewi | Boffa Studio | Joseph Boffa | Peter Vassallo | 1987 |
11 | Arena | Mro. John Mamo | Għaqda Mużikali San Nikola, Siġġiewi | Boffa Studio | Joseph Boffa | Peter Vassallo | 1987 |
12 | Claire | Mro. John Mamo | Għaqda Mużikali San Nikola, Siġġiewi | Boffa Studio | Joseph Boffa | Peter Vassallo | 1987 |
13 | Innu Lill-Banda San Nikola | Mro. John Mamo | Għaqda Mużikali San Nikola, Siġġiewi | Boffa Studio | Joseph Boffa | Peter Vassallo | 1987 |