Difference between revisions of "Festive Marches - Marċi Brijuzi - Festa 2022 - Għaqda Mużikali San Nikola, Is-Siġġiewi (2022)"
Jump to navigation
Jump to search
(Arranged Page: Festive Marches - Marċi Brijuzi - Festa 2022 - Għaqda Mużikali San Nikola, Is-Siġġiewi (2022)) |
(Arranged Page; Festive Marches - Marċi Brijuzi - Festa 2022 - Għaqda Mużikali San Nikola, Is-Siġġiewi (2022)) |
||
Line 3: | Line 3: | ||
| '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Productions'''||'''Recording Studios'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | | '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Productions'''||'''Recording Studios'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | ||
|- | |- | ||
| 01 || Innu Marċ Sliem Għalik O Tawmaturgu || [[Giovanni Vella]] || [[Għaqda Mużikali San Nikola, Is-Siġġiewi]] || [[Sala tad-Dar tal-Providenza]] || [[Chris Gatt]] [[Heartbeat Studio]] || 2022 | |||
|- | |||
| 02 || Ta' Kaproċċ || [[Nicholas Vella]] || Għaqda Mużikali San Nikola, Is-Siġġiewi || Sala tad-Dar tal-Providenza || Chris Gatt, Heartbeat Studio || 2022 | |||
|- | |||
| 03 || Profondo Rossa Giallo || [[Rayond Sant]] || Għaqda Mużikali San Nikola, Is-Siġġiewi || Sala tad-Dar tal-Providenza || Chris Gatt, Heartbeat Studio || 2022 | |||
|- | |||
| 04 || Maria || [[John Mamo]] || Għaqda Mużikali San Nikola, Is-Siġġiewi || Sala tad-Dar tal-Providenza || Chris Gatt, Heartbeat Studio || 2022 | |||
|- | |||
| 05 || Dione u Charlie || [[Carmelo Mangion]] || Għaqda Mużikali San Nikola, Is-Siġġiewi || Sala tad-Dar tal-Providenza || Chris Gatt, Heartbeat Studio || 2022 | |||
|- | |||
| 06 || Yan || [[Rene Barbara]] || Għaqda Mużikali San Nikola, Is-Siġġiewi || Sala tad-Dar tal-Providenza || Chris Gatt, Heartbeat Studio || 2022 | |||
|- | |||
| 07 || Giuseppe || [[Alfred Farrugia]] || Għaqda Mużikali San Nikola, Is-Siġġiewi || Sala tad-Dar tal-Providenza || Chris Gatt, Heartbeat Studio || 2022 | |||
|- | |||
| 08 || 25 Sena Bandist || [[Richard Bugeja]] || Għaqda Mużikali San Nikola, Is-Siġġiewi || Sala tad-Dar tal-Providenza || Chris Gatt, Heartbeat Studio || 2022 | |||
|- | |||
| 09 || Jesnick || [[Neville Pace]] || Għaqda Mużikali San Nikola, Is-Siġġiewi || Sala tad-Dar tal-Providenza || Chris Gatt, Heartbeat Studio || 2022 | |||
|- | |||
| 10 || Citta Ferdinand || [[Omar Coleiro]] || Għaqda Mużikali San Nikola, Is-Siġġiewi || Sala tad-Dar tal-Providenza || Chris Gatt, Heartbeat Studio || 2022 | |||
|- | |||
| 11 || Kumitat 2021-2022 || [[Josef J. Grech]] || Għaqda Mużikali San Nikola, Is-Siġġiewi || Sala tad-Dar tal-Providenza || Chris Gatt, Heartbeat Studio || 2022 | |||
|- | |||
| 12 || Maria Rosa || [[Ray Magri]] || Għaqda Mużikali San Nikola, Is-Siġġiewi || Sala tad-Dar tal-Providenza || Chris Gatt, Heartbeat Studio || 2022 | |||
|- | |||
| 13 || 25 Sena Sezzjoni żgħażagħ || [[Angelo Pullicino]] || Għaqda Mużikali San Nikola, Is-Siġġiewi || Sala tad-Dar tal-Providenza || Chris Gatt, Heartbeat Studio || 2022 | |||
|- | |||
| 14 || Innu Marċ Banda San Nikola || John Mamo || Għaqda Mużikali San Nikola, Is-Siġġiewi || Sala tad-Dar tal-Providenza || Chris Gatt, Heartbeat Studio || 2022 | |||
|- | |||
| 15 || Innu Lill-Kbir Nikola || [[Nicholas Vella]] || Għaqda Mużikali San Nikola, Is-Siġġiewi || Sala tad-Dar tal-Providenza || Chris Gatt, Heartbeat Studio || 2022 | |||
|- | |- | ||
|} | |} |
Revision as of 04:34, 25 May 2023
No | Marches | Composer | Productions | Recording Studios | Recording Engineer | Year |
01 | Innu Marċ Sliem Għalik O Tawmaturgu | Giovanni Vella | Għaqda Mużikali San Nikola, Is-Siġġiewi | Sala tad-Dar tal-Providenza | Chris Gatt Heartbeat Studio | 2022 |
02 | Ta' Kaproċċ | Nicholas Vella | Għaqda Mużikali San Nikola, Is-Siġġiewi | Sala tad-Dar tal-Providenza | Chris Gatt, Heartbeat Studio | 2022 |
03 | Profondo Rossa Giallo | Rayond Sant | Għaqda Mużikali San Nikola, Is-Siġġiewi | Sala tad-Dar tal-Providenza | Chris Gatt, Heartbeat Studio | 2022 |
04 | Maria | John Mamo | Għaqda Mużikali San Nikola, Is-Siġġiewi | Sala tad-Dar tal-Providenza | Chris Gatt, Heartbeat Studio | 2022 |
05 | Dione u Charlie | Carmelo Mangion | Għaqda Mużikali San Nikola, Is-Siġġiewi | Sala tad-Dar tal-Providenza | Chris Gatt, Heartbeat Studio | 2022 |
06 | Yan | Rene Barbara | Għaqda Mużikali San Nikola, Is-Siġġiewi | Sala tad-Dar tal-Providenza | Chris Gatt, Heartbeat Studio | 2022 |
07 | Giuseppe | Alfred Farrugia | Għaqda Mużikali San Nikola, Is-Siġġiewi | Sala tad-Dar tal-Providenza | Chris Gatt, Heartbeat Studio | 2022 |
08 | 25 Sena Bandist | Richard Bugeja | Għaqda Mużikali San Nikola, Is-Siġġiewi | Sala tad-Dar tal-Providenza | Chris Gatt, Heartbeat Studio | 2022 |
09 | Jesnick | Neville Pace | Għaqda Mużikali San Nikola, Is-Siġġiewi | Sala tad-Dar tal-Providenza | Chris Gatt, Heartbeat Studio | 2022 |
10 | Citta Ferdinand | Omar Coleiro | Għaqda Mużikali San Nikola, Is-Siġġiewi | Sala tad-Dar tal-Providenza | Chris Gatt, Heartbeat Studio | 2022 |
11 | Kumitat 2021-2022 | Josef J. Grech | Għaqda Mużikali San Nikola, Is-Siġġiewi | Sala tad-Dar tal-Providenza | Chris Gatt, Heartbeat Studio | 2022 |
12 | Maria Rosa | Ray Magri | Għaqda Mużikali San Nikola, Is-Siġġiewi | Sala tad-Dar tal-Providenza | Chris Gatt, Heartbeat Studio | 2022 |
13 | 25 Sena Sezzjoni żgħażagħ | Angelo Pullicino | Għaqda Mużikali San Nikola, Is-Siġġiewi | Sala tad-Dar tal-Providenza | Chris Gatt, Heartbeat Studio | 2022 |
14 | Innu Marċ Banda San Nikola | John Mamo | Għaqda Mużikali San Nikola, Is-Siġġiewi | Sala tad-Dar tal-Providenza | Chris Gatt, Heartbeat Studio | 2022 |
15 | Innu Lill-Kbir Nikola | Nicholas Vella | Għaqda Mużikali San Nikola, Is-Siġġiewi | Sala tad-Dar tal-Providenza | Chris Gatt, Heartbeat Studio | 2022 |