Difference between revisions of "Festive Marches - Marċi Brijuzi - Mis-Soċjeta San Pawl Banda Konti Ruġġieru (2011)"
Jump to navigation
Jump to search
Festive Marches - Marċi Brijuzi - Mill-Każin San Pawl Banda Konti Ruġġieru (2011)
(Included Page: Festive Marches - Marċi Brijuzi - Mis-Soċjeta San Pawl Banda Konti Ruġġieru (2011)) |
(Arranged Page: Festive Marches - Marċi Brijuzi - Mis-Soċjeta San Pawl Banda Konti Ruġġieru (2011)) |
||
Line 3: | Line 3: | ||
| '''Side 'A'''' | | '''Side 'A'''' | ||
|- | |- | ||
'''Festive Marches - Marċi Brijuzi - | '''Festive Marches - Marċi Brijuzi - Mill-Każin San Pawl Banda Konti Ruġġieru (2011)''' | ||
|- | |- | ||
| '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Productions'''||'''Recording Studios'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | | '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Productions'''||'''Recording Studios'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | ||
|- | |- | ||
| 01||Inno Conte Ruggiero||[[Mro. Giuseppe Vitaliti]]||[[Każin San Pawl Banda Konti Ruġġieru]]||[[V & R Recording Studios]]||[[Vanni Farrugia]]||2011 | |||
|- | |||
| 02||Ir-Rabat ta' San Pawl||[[Profs. Mro. Joseph Vella]]||Każin San Pawl Banda Konti Ruġġieru||V & R Recording Studios||Vanni Farrugia ||2011 | |||
|- | |||
| 03||Centenary Bells||[[Mro. James Chappell]]||Każin San Pawl Banda Konti Ruġġieru||V & R Recording Studios||Vanni Farrugia ||2011 | |||
|- | |||
| 04||Aigle d'Or||[[Mro. Vincenzo Ciappara]]||Każin San Pawl Banda Konti Ruġġieru||V & R Recording Studios||Vanni Farrugia ||2011 | |||
|- | |||
| 05||Lights of Naples||[[Mro. Joseph Azzopardi]]||Każin San Pawl Banda Konti Ruġġieru||V & R Recording Studios||Vanni Farrugia ||2011 | |||
|- | |||
| 06||Ikijjen||Profs. Mro. Joseph Vella||Każin San Pawl Banda Konti Ruġġieru||V & R Recording Studios||Vanni Farrugia ||2011 | |||
|- | |||
| 07||Ta' l-Ajkla||[[Mro. Carmel Borg]]||Każin San Pawl Banda Konti Ruġġieru||V & R Recording Studios||Vanni Farrugia ||2011 | |||
|- | |||
| 08||Fete Nationale||Mro. Vincenzo Ciappara||Każin San Pawl Banda Konti Ruġġieru||V & R Recording Studios||Vanni Farrugia ||2011 | |||
|- | |||
| 09||El Ninjo||Mro. Joseph Azzopardi||Każin San Pawl Banda Konti Ruġġieru||V & R Recording Studios||Vanni Farrugia ||2011 | |||
|- | |||
| 10||Sardar's Song||Profs. Mro. Joseph Vella||Każin San Pawl Banda Konti Ruġġieru||V & R Recording Studios||Vanni Farrugia ||2011 | |||
|- | |||
| 11||Golden Rose||Mro. Vincenzo Ciappara||Każin San Pawl Banda Konti Ruġġieru||V & R Recording Studios||Vanni Farrugia ||2011 | |||
|- | |||
| 12||VieAnth||[[Mro. Ronnie Debattista]]||Każin San Pawl Banda Konti Ruġġieru||V & R Recording Studios||Vanni Farrugia ||2011 | |||
|- | |||
| 13||Vesuvio||Mro. Joseph Azzopardi||Każin San Pawl Banda Konti Ruġġieru||V & R Recording Studios||Vanni Farrugia ||2011 | |||
|- | |||
| 14||Innu Popolari lil App. Missierna San Pawl||Mro. Vincenzo Ciappara||Każin San Pawl Banda Konti Ruġġieru||V & R Recording Studios||Vanni Farrugia ||2011 | |||
|- | |||
| 15||Marcia 'San Paolo'||[[Mro. Cardenio Botti]]||Każin San Pawl Banda Konti Ruġġieru||V & R Recording Studios||Vanni Farrugia ||2011 | |||
|- | |||
|} |
Revision as of 18:15, 30 April 2020
Side 'A' | ||||||
No | Marches | Composer | Productions | Recording Studios | Recording Engineer | Year |
01 | Inno Conte Ruggiero | Mro. Giuseppe Vitaliti | Każin San Pawl Banda Konti Ruġġieru | V & R Recording Studios | Vanni Farrugia | 2011 |
02 | Ir-Rabat ta' San Pawl | Profs. Mro. Joseph Vella | Każin San Pawl Banda Konti Ruġġieru | V & R Recording Studios | Vanni Farrugia | 2011 |
03 | Centenary Bells | Mro. James Chappell | Każin San Pawl Banda Konti Ruġġieru | V & R Recording Studios | Vanni Farrugia | 2011 |
04 | Aigle d'Or | Mro. Vincenzo Ciappara | Każin San Pawl Banda Konti Ruġġieru | V & R Recording Studios | Vanni Farrugia | 2011 |
05 | Lights of Naples | Mro. Joseph Azzopardi | Każin San Pawl Banda Konti Ruġġieru | V & R Recording Studios | Vanni Farrugia | 2011 |
06 | Ikijjen | Profs. Mro. Joseph Vella | Każin San Pawl Banda Konti Ruġġieru | V & R Recording Studios | Vanni Farrugia | 2011 |
07 | Ta' l-Ajkla | Mro. Carmel Borg | Każin San Pawl Banda Konti Ruġġieru | V & R Recording Studios | Vanni Farrugia | 2011 |
08 | Fete Nationale | Mro. Vincenzo Ciappara | Każin San Pawl Banda Konti Ruġġieru | V & R Recording Studios | Vanni Farrugia | 2011 |
09 | El Ninjo | Mro. Joseph Azzopardi | Każin San Pawl Banda Konti Ruġġieru | V & R Recording Studios | Vanni Farrugia | 2011 |
10 | Sardar's Song | Profs. Mro. Joseph Vella | Każin San Pawl Banda Konti Ruġġieru | V & R Recording Studios | Vanni Farrugia | 2011 |
11 | Golden Rose | Mro. Vincenzo Ciappara | Każin San Pawl Banda Konti Ruġġieru | V & R Recording Studios | Vanni Farrugia | 2011 |
12 | VieAnth | Mro. Ronnie Debattista | Każin San Pawl Banda Konti Ruġġieru | V & R Recording Studios | Vanni Farrugia | 2011 |
13 | Vesuvio | Mro. Joseph Azzopardi | Każin San Pawl Banda Konti Ruġġieru | V & R Recording Studios | Vanni Farrugia | 2011 |
14 | Innu Popolari lil App. Missierna San Pawl | Mro. Vincenzo Ciappara | Każin San Pawl Banda Konti Ruġġieru | V & R Recording Studios | Vanni Farrugia | 2011 |
15 | Marcia 'San Paolo' | Mro. Cardenio Botti | Każin San Pawl Banda Konti Ruġġieru | V & R Recording Studios | Vanni Farrugia | 2011 |