Difference between revisions of "Festive Marches - Marċi Brijuzi - Marċi Brijużi 1992-1993 - Mill-Għaqda Mużikali San Nikola (1992-93)"
Jump to navigation
Jump to search
(Arranged Page: Festive Marches - Marċi Brijuzi - Marċi Brijużi 1992-1993 - Mill-Għaqda Mużikali San Nikola (1992-93)) |
(Arranged Page: Festive Marches - Marċi Brijuzi - Marċi Brijużi 1992-1993 - Mill-Għaqda Mużikali San Nikola (1992-93)) |
||
Line 5: | Line 5: | ||
| '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Productions'''||'''Recording Studios'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | | '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Productions'''||'''Recording Studios'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | ||
|- | |- | ||
| 01||Innu Marċ 'Sliem Għalik O Tawmaturgu'||[[Mro. Ġiovanni Vella]]||[[Għaqda Mużikali San Nikola]] Siġġiewi||[[Boffa Studios]]||[[Joseph Boffa Jnr]]||1992-1993 | |||
|- | |||
| 02||National Day||[[Mro. John Mamo]]||Għaqda Mużikali San Nikola, Siġġiewi||Boffa Studio||Joseph Boffa||1992-1993 | |||
|- | |||
| 03||Clarisse||[[Mro. Eucharist Muscat]]||Għaqda Mużikali San Nikola, Siġġiewi||Boffa Studio||Joseph Boffa||1992-1993 | |||
|- | |||
| 04||Dorienne||[[Mro. Peter Paul Ciantar]]||Għaqda Mużikali San Nikola, Siġġiewi||Boffa Studio||Joseph Boffa||1992-1993 | |||
|- | |||
| 05||Teenage Romance||[[Mro. Anthony Bonello]]||Għaqda Mużikali San Nikola, Siġġiewi||Boffa Studio||Joseph Boffa||1992-1993 | |||
|- | |||
| 06||Il-Każin il-Ġdid||[[Mro. Karmenu Vella]]||Għaqda Mużikali San Nikola, Siġġiewi||Boffa Studio||Joseph Boffa||1992-1993 | |||
|- | |||
| 07||DanJohn||[[Mro. Mario Azzopardi]]||Għaqda Mużikali San Nikola, Siġġiewi||Boffa Studio||Joseph Boffa||1992-1993 | |||
|- | |||
| '''Side 'B'''' | |||
|- | |||
| 07||Marcos||Mro. John Mamo||Għaqda Mużikali San Nikola, Siġġiewi||Boffa Studio||Joseph Boffa||1992-1993 | |||
|- | |||
| 08||Barcellona||[[Mro. John Theuma]]||Għaqda Mużikali San Nikola, Siġġiewi||Boffa Studio||Joseph Boffa||1992-1993 | |||
|- | |||
| 09||Raisa||[[Mro. Jesmond Griscti]||Għaqda Mużikali San Nikola, Siġġiewi||Boffa Studio||Joseph Boffa||1992-1993 | |||
|- | |||
| 10||Nicky Tal-Qubbjt||[[Mro. Carm. Baldacchino]]||Għaqda Mużikali San Nikola, Siġġiewi||Boffa Studio||Joseph Boffa||1992-1993 | |||
|- | |||
| 11||Aussie ||[[Mro. George Aquilina]]||Għaqda Mużikali San Nikola, Siġġiewi||Boffa Studio||Joseph Boffa||1992-1993 | |||
|- | |||
| 12||Innu Lill-Banda San Nikola||Mro. John Mamo||Għaqda Mużikali San Nikola, Siġġiewi||Boffa Studio||Joseph Boffa||1992-1993 | |||
|- | |||
|} |
Revision as of 18:38, 14 May 2020
Side 'A' | ||||||
No | Marches | Composer | Productions | Recording Studios | Recording Engineer | Year |
01 | Innu Marċ 'Sliem Għalik O Tawmaturgu' | Mro. Ġiovanni Vella | Għaqda Mużikali San Nikola Siġġiewi | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr | 1992-1993 |
02 | National Day | Mro. John Mamo | Għaqda Mużikali San Nikola, Siġġiewi | Boffa Studio | Joseph Boffa | 1992-1993 |
03 | Clarisse | Mro. Eucharist Muscat | Għaqda Mużikali San Nikola, Siġġiewi | Boffa Studio | Joseph Boffa | 1992-1993 |
04 | Dorienne | Mro. Peter Paul Ciantar | Għaqda Mużikali San Nikola, Siġġiewi | Boffa Studio | Joseph Boffa | 1992-1993 |
05 | Teenage Romance | Mro. Anthony Bonello | Għaqda Mużikali San Nikola, Siġġiewi | Boffa Studio | Joseph Boffa | 1992-1993 |
06 | Il-Każin il-Ġdid | Mro. Karmenu Vella | Għaqda Mużikali San Nikola, Siġġiewi | Boffa Studio | Joseph Boffa | 1992-1993 |
07 | DanJohn | Mro. Mario Azzopardi | Għaqda Mużikali San Nikola, Siġġiewi | Boffa Studio | Joseph Boffa | 1992-1993 |
Side 'B' | ||||||
07 | Marcos | Mro. John Mamo | Għaqda Mużikali San Nikola, Siġġiewi | Boffa Studio | Joseph Boffa | 1992-1993 |
08 | Barcellona | Mro. John Theuma | Għaqda Mużikali San Nikola, Siġġiewi | Boffa Studio | Joseph Boffa | 1992-1993 |
09 | Raisa | [[Mro. Jesmond Griscti] | Għaqda Mużikali San Nikola, Siġġiewi | Boffa Studio | Joseph Boffa | 1992-1993 |
10 | Nicky Tal-Qubbjt | Mro. Carm. Baldacchino | Għaqda Mużikali San Nikola, Siġġiewi | Boffa Studio | Joseph Boffa | 1992-1993 |
11 | Aussie | Mro. George Aquilina | Għaqda Mużikali San Nikola, Siġġiewi | Boffa Studio | Joseph Boffa | 1992-1993 |
12 | Innu Lill-Banda San Nikola | Mro. John Mamo | Għaqda Mużikali San Nikola, Siġġiewi | Boffa Studio | Joseph Boffa | 1992-1993 |