Difference between revisions of "Festive Marches - Marċi Brijuzi - Fl-Okkażjoni Tal-125 Anniversarju 1871 - 1996 - Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouad (Vol. 07)"
Jump to navigation
Jump to search
(Included Page: Festive Marches - Marċi Brijuzi - Fl-Okkażjoni Tal-125 Anniversarju 1871 - 1996 - Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouad (Vol. 07)) |
(Arranged Page: Festive Marches - Marċi Brijuzi - Fl-Okkażjoni Tal-125 Anniversarju 1871 - 1996 - Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouad (Vol. 07)) |
||
Line 5: | Line 5: | ||
| '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Production'''||'''Recording Engineer'''||'''Presenter'''||'''Year''' | | '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Production'''||'''Recording Engineer'''||'''Presenter'''||'''Year''' | ||
|- | |- | ||
| 01||Martina||[[Victor Zammit |Mro. Victor Zammit]]||[[Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard]]||[[Boffa Studios]]||[[Joe Boffa Jr.]]||Dr.[[Manwel D. Schembri]]||1996 | |||
|- | |||
| 02||Eukemar||[[Eucarist Muscat |Mro. Eucarist Muscat]]||Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard||Boffa Studios||Joe Boffa Jr.||Dr. Manwel Schembri||1996 | |||
|- | |||
| 03||Il Padrino||[[Archibald Mizzi|Mro. Archibald Mizzi]]||Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard||Boffa Studios||Joe Boffa Jr.||Dr. Manwel Schembri||1996 | |||
|- | |||
| 04||Semper Victor||[[Emanuel Bugeja |Mro. Emanuel Bugeja]]||Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard||Boffa Studios||Joe Boffa Jr.||Dr. Manwel Schembri||1996 | |||
|- | |||
| 05||Daniel Katuba||[[A Vella |Mro. A. Vella]]||Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard||Boffa Studios||Joe Boffa Jr.||Dr. Manwel Schembri||1996 | |||
|- | |||
| 06||Festa Kbira||[[Joseph Boffa |Mro. Joseph Boffa]]||Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard||Boffa Studios||Joe Boffa Jr.||Dr. Manwel Schembri||1996 | |||
|- | |||
| 07||Lill-Bandisti||[[Raymond Sciberras |Mro. Raymond Sciberras]]||Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard||Boffa Studios||Joe Boffa Jr.||Dr. Manwel Schembri||1996 | |||
|- | |||
| '''Side 'B'''' | |||
|- | |||
| 08||Cristina Marie||Mro. Victor Zammit||Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard||Boffa Studios||Joe Boffa Jr.||Dr. Manwel Schembri||1996 | |||
|- | |||
| 09||Toronto||Mro. Archibald Mizzi||Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard||Boffa Studios||Joe Boffa Jr.||Dr. Manwel Schembri||1996 | |||
|- | |||
| 10||Cobra||[[Paul Schembri |Mro. Paul Schembri]]||Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard||Boffa Studios||Joe Boffa Jr.||Dr. Manwel Schembri||1996 | |||
|- | |||
| 11||Annversarju||[[Brian Calleja |Mro. Brian Calleja]]||Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard||Boffa Studios||Joe Boffa Jr.||Dr. Manwel Schembri||1996 | |||
|- | |||
| 12||Bernardette||[[Ronald Pisani |Mro. Ronald Pisani]]||Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard||Boffa Studios||Joe Boffa Jr.||Dr. Manwel Schembri||1996 | |||
|- | |||
| 13||L-Imgħallem||[[Maġġur Anthony Aquilina|Maġġur Anthony Aquilina]]||Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard||Boffa Studios||Joe Boffa Jr.||Dr. Manwel Schembri||1996 | |||
|- | |||
| 14||Innu Marċ Fil-Pjazza tal-Mosta (B'dedika lil Mostin Kollha)||Mro. Victor Zammit||Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard||Boffa Studios||Joe Boffa Jr.||Dr. Manwel Schembri||1996 | |||
|- | |||
|} |
Revision as of 20:04, 22 May 2020
Festive Marches - Marċi Brijuzi - Fl-Okkażjoni Tal-125 Anniversarju 1871 - 1996 - Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouad (Vol. 07)
Side 'A' | No | Marches | Composer | Production | Recording Engineer | Presenter | Year |
01 | Martina | Mro. Victor Zammit | Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | Dr.Manwel D. Schembri | 1996 |
02 | Eukemar | Mro. Eucarist Muscat | Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | Dr. Manwel Schembri | 1996 |
03 | Il Padrino | Mro. Archibald Mizzi | Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | Dr. Manwel Schembri | 1996 |
04 | Semper Victor | Mro. Emanuel Bugeja | Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | Dr. Manwel Schembri | 1996 |
05 | Daniel Katuba | Mro. A. Vella | Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | Dr. Manwel Schembri | 1996 |
06 | Festa Kbira | Mro. Joseph Boffa | Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | Dr. Manwel Schembri | 1996 |
07 | Lill-Bandisti | Mro. Raymond Sciberras | Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | Dr. Manwel Schembri | 1996 |
Side 'B' | |||||||
08 | Cristina Marie | Mro. Victor Zammit | Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | Dr. Manwel Schembri | 1996 |
09 | Toronto | Mro. Archibald Mizzi | Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | Dr. Manwel Schembri | 1996 |
10 | Cobra | Mro. Paul Schembri | Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | Dr. Manwel Schembri | 1996 |
11 | Annversarju | Mro. Brian Calleja | Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | Dr. Manwel Schembri | 1996 |
12 | Bernardette | Mro. Ronald Pisani | Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | Dr. Manwel Schembri | 1996 |
13 | L-Imgħallem | Maġġur Anthony Aquilina | Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | Dr. Manwel Schembri | 1996 |
14 | Innu Marċ Fil-Pjazza tal-Mosta (B'dedika lil Mostin Kollha) | Mro. Victor Zammit | Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | Dr. Manwel Schembri | 1996 |