Difference between revisions of "Festive Marches - Marċi Brijuzi - Marċi San Duminku 1995 - Kompożizzjoni tal-Maġġur A. Aquilina - Mis-Soċjeta Filarmonika King's Own (1995)"
Jump to navigation
Jump to search
(Included Page: Festive Marches - Marċi Brijuzi - Marċi San Duminku 1995 - Kompożizzjoni tal-Maġġur A. Aquilina - Mis-Soċjeta Filarmonika King's Own (1995)) |
(Arranged Page: Festive Marches - Marċi Brijuzi - Marċi San Duminku 1995 - Kompożizzjoni tal-Maġġur A. Aquilina - Mis-Soċjeta Filarmonika King's Own (1995)) |
||
Line 5: | Line 5: | ||
| '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Production'''||'''Recording Studio'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | | '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Production'''||'''Recording Studio'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | ||
|- | |- | ||
| 01||Giusfrendo||[[Anthony Aquilina]]||[[Soċjeta Filarmonika King's Own]]||[[Boffa Studios]]||[[Joseph Boffa Jnr.]]||1995 | |||
|- | |||
| 02||Mona||Anthony Aquilina||Soċjeta Filarmonika King's Own||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr.||1995 | |||
|- | |||
| 03||Et Donnay||Anthony Aquilina||Soċjeta Filarmonika King's Own||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr.||1995 | |||
|- | |||
| 04||Balfrendozan||Anthony Aquilina||Soċjeta Filarmonika King's Own||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr.||1995 | |||
|- | |||
| 05||Forza Ċensina||Anthony Aquilina||Soċjeta Filarmonika King's Own||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr.||1995 | |||
|- | |||
| 06||Lillywhites||Anthony Aquilina||Soċjeta Filarmonika King's Own||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr.||1995 | |||
|- | |||
| 07||El Picador||Anthony Aquilina||Soċjeta Filarmonika King's Own||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr.||1995 | |||
|- | |||
| '''Side 'B'''' | |||
|- | |||
| 08||Granada||Anthony Aquilina||Soċjeta Filarmonika King's Own||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr.||1995 | |||
|- | |||
| 09||Zorro Is-Sur Kelin||Anthony Aquilina||Soċjeta Filarmonika King's Own||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr.||1995 | |||
|- | |||
| 10||Marching Along||Anthony Aquilina||Soċjeta Filarmonika King's Own||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr.||1995 | |||
|- | |||
| 11||Manweli||Anthony Aquilina||Soċjeta Filarmonika King's Own||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr.||1995 | |||
|- | |||
| 12||Innu tal-Kalaroga||[[Giuseppe Caruana]]||Soċjeta Filarmonika King's Own||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr.||1995 | |||
|- | |||
| 13||Omaggio alla King's Own||[[Francesco Gobet]]||Soċjeta Filarmonika King's Own||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr.||1995 | |||
|- | |||
|} |
Revision as of 07:51, 8 January 2021
Side 'A' | ||||||
No | Marches | Composer | Production | Recording Studio | Recording Engineer | Year |
01 | Giusfrendo | Anthony Aquilina | Soċjeta Filarmonika King's Own | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr. | 1995 |
02 | Mona | Anthony Aquilina | Soċjeta Filarmonika King's Own | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr. | 1995 |
03 | Et Donnay | Anthony Aquilina | Soċjeta Filarmonika King's Own | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr. | 1995 |
04 | Balfrendozan | Anthony Aquilina | Soċjeta Filarmonika King's Own | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr. | 1995 |
05 | Forza Ċensina | Anthony Aquilina | Soċjeta Filarmonika King's Own | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr. | 1995 |
06 | Lillywhites | Anthony Aquilina | Soċjeta Filarmonika King's Own | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr. | 1995 |
07 | El Picador | Anthony Aquilina | Soċjeta Filarmonika King's Own | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr. | 1995 |
Side 'B' | ||||||
08 | Granada | Anthony Aquilina | Soċjeta Filarmonika King's Own | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr. | 1995 |
09 | Zorro Is-Sur Kelin | Anthony Aquilina | Soċjeta Filarmonika King's Own | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr. | 1995 |
10 | Marching Along | Anthony Aquilina | Soċjeta Filarmonika King's Own | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr. | 1995 |
11 | Manweli | Anthony Aquilina | Soċjeta Filarmonika King's Own | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr. | 1995 |
12 | Innu tal-Kalaroga | Giuseppe Caruana | Soċjeta Filarmonika King's Own | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr. | 1995 |
13 | Omaggio alla King's Own | Francesco Gobet | Soċjeta Filarmonika King's Own | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr. | 1995 |