Difference between revisions of "Festive Marches - Marċi Brijuzi - Marċi tas-Surmast Vincenzo Ciappara - Mis-Soċjeta San Pawl Banda Konti Ruġġieru (Vol. 01) (1984)"
Jump to navigation
Jump to search
Festive Marches - Marċi Brijuzi - Marċi tas-Surmast Vincenzo Ciappara - Mis-Soċjeta San Pawl Banda Konti Ruġġieru (Vol. 01) (1984)
(Included Page: Festive Marches - Marċi Brijuzi - Marċi tas-Surmast Vincenzo Ciappara - Mis-Soċjeta San Pawl Banda Konti Ruġġieru (Vol. 01) (1984)) |
(Arranged Page: Festive Marches - Marċi Brijuzi - Marċi tas-Surmast Vincenzo Ciappara - Mis-Soċjeta San Pawl Banda Konti Ruġġieru (Vol. 01) (1984)) |
||
Line 1: | Line 1: | ||
{| {{table}} | {| {{table}} | ||
{| class="wikitable sortable" name="Name of | {| class="wikitable sortable" name="Name of Cassettes" | ||
|- | |- | ||
'''Festive Marches - Marċi Brijuzi - Marċi tas-Surmast Vincenzo Ciappara - Mis-Soċjeta San Pawl Banda Konti Ruġġieru (Vol. 01) (1984)''' | '''Festive Marches - Marċi Brijuzi - Marċi tas-Surmast Vincenzo Ciappara - Mis-Soċjeta San Pawl Banda Konti Ruġġieru (Vol. 01) (1984)''' | ||
|- | |- | ||
| '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Productions'''||'''Recording Studios'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | | '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Productions'''||'''Recording Studios'''||'''Recording Engineer'''||'''Technical Engineer'''||'''Year''' | ||
|- | |- | ||
| 01||Vincenzo (1938)||[[Mro. Vincenzo Ciappara]]||[[Każin San Pawl Banda Konti Ruġġieru]]||[[Boffa Studios]]||[[Joe Boffa Jr.]]||[[Peter Vassallo]]||1984 | |||
|- | |||
| 02||Mary (1938)||Mro. Vincenzo Ciappara||Każin San Pawl Banda Konti Ruġġieru||Boffa Studios||Joe Boffa Jr. ||Peter Vassallo||1984 | |||
|- | |||
| 03||Coronation (1953)||Mro. Vincenzo Ciappara||Każin San Pawl Banda Konti Ruġġieru||Boffa Studios||Joe Boffa Jr. ||Peter Vassallo||1984 | |||
|- | |||
| 04||Spanish Life (1953)||Mro. Vincenzo Ciappara||Każin San Pawl Banda Konti Ruġġieru||Boffa Studios||Joe Boffa Jr. ||Peter Vassallo||1984 | |||
|- | |||
| 05||Victory (1944)||Mro. Vincenzo Ciappara||Każin San Pawl Banda Konti Ruġġieru||Boffa Studios||Joe Boffa Jr. ||Peter Vassallo||1984 | |||
|- | |||
| 06||Lobella (1953)||Mro. Vincenzo Ciappara||Każin San Pawl Banda Konti Ruġġieru||Boffa Studios||Joe Boffa Jr. ||Peter Vassallo||1984 | |||
|- | |||
| 07||Gladiator (1955)||Mro. Vincenzo Ciappara||Każin San Pawl Banda Konti Ruġġieru||Boffa Studios||Joe Boffa Jr. ||Peter Vassallo||1984 | |||
|- | |||
| 08||La Carolina (1955)||Mro. Vincenzo Ciappara||Każin San Pawl Banda Konti Ruġġieru||Boffa Studios||Joe Boffa Jr. ||Peter Vassallo||1984 | |||
|- | |||
| 09||Rosalind (1979)||Mro. Vincenzo Ciappara||Każin San Pawl Banda Konti Ruġġieru||Boffa Studios||Joe Boffa Jr. ||Peter Vassallo||1984 | |||
|- | |||
| 10||Gerona (1979)||Mro. Vincenzo Ciappara||Każin San Pawl Banda Konti Ruġġieru||Boffa Studios||Joe Boffa Jr. ||Peter Vassallo||1984 | |||
|- | |||
| 11||Sayonara (1979)||Mro. Vincenzo Ciappara||Każin San Pawl Banda Konti Ruġġieru||Boffa Studios||Joe Boffa Jr. ||Peter Vassallo||1984 | |||
|- | |||
| 11||Karmenu Farrugia (1947)||Mro. Vincenzo Ciappara||Każin San Pawl Banda Konti Ruġġieru||Boffa Studios||Joe Boffa Jr. ||Peter Vassallo||1984 | |||
|- | |||
| 12||Marcia Conte Ruggiero (1976)||Mro. Vincenzo Ciappara||Każin San Pawl Banda Konti Ruġġieru||Boffa Studios||Joe Boffa Jr. ||Peter Vassallo||1984 | |||
|- | |||
|} | |||
[[Category:Festive Marches]] | |||
[[Category:Cassettes released by band clubs in Malta]] | |||
[[Category:CDs released by band clubs in Malta]] | |||
[[Category:Soċjeta San Pawl Banda Konti Ruġġieru]] |
Revision as of 18:04, 30 April 2020
No | Marches | Composer | Productions | Recording Studios | Recording Engineer | Technical Engineer | Year |
01 | Vincenzo (1938) | Mro. Vincenzo Ciappara | Każin San Pawl Banda Konti Ruġġieru | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | Peter Vassallo | 1984 |
02 | Mary (1938) | Mro. Vincenzo Ciappara | Każin San Pawl Banda Konti Ruġġieru | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | Peter Vassallo | 1984 |
03 | Coronation (1953) | Mro. Vincenzo Ciappara | Każin San Pawl Banda Konti Ruġġieru | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | Peter Vassallo | 1984 |
04 | Spanish Life (1953) | Mro. Vincenzo Ciappara | Każin San Pawl Banda Konti Ruġġieru | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | Peter Vassallo | 1984 |
05 | Victory (1944) | Mro. Vincenzo Ciappara | Każin San Pawl Banda Konti Ruġġieru | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | Peter Vassallo | 1984 |
06 | Lobella (1953) | Mro. Vincenzo Ciappara | Każin San Pawl Banda Konti Ruġġieru | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | Peter Vassallo | 1984 |
07 | Gladiator (1955) | Mro. Vincenzo Ciappara | Każin San Pawl Banda Konti Ruġġieru | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | Peter Vassallo | 1984 |
08 | La Carolina (1955) | Mro. Vincenzo Ciappara | Każin San Pawl Banda Konti Ruġġieru | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | Peter Vassallo | 1984 |
09 | Rosalind (1979) | Mro. Vincenzo Ciappara | Każin San Pawl Banda Konti Ruġġieru | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | Peter Vassallo | 1984 |
10 | Gerona (1979) | Mro. Vincenzo Ciappara | Każin San Pawl Banda Konti Ruġġieru | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | Peter Vassallo | 1984 |
11 | Sayonara (1979) | Mro. Vincenzo Ciappara | Każin San Pawl Banda Konti Ruġġieru | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | Peter Vassallo | 1984 |
11 | Karmenu Farrugia (1947) | Mro. Vincenzo Ciappara | Każin San Pawl Banda Konti Ruġġieru | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | Peter Vassallo | 1984 |
12 | Marcia Conte Ruggiero (1976) | Mro. Vincenzo Ciappara | Każin San Pawl Banda Konti Ruġġieru | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | Peter Vassallo | 1984 |