Difference between revisions of "Festive Marches - Marċi Brijuzi - Fl-Okkażjoni Tas-Sena Marjana 1988 - Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouad (Vol. 02)"
Jump to navigation
Jump to search
(Arranged Page: Festive Marches - Marċi Brijuzi - Fl-Okkażjoni Tas-Sena Marjana 1988 - Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouad (Vol. 02)) |
(Arranged Page: Festive Marches - Marċi Brijuzi - Fl-Okkażjoni Tas-Sena Marjana 1988 - Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouad (Vol. 02)) |
||
Line 1: | Line 1: | ||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
'''Festive Marches - Marċi Brijuzi - Fl-Okkażjoni | '''Festive Marches - Marċi Brijuzi - Fl-Okkażjoni Tas-Sena Marjana 1988 - Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouad (Vol. 02)''' | ||
|- | |- | ||
| '''Side 'A'''' | | '''Side 'A'''' | ||
| '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Production'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | | '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Production'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | ||
|- | |- | ||
| 01||Trumpets On Parade||[[Victor Zammit |Mro. Victor Zammit]]||[[Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard]]||[[Boffa Studios]]||[[Joe Boffa Jr.]]||1988 | |||
|- | |||
| 02||Il-Qniepen Ġodda||[[Ivan Borg |Mro. Ivan Borg]]||Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard||Boffa Studios||Joe Boffa Jr.||1988 | |||
|- | |||
| 03||God Bless Amerika My Land||[[John Thuema |Mro. John Theuma]]||Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard||Boffa Studios||Joe Boffa Jr.||1988 | |||
|- | |||
| 04||Isouard For Ever||[[Francis Zammit |Mro. Francis Zammit]]||Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard||Boffa Studios||Joe Boffa Jr.||1988 | |||
|- | |||
| 05||Sorrentino||[[Paul Arnaud |Mro. Paul Arnaud]]||Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard||Boffa Studios||Joe Boffa Jr.||1988 | |||
|- | |||
| 06||Lill-Allievi||[[Gabriel Muscat |Mro. Gabriel Muscat]]||Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard||Boffa Studios||Joe Boffa Jr.||1988 | |||
|- | |||
| 07||Saudi Arabia||[[Joseph Azzopardi |Mro. Joseph Azzopardi]]||Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard||Boffa Studios||Joe Boffa Jr.||1988 | |||
|- | |||
| '''Side 'B'''' | |||
|- | |||
| 08||Il-Banda Tagħma||[[Anġelo Pace |Mro. Anġelo Pace]]||Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard||Boffa Studios||Joe Boffa Jr.||1988 | |||
|- | |||
| 09||75 Sena mil-Kungress||[[Raymond Cremona |Mro. Raymond Cremona]]||Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard||Boffa Studios||Joe Boffa Jr.||1988 | |||
|- | |||
| 10||Dormichtwan||[[Raymond Sciberras |Mro. Raymond Sciberras]]||Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard||Boffa Studios||Joe Boffa Jr.||1988 | |||
|- | |||
| 11||Sena Marjana||[[Carmelo Caruana |Mro. Carmelo Caruana]]||Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard||Boffa Studios||Joe Boffa Jr.||1988 | |||
|- | |||
| 12||El Caballero||[[ Olivadotti |Mro. Olivadotti]]||Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard||Boffa Studios||Joe Boffa Jr.||1988 | |||
|- | |||
| 13||Innu Marċ Fil-Pjazza tal-Mosta (B'dedika lil Mostin Kollha)||Mro. Victor Zammit||Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard||Boffa Studios||Joe Boffa Jr.||1988 | |||
|- | |||
| 14||Innu Nicolo Isouard||[[Antonio Miruzzi|Mro. Antonio Miruzzi]]||Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard||Boffa Studios||Joe Boffa Jr.||1988 | |||
|- | |||
|} |
Revision as of 19:33, 22 May 2020
Festive Marches - Marċi Brijuzi - Fl-Okkażjoni Tas-Sena Marjana 1988 - Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouad (Vol. 02)
Side 'A' | No | Marches | Composer | Production | Recording Engineer | Year |
01 | Trumpets On Parade | Mro. Victor Zammit | Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 1988 |
02 | Il-Qniepen Ġodda | Mro. Ivan Borg | Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 1988 |
03 | God Bless Amerika My Land | Mro. John Theuma | Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 1988 |
04 | Isouard For Ever | Mro. Francis Zammit | Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 1988 |
05 | Sorrentino | Mro. Paul Arnaud | Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 1988 |
06 | Lill-Allievi | Mro. Gabriel Muscat | Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 1988 |
07 | Saudi Arabia | Mro. Joseph Azzopardi | Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 1988 |
Side 'B' | ||||||
08 | Il-Banda Tagħma | Mro. Anġelo Pace | Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 1988 |
09 | 75 Sena mil-Kungress | Mro. Raymond Cremona | Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 1988 |
10 | Dormichtwan | Mro. Raymond Sciberras | Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 1988 |
11 | Sena Marjana | Mro. Carmelo Caruana | Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 1988 |
12 | El Caballero | Mro. Olivadotti | Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 1988 |
13 | Innu Marċ Fil-Pjazza tal-Mosta (B'dedika lil Mostin Kollha) | Mro. Victor Zammit | Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 1988 |
14 | Innu Nicolo Isouard | Mro. Antonio Miruzzi | Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 1988 |