Difference between revisions of "Festive Marches - Marċi Brijuzi - Lejn il-25 Sena Annivesarju (1987 - 2012) - Mis-Soċjeta Mużikali tal-Karmnu, Balluta"
Jump to navigation
Jump to search
(Arranged Page: Festive Marches - Marċi Brijuzi - Lejn il-25 Sena Annivesarju (1987 - 2012) - Mis-Soċjeta Mużikali tal-Karmnu, Balluta) |
(Arranged Page: Festive Marches - Marċi Brijuzi - Lejn il-25 Sena Annivesarju (1987 - 2012) - Mis-Soċjeta Mużikali tal-Karmnu, Balluta) |
||
Line 6: | Line 6: | ||
| '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Productions'''||'''Recording Studio'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | | '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Productions'''||'''Recording Studio'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | ||
|- | |- | ||
| 01||Innu Popolari Fjur Tal-Karmelu||[[Michael Borg]]||[[Soċjeta Mużikali tal-Karmnu, Balluta]]||[[Boffa Studios]]||[[Joseph Boffa Jnr.]]||[[Leslie J. Bonello]]||2012 | |||
|- | |||
| 02||Kyle||Michael Borg||Soċjeta Mużikali tal-Karmnu, Balluta||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr.||Leslie J. Bonello||2012 | |||
|- | |||
| 03||Rita||[[N Vella]]||Soċjeta Mużikali tal-Karmnu, Balluta||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr.||Leslie J. Bonello||2012 | |||
|- | |||
| 04||Mari Anġ||[[Michael Bugelli]]||Soċjeta Mużikali tal-Karmnu, Balluta||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr.||Leslie J. Bonello||2012 | |||
|- | |||
| 05||Warda F'Lulju||[[G Aquilina]]||Soċjeta Mużikali tal-Karmnu, Balluta||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr.||Leslie J. Bonello||2012 | |||
|- | |||
| 06||Jacqueline||[[Dominic Darmanin]]||Soċjeta Mużikali tal-Karmnu, Balluta||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr.||Leslie J. Bonello||2012 | |||
|- | |||
| 07||Jum il-Festa||[[Ennanuel Bugeja]]||Soċjeta Mużikali tal-Karmnu, Balluta||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr.||Leslie J. Bonello||2012 | |||
|- | |||
| 08||Lejliet Il-Festa||[[L. Sammut]]||Soċjeta Mużikali tal-Karmnu, Balluta||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr.||Leslie J. Bonello||2012 | |||
|- | |||
| 09||Martinella||Michael Borg||Soċjeta Mużikali tal-Karmnu, Balluta||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr.||Leslie J. Bonello||2012 | |||
|- | |||
| 10||Andelusia||[[John Thuema]]||Soċjeta Mużikali tal-Karmnu, Balluta||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr.||Leslie J. Bonello||2012 | |||
|- | |||
|} | |||
* Lirika [[Marie Therese Vassallo]] | |||
* Tkanta [[Thea Garrett]] | |||
{| {{table}} | |||
{| class="wikitable sortable" | |||
|- | |||
| '''Cd. No.2'''' | |||
|- | |||
| '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Productions'''||'''Recording Studio'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | |||
|- | |||
| 01||Daniela||[[Joseph M. Barbara]]||[[Soċjeta Mużikali tal-Karmnu, Balluta]]||[[Boffa Studios]]||[[Joseph Boffa Jnr.]]||[[Leslie J. Bonello]]||2012 | |||
|- | |||
| 02||Vincitrice||[[Sunny Galea]]||Soċjeta Mużikali tal-Karmnu, Balluta||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr.||Leslie J. Bonello||2012 | |||
|- | |||
| 03||Fiorentina||[[Anthony Aquilina]]||Soċjeta Mużikali tal-Karmnu, Balluta||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr.||Leslie J. Bonello||2012 | |||
|- | |||
| 04||Il-Famuża Koppla||[[Willie Attard]]||Soċjeta Mużikali tal-Karmnu, Balluta||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr.||Leslie J. Bonello||2012 | |||
|- | |||
| 05||Agrigento||[[Andrew Coleiro]]||Soċjeta Mużikali tal-Karmnu, Balluta||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr.||Leslie J. Bonello||2012 | |||
|- | |||
| 06||Golden Jubilee||[[Emmanuel Bugeja]]||Soċjeta Mużikali tal-Karmnu, Balluta||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr.||Leslie J. Bonello||2012 | |||
|- | |||
| 07||Appasionata||[[Joseph Abela Scolaro]]||Soċjeta Mużikali tal-Karmnu, Balluta||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr.||Leslie J. Bonello||2012 | |||
|- | |||
| 08||Ġenerazzjoni Żgħażugħa Karmelitana||[[Michael Borg]]||Soċjeta Mużikali tal-Karmnu, Balluta||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr.||Leslie J. Bonello||2012 | |||
|- | |||
| 09||Omm u Ġmiel tal-Karmelu||[[Paul Abela]]||Soċjeta Mużikali tal-Karmnu, Balluta||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr.||Leslie J. Bonello||2012 | |||
|- | |||
| 10||Innu Marċ lill-Madonna tal-Karmnu *||[[Frank Vassallo]]||Soċjeta Mużikali tal-Karmnu, Balluta||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr.||Leslie J. Bonello||2012 | |||
|- | |||
| 11||Innu Tal-Banda Tifħir Jistħoqqlok||[[V. Trovisi]]||Soċjeta Mużikali tal-Karmnu, Balluta||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr.||Leslie J. Bonello||2012 | |||
|- | |||
|} | |||
* Lyrics [[Marie Therese Vassallo]] | |||
* Tkanta [[Thea Garrett]] |
Revision as of 20:02, 22 December 2020
Cd. No.1' | |||||||
No | Marches | Composer | Productions | Recording Studio | Recording Engineer | Year | |
01 | Innu Popolari Fjur Tal-Karmelu | Michael Borg | Soċjeta Mużikali tal-Karmnu, Balluta | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr. | Leslie J. Bonello | 2012 |
02 | Kyle | Michael Borg | Soċjeta Mużikali tal-Karmnu, Balluta | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr. | Leslie J. Bonello | 2012 |
03 | Rita | N Vella | Soċjeta Mużikali tal-Karmnu, Balluta | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr. | Leslie J. Bonello | 2012 |
04 | Mari Anġ | Michael Bugelli | Soċjeta Mużikali tal-Karmnu, Balluta | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr. | Leslie J. Bonello | 2012 |
05 | Warda F'Lulju | G Aquilina | Soċjeta Mużikali tal-Karmnu, Balluta | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr. | Leslie J. Bonello | 2012 |
06 | Jacqueline | Dominic Darmanin | Soċjeta Mużikali tal-Karmnu, Balluta | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr. | Leslie J. Bonello | 2012 |
07 | Jum il-Festa | Ennanuel Bugeja | Soċjeta Mużikali tal-Karmnu, Balluta | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr. | Leslie J. Bonello | 2012 |
08 | Lejliet Il-Festa | L. Sammut | Soċjeta Mużikali tal-Karmnu, Balluta | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr. | Leslie J. Bonello | 2012 |
09 | Martinella | Michael Borg | Soċjeta Mużikali tal-Karmnu, Balluta | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr. | Leslie J. Bonello | 2012 |
10 | Andelusia | John Thuema | Soċjeta Mużikali tal-Karmnu, Balluta | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr. | Leslie J. Bonello | 2012 |
- Lirika Marie Therese Vassallo
- Tkanta Thea Garrett
Cd. No.2' | |||||||
No | Marches | Composer | Productions | Recording Studio | Recording Engineer | Year | |
01 | Daniela | Joseph M. Barbara | Soċjeta Mużikali tal-Karmnu, Balluta | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr. | Leslie J. Bonello | 2012 |
02 | Vincitrice | Sunny Galea | Soċjeta Mużikali tal-Karmnu, Balluta | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr. | Leslie J. Bonello | 2012 |
03 | Fiorentina | Anthony Aquilina | Soċjeta Mużikali tal-Karmnu, Balluta | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr. | Leslie J. Bonello | 2012 |
04 | Il-Famuża Koppla | Willie Attard | Soċjeta Mużikali tal-Karmnu, Balluta | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr. | Leslie J. Bonello | 2012 |
05 | Agrigento | Andrew Coleiro | Soċjeta Mużikali tal-Karmnu, Balluta | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr. | Leslie J. Bonello | 2012 |
06 | Golden Jubilee | Emmanuel Bugeja | Soċjeta Mużikali tal-Karmnu, Balluta | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr. | Leslie J. Bonello | 2012 |
07 | Appasionata | Joseph Abela Scolaro | Soċjeta Mużikali tal-Karmnu, Balluta | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr. | Leslie J. Bonello | 2012 |
08 | Ġenerazzjoni Żgħażugħa Karmelitana | Michael Borg | Soċjeta Mużikali tal-Karmnu, Balluta | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr. | Leslie J. Bonello | 2012 |
09 | Omm u Ġmiel tal-Karmelu | Paul Abela | Soċjeta Mużikali tal-Karmnu, Balluta | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr. | Leslie J. Bonello | 2012 |
10 | Innu Marċ lill-Madonna tal-Karmnu * | Frank Vassallo | Soċjeta Mużikali tal-Karmnu, Balluta | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr. | Leslie J. Bonello | 2012 |
11 | Innu Tal-Banda Tifħir Jistħoqqlok | V. Trovisi | Soċjeta Mużikali tal-Karmnu, Balluta | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr. | Leslie J. Bonello | 2012 |
- Lyrics Marie Therese Vassallo
- Tkanta Thea Garrett