Difference between revisions of "Festive Marches - Marċi Brijuzi - Mill-Għaqda Mużikali Santa Marija A.D. 1873 (2004)"
Jump to navigation
Jump to search
(Included Page: Festive Marches - Marċi Brijuzi - Mill-Għaqda Mużikali Santa Marija A.D. 1873 (2004)) Tag: Replaced |
(Arranged Page: Festive Marches - Marċi Brijuzi - Mill-Għaqda Mużikali Santa Marija A.D. 1873 (2004)) |
||
Line 3: | Line 3: | ||
| '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Productions'''||'''Recording Studios'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | | '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Productions'''||'''Recording Studios'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | ||
|- | |- | ||
| 01||Innu Lil Santa Marija||[[Antonio Miruzzi]]||[[Għaqda Mużikali Santa Marija A.D. 1873]]||[[Boffa Studios]]||[[Joseph Boffa Jnr.]]||2004 | |||
|- | |||
| 02||10 Snin Seżżjoni Żgħażagħ||[[Herbert Pace]]||Għaqda Mużikali Santa Marija A.D. 1873||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr.||2004 | |||
|- | |||
| 03||Xewki||[[Carmelo Mangion]]||Għaqda Mużikali Santa Marija A.D. 1873||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr.||2004 | |||
|- | |||
| 04||Wafer||[[K Abela]]||Għaqda Mużikali Santa Marija A.D. 1873||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr.||2004 | |||
|- | |||
| 05||Ħbieb Għal Dejjem||[[V Galea]]||Għaqda Mużikali Santa Marija A.D. 1873||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr.||2004 | |||
|- | |||
| 06||Ġorġ||[[R Abela]]||Għaqda Mużikali Santa Marija A.D. 1873||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr.||2004 | |||
|- | |||
| 07||Bejn il-Ħbieb||[[Andrew Coliero]]||Għaqda Mużikali Santa Marija A.D. 1873||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr.||2004 | |||
|- | |||
| 08||Tester||[[David Camilleri]]||Għaqda Mużikali Santa Marija A.D. 1873||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr.||2004 | |||
|- | |||
| 09||Sunrise||[[I. Borg]]||Għaqda Mużikali Santa Marija A.D. 1873||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr.||2004 | |||
|- | |||
| 10||Allegro Con Fuoco||[[Victor Vella]]||Għaqda Mużikali Santa Marija A.D. 1873||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr.||2004 | |||
|- | |||
| 11||Pagasus||Herbert Pace||Għaqda Mużikali Santa Marija A.D. 1873||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr.||2004 | |||
|- | |||
| 12||Innu Lil Santa Marija||[[John J.Pace]]||Għaqda Mużikali Santa Marija A.D. 1873||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr.||2004 | |||
|- | |||
|} |
Revision as of 18:31, 20 February 2021
No | Marches | Composer | Productions | Recording Studios | Recording Engineer | Year |
01 | Innu Lil Santa Marija | Antonio Miruzzi | Għaqda Mużikali Santa Marija A.D. 1873 | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr. | 2004 |
02 | 10 Snin Seżżjoni Żgħażagħ | Herbert Pace | Għaqda Mużikali Santa Marija A.D. 1873 | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr. | 2004 |
03 | Xewki | Carmelo Mangion | Għaqda Mużikali Santa Marija A.D. 1873 | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr. | 2004 |
04 | Wafer | K Abela | Għaqda Mużikali Santa Marija A.D. 1873 | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr. | 2004 |
05 | Ħbieb Għal Dejjem | V Galea | Għaqda Mużikali Santa Marija A.D. 1873 | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr. | 2004 |
06 | Ġorġ | R Abela | Għaqda Mużikali Santa Marija A.D. 1873 | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr. | 2004 |
07 | Bejn il-Ħbieb | Andrew Coliero | Għaqda Mużikali Santa Marija A.D. 1873 | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr. | 2004 |
08 | Tester | David Camilleri | Għaqda Mużikali Santa Marija A.D. 1873 | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr. | 2004 |
09 | Sunrise | I. Borg | Għaqda Mużikali Santa Marija A.D. 1873 | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr. | 2004 |
10 | Allegro Con Fuoco | Victor Vella | Għaqda Mużikali Santa Marija A.D. 1873 | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr. | 2004 |
11 | Pagasus | Herbert Pace | Għaqda Mużikali Santa Marija A.D. 1873 | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr. | 2004 |
12 | Innu Lil Santa Marija | John J.Pace | Għaqda Mużikali Santa Marija A.D. 1873 | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr. | 2004 |