Difference between revisions of "Festive Marches - Marċi Brijuzi - Fl-Inawgurazzjoni tal-Ewwel Banda tal-Fgura A.D. - Mill-Banda Għaqda Mużikali u Soċjali Madonna tal-Karmnu (Fgura) (Vol. 02) (1988)"
Jump to navigation
Jump to search
(Included Page: Festive Marches - Marċi Brijuzi - Fl-Inawgurazzjoni tal-Ewwel Banda tal-Fgura A.D. - Mill-Banda Għaqda Mużikali u Soċjali Madonna tal-Karmnu (Fgura) (Vol. 02) (1988)) |
(Arranged Page: Festive Marches - Marċi Brijuzi - Fl-Inawgurazzjoni tal-Ewwel Banda tal-Fgura A.D. - Mill-Banda Għaqda Mużikali u Soċjali Madonna tal-Karmnu (Fgura) (Vol. 02) (1988)) |
||
Line 3: | Line 3: | ||
| '''Side 'A'''' | | '''Side 'A'''' | ||
|- | |- | ||
| '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Productions'''||'''Recording Studios'''||'''Recording | | '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Productions'''||'''Recording Studios'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | ||
|- | |- | ||
| 01||Innu Tislima Lil Madonna Tal-Karmnu||[[Mro. Anthony Cassar]]||[[Għaqda Mużikali u Soċjali Madonna tal-Karmnu (Fgura)]]||[[Boffa Studio]]||[[Joe Boffa Jr.]]||1988 | |||
|- | |||
| 02||Charmaine||[[Mro. Saviour Portelli]]||Għaqda Mużikali u Soċjali Madonna tal-Karmnu (Fgura)||Boffa Studio||Joe Boffa Jr.||1988 | |||
|- | |||
| 03||Ġianni u Pawlu||[[Mro. John J. Pace]]||Għaqda Mużikali u Soċjali Madonna tal-Karmnu (Fgura)||Boffa Studio||Joe Boffa Jr.||1988 | |||
|- | |||
| 04||La Vincetrice||[[Mro. Andrew Coleiro]]||Għaqda Mużikali u Soċjali Madonna tal-Karmnu (Fgura)||Boffa Studio||Joe Boffa Jr.||1988 | |||
|- | |||
| 05||Tlett Iħbieb||[[Maġġur Anthony Aquilina]]||Għaqda Mużikali u Soċjali Madonna tal-Karmnu (Fgura)||Boffa Studio||Joe Boffa Jr.||1988 | |||
|- | |||
| '''Side 'B'''' | |||
|- | |||
| 06||Josiva||[[Mro. Orazio Cachia]]||Għaqda Mużikali u Soċjali Madonna tal-Karmnu (Fgura)||Boffa Studio||Joe Boffa Jr.||1988 | |||
|- | |||
| 07||Rose Marie||[[Joe Boffa Jr.]]||Għaqda Mużikali u Soċjali Madonna tal-Karmnu (Fgura)||Boffa Studio||Joe Boffa Jr.||1988 | |||
|- | |||
| 08||Il-Knisja L-Ġdida||Saviour Portelli||Għaqda Mużikali u Soċjali Madonna tal-Karmnu (Fgura)||Boffa Studio||Joe Boffa Jr.||1988 | |||
|- | |||
| 09||Salvini ||[[Mro. S Fabri]]||Għaqda Mużikali u Soċjali Madonna tal-Karmnu (Fgura)||Boffa Studio||Joe Boffa Jr.||1988 | |||
|- | |||
| 10||Mary Rose||[[Mro. Mario Azzopardi]]||Għaqda Mużikali u Soċjali Madonna tal-Karmnu (Fgura)||Boffa Studio||Joe Boffa Jr.||1988 | |||
|- | |||
| 11||Innu Tal-Banda - Madonna tal-Karmelu||Saviour Portelli||Għaqda Mużikali u Soċjali Madonna tal-Karmnu (Fgura)||Boffa Studio||Joe Boffa Jr.||1988 | |||
|- | |||
|} |
Revision as of 03:59, 4 April 2020
Side 'A' | ||||||
No | Marches | Composer | Productions | Recording Studios | Recording Engineer | Year |
01 | Innu Tislima Lil Madonna Tal-Karmnu | Mro. Anthony Cassar | Għaqda Mużikali u Soċjali Madonna tal-Karmnu (Fgura) | Boffa Studio | Joe Boffa Jr. | 1988 |
02 | Charmaine | Mro. Saviour Portelli | Għaqda Mużikali u Soċjali Madonna tal-Karmnu (Fgura) | Boffa Studio | Joe Boffa Jr. | 1988 |
03 | Ġianni u Pawlu | Mro. John J. Pace | Għaqda Mużikali u Soċjali Madonna tal-Karmnu (Fgura) | Boffa Studio | Joe Boffa Jr. | 1988 |
04 | La Vincetrice | Mro. Andrew Coleiro | Għaqda Mużikali u Soċjali Madonna tal-Karmnu (Fgura) | Boffa Studio | Joe Boffa Jr. | 1988 |
05 | Tlett Iħbieb | Maġġur Anthony Aquilina | Għaqda Mużikali u Soċjali Madonna tal-Karmnu (Fgura) | Boffa Studio | Joe Boffa Jr. | 1988 |
Side 'B' | ||||||
06 | Josiva | Mro. Orazio Cachia | Għaqda Mużikali u Soċjali Madonna tal-Karmnu (Fgura) | Boffa Studio | Joe Boffa Jr. | 1988 |
07 | Rose Marie | Joe Boffa Jr. | Għaqda Mużikali u Soċjali Madonna tal-Karmnu (Fgura) | Boffa Studio | Joe Boffa Jr. | 1988 |
08 | Il-Knisja L-Ġdida | Saviour Portelli | Għaqda Mużikali u Soċjali Madonna tal-Karmnu (Fgura) | Boffa Studio | Joe Boffa Jr. | 1988 |
09 | Salvini | Mro. S Fabri | Għaqda Mużikali u Soċjali Madonna tal-Karmnu (Fgura) | Boffa Studio | Joe Boffa Jr. | 1988 |
10 | Mary Rose | Mro. Mario Azzopardi | Għaqda Mużikali u Soċjali Madonna tal-Karmnu (Fgura) | Boffa Studio | Joe Boffa Jr. | 1988 |
11 | Innu Tal-Banda - Madonna tal-Karmelu | Saviour Portelli | Għaqda Mużikali u Soċjali Madonna tal-Karmnu (Fgura) | Boffa Studio | Joe Boffa Jr. | 1988 |