Difference between revisions of "Festive Marches - Marċi Brijuzi - Każin Banda San Nikola - Marċi Brijużi (2002) - Mill-Għaqda Mużikali San Nikola (2002)"
Jump to navigation
Jump to search
(Included Page: Festive Marches - Marċi Brijuzi - Każin Banda San Nikola - Marċi Brijużi (2002) - Mill-Għaqda Mużikali San Nikola (2002)) |
(Arranged Page: Festive Marches - Marċi Brijuzi - Każin Banda San Nikola - Marċi Brijużi (2002) - Mill-Għaqda Mużikali San Nikola (2002)) |
||
Line 5: | Line 5: | ||
| '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Productions'''||'''Recording Studios'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | | '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Productions'''||'''Recording Studios'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | ||
|- | |- | ||
| 01||Lill-Kumitat 2001||[[Mro. Raymond Zammit||[[Għaqda Mużikali San Nikola]] [[Siġġiewi]]||[[Boffa Studios]]||[[Joseph Boffa Jnr]]||2002 | |||
|- | |||
| 02||Kevin||[[Mro. John Mamo]]||Għaqda Mużikali San Nikola, Siġġiewi||Boffa Studio||Joseph Boffa||2002 | |||
|- | |||
| 03||Spartacus||[[Mro. Carmelo Callus]]||Għaqda Mużikali San Nikola, Siġġiewi||Boffa Studio||Joseph Boffa||2002 | |||
|- | |||
| 04||der Adier||[[Mro. Raymond Sant]]||Għaqda Mużikali San Nikola, Siġġiewi||Boffa Studio||Joseph Boffa||2002 | |||
|- | |||
| 05||Nikol ix-Xafru||Mro. Raymond Zammit||Għaqda Mużikali San Nikola, Siġġiewi||Boffa Studio||Joseph Boffa||2002 | |||
|- | |||
| 06||Sezzjoni Nisa 2002||[[Mro. Karmenu Vella]]||Għaqda Mużikali San Nikola, Siġġiewi||Boffa Studio||Joseph Boffa||2002 | |||
|- | |||
| '''Side 'B'''' | |||
|- | |||
| 07||Triumphl Day||[[Mro. Eucharist Muscat]]||Għaqda Mużikali San Nikola, Siġġiewi||Boffa Studio||Joseph Boffa||2002 | |||
|- | |||
| 08||In-Nunu||[[Mro. Archibald Mizzi]]||Għaqda Mużikali San Nikola, Siġġiewi||Boffa Studio||Joseph Boffa||2002 | |||
|- | |||
| 09||Pawlina||[[Mro. Alfred Farrugia]]||Għaqda Mużikali San Nikola, Siġġiewi||Boffa Studio||Joseph Boffa||2002 | |||
|- | |||
| 10||Innu San Nikola||[[Mro. Ġianni Vella]]||Għaqda Mużikali San Nikola, Siġġiewi||Boffa Studio||Joseph Boffa||2002 | |||
|- | |||
| 11||Innu Lil-Banda San Nikola||Mro. John Mamo||Għaqda Mużikali San Nikola, Siġġiewi||Boffa Studio||Joseph Boffa||2002 | |||
|- | |||
|} |
Revision as of 18:54, 14 May 2020
Side 'A' | ||||||
No | Marches | Composer | Productions | Recording Studios | Recording Engineer | Year |
01 | Lill-Kumitat 2001 | [[Mro. Raymond Zammit | Għaqda Mużikali San Nikola Siġġiewi | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr | 2002 |
02 | Kevin | Mro. John Mamo | Għaqda Mużikali San Nikola, Siġġiewi | Boffa Studio | Joseph Boffa | 2002 |
03 | Spartacus | Mro. Carmelo Callus | Għaqda Mużikali San Nikola, Siġġiewi | Boffa Studio | Joseph Boffa | 2002 |
04 | der Adier | Mro. Raymond Sant | Għaqda Mużikali San Nikola, Siġġiewi | Boffa Studio | Joseph Boffa | 2002 |
05 | Nikol ix-Xafru | Mro. Raymond Zammit | Għaqda Mużikali San Nikola, Siġġiewi | Boffa Studio | Joseph Boffa | 2002 |
06 | Sezzjoni Nisa 2002 | Mro. Karmenu Vella | Għaqda Mużikali San Nikola, Siġġiewi | Boffa Studio | Joseph Boffa | 2002 |
Side 'B' | ||||||
07 | Triumphl Day | Mro. Eucharist Muscat | Għaqda Mużikali San Nikola, Siġġiewi | Boffa Studio | Joseph Boffa | 2002 |
08 | In-Nunu | Mro. Archibald Mizzi | Għaqda Mużikali San Nikola, Siġġiewi | Boffa Studio | Joseph Boffa | 2002 |
09 | Pawlina | Mro. Alfred Farrugia | Għaqda Mużikali San Nikola, Siġġiewi | Boffa Studio | Joseph Boffa | 2002 |
10 | Innu San Nikola | Mro. Ġianni Vella | Għaqda Mużikali San Nikola, Siġġiewi | Boffa Studio | Joseph Boffa | 2002 |
11 | Innu Lil-Banda San Nikola | Mro. John Mamo | Għaqda Mużikali San Nikola, Siġġiewi | Boffa Studio | Joseph Boffa | 2002 |