Difference between revisions of "Festive Marches - Marċi Brijuzi - Fl-Okkażjoni Tal-Festa Ta' Santa Marija - 1993 - Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouad (Vol. 05)"
Jump to navigation
Jump to search
(Included Page: Festive Marches - Marċi Brijuzi - Fl-Okkażjoni Tal-Festa Ta' Santa Marija - 1993 - Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouad (Vol. 05)) |
(Arranged Page: Festive Marches - Marċi Brijuzi - Fl-Okkażjoni Tal-Festa Ta' Santa Marija - 1993 - Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouad (Vol. 05)) |
||
Line 1: | Line 1: | ||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
'''Festive Marches - Marċi Brijuzi - Fl-Okkażjoni | '''Festive Marches - Marċi Brijuzi - Fl-Okkażjoni Tal-Festa Ta' Santa Marija - 1993 - Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouad (Vol. 05)''' | ||
|- | |- | ||
| '''Side 'A'''' | | '''Side 'A'''' | ||
| '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Production'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | | '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Production'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | ||
|- | |- | ||
| 01||Rosarita||[[Victor Zammit |Mro. Victor Zammit]]||[[Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard]]||[[Boffa Studios]]||[[Joe Boffa Jr.]]||1993 | |||
|- | |||
| 02||Cuba||[[Joseph Azzopardi |Mro. Joseph Azzopardi]]||Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard||Boffa Studios||Joe Boffa Jr.||1993 | |||
|- | |||
| 03||King Of Kings||[[Andrew Coleiro|Mro. Andrew Coleiro]]||Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard||Boffa Studios||Joe Boffa Jr.||1993 | |||
|- | |||
| 04||Vinceremos||[[Archibald Mizzi|Mro. Archibald Mizzi]]||Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard||Boffa Studios||Joe Boffa Jr.||1993 | |||
|- | |||
| 05||Carmen and Sharon||[[John Mamo |Mro. John Mamo]]||Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard||Boffa Studios||Joe Boffa Jr.||1993 | |||
|- | |||
| 06||Ta' Palazzu||[[George Aquilina|Mro. George Aquilina]]||Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard||Boffa Studios||Joe Boffa Jr.||1993 | |||
|- | |||
| 07||Innu Marċ Fil-Pjazza tal-Mosta (B'dedika lil Mostin Kollha)||Mro. Victor Zammit||Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard||Boffa Studios||Joe Boffa Jr.||1993 | |||
|- | |||
| '''Side 'B'''' | |||
|- | |||
| 08||Innu Marċ Lil Assunta Nkurunata||[[Anthony Sammut|Mro. Anthony Sammut]]||Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard||Boffa Studios||Joe Boffa Jr.||1993 | |||
|- | |||
| 09||Christa||[[Joseph Boffa|Mro. Joseph Boffa]]||Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard||Boffa Studios||Joe Boffa Jr.||1993 | |||
|- | |||
| 10||The Guitarreros||[[Maġġur Anthony Aquilina|Maġġur Anthony Aquilina]]||Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard||Boffa Studios||Joe Boffa Jr.||1993 | |||
|- | |||
| 11||Pabilto||Archibald Mizzi||Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard||Boffa Studios||Joe Boffa Jr.||1993 | |||
|- | |||
| 12||Espanolada||[[Vincenzo Ciappara |Mro. Vincenzo Ciappara]]||Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard||Boffa Studios||Joe Boffa Jr.||1993 | |||
|- | |||
| 13||St Mary ||Mro. Anthony Sammut||Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard||Boffa Studios||Joe Boffa Jr.||1993 | |||
|- | |||
| 14||Rosaria||[[Joseph Abela Scolaro |Mro. Joseph Abela Scalaro]]||Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard||Boffa Studios||Joe Boffa Jr.||1993 | |||
|- | |||
| 15||Innu Lil Mosta||Mro. Victor Zammit||Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard||Boffa Studios||Joe Boffa Jr.||1993 | |||
|- | |||
|} |
Revision as of 19:55, 22 May 2020
Festive Marches - Marċi Brijuzi - Fl-Okkażjoni Tal-Festa Ta' Santa Marija - 1993 - Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouad (Vol. 05)
Side 'A' | No | Marches | Composer | Production | Recording Engineer | Year |
01 | Rosarita | Mro. Victor Zammit | Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 1993 |
02 | Cuba | Mro. Joseph Azzopardi | Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 1993 |
03 | King Of Kings | Mro. Andrew Coleiro | Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 1993 |
04 | Vinceremos | Mro. Archibald Mizzi | Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 1993 |
05 | Carmen and Sharon | Mro. John Mamo | Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 1993 |
06 | Ta' Palazzu | Mro. George Aquilina | Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 1993 |
07 | Innu Marċ Fil-Pjazza tal-Mosta (B'dedika lil Mostin Kollha) | Mro. Victor Zammit | Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 1993 |
Side 'B' | ||||||
08 | Innu Marċ Lil Assunta Nkurunata | Mro. Anthony Sammut | Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 1993 |
09 | Christa | Mro. Joseph Boffa | Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 1993 |
10 | The Guitarreros | Maġġur Anthony Aquilina | Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 1993 |
11 | Pabilto | Archibald Mizzi | Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 1993 |
12 | Espanolada | Mro. Vincenzo Ciappara | Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 1993 |
13 | St Mary | Mro. Anthony Sammut | Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 1993 |
14 | Rosaria | Mro. Joseph Abela Scalaro | Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 1993 |
15 | Innu Lil Mosta | Mro. Victor Zammit | Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 1993 |