Difference between revisions of "Festive Marches - Marċi Brijuzi - Banda Tal-Karmnu Fgura ' 98 - Mill-Banda Għaqda Mużikali u Soċjali Madonna tal-Karmnu (Fgura) (Vol. 03) (1998)"
Jump to navigation
Jump to search
(Included Page: Festive Marches - Marċi Brijuzi - Banda Tal-Karmnu Fgura ' 98 - Mill-Banda Għaqda Mużikali u Soċjali Madonna tal-Karmnu (Fgura) (Vol. 03) (1998)) |
(Arranged Page: Festive Marches - Marċi Brijuzi - Banda Tal-Karmnu Fgura ' 98 - Mill-Banda Għaqda Mużikali u Soċjali Madonna tal-Karmnu (Fgura) (Vol. 03) (1998)) |
||
Line 5: | Line 5: | ||
| '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Productions'''||'''Recording Studios'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | | '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Productions'''||'''Recording Studios'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | ||
|- | |- | ||
| 01||Ġawhra tal-Karmelu||[[Mro. Anthony Cassar]]||[[Għaqda Mużikali u Soċjali Madonna tal-Karmnu (Fgura)]]||[[Boffa Studio]]||[[Joe Boffa Jr.]]||1998 | |||
|- | |||
| 02||Ta' Pizzuto||[[Mro. Vincent Bonnici]]||Għaqda Mużikali u Soċjali Madonna tal-Karmnu (Fgura)||Boffa Studio||Joe Boffa Jr.||1998 | |||
|- | |||
| 03||Kaboċċ||[[Mro. L. Bonnici]]||Għaqda Mużikali u Soċjali Madonna tal-Karmnu (Fgura)||Boffa Studio||Joe Boffa Jr.||1998 | |||
|- | |||
| 04||Sorrento||[[Mro. Andrew Coleiro]]||Għaqda Mużikali u Soċjali Madonna tal-Karmnu (Fgura)||Boffa Studio||Joe Boffa Jr.||1998 | |||
|- | |||
| 05||Al Pacino||[[Mro. David Agius]]||Għaqda Mużikali u Soċjali Madonna tal-Karmnu (Fgura)||Boffa Studio||Joe Boffa Jr.||1998 | |||
|- | |||
| '''Side 'B'''' | |||
|- | |||
| 06||Il-Laws||Mro. Vincent Bonnici||Għaqda Mużikali u Soċjali Madonna tal-Karmnu (Fgura)||Boffa Studio||Joe Boffa Jr.||1998 | |||
|- | |||
| 07||Granada||[[Maġġur Anthony Aquilina]]||Għaqda Mużikali u Soċjali Madonna tal-Karmnu (Fgura)||Boffa Studio||Joe Boffa Jr.||1998 | |||
|- | |||
| 08||Over The Top||[[Mro. Emanuel Spagnol]]||Għaqda Mużikali u Soċjali Madonna tal-Karmnu (Fgura)||Boffa Studio||Joe Boffa Jr.||1998 | |||
|- | |||
| 09||Il-Famuza Koplla||[[Mro. Willie Attard]]||Għaqda Mużikali u Soċjali Madonna tal-Karmnu (Fgura)||Boffa Studio||Joe Boffa Jr.||1998 | |||
|- | |||
| 10||Tal-Qalba||[[Mro. J Busuttil||Għaqda Mużikali u Soċjali Madonna tal-Karmnu (Fgura)||Boffa Studio||Joe Boffa Jr.||1998 | |||
|- | |||
| 11||Innu Tal-Banda - Madonna tal-Karmelu||[[Mro. Saviour Portelli]]||Għaqda Mużikali u Soċjali Madonna tal-Karmnu (Fgura)||Boffa Studio||Joe Boffa Jr.||1998 | |||
|- | |||
|} |
Revision as of 04:11, 4 April 2020
Side 'A' | ||||||
No | Marches | Composer | Productions | Recording Studios | Recording Engineer | Year |
01 | Ġawhra tal-Karmelu | Mro. Anthony Cassar | Għaqda Mużikali u Soċjali Madonna tal-Karmnu (Fgura) | Boffa Studio | Joe Boffa Jr. | 1998 |
02 | Ta' Pizzuto | Mro. Vincent Bonnici | Għaqda Mużikali u Soċjali Madonna tal-Karmnu (Fgura) | Boffa Studio | Joe Boffa Jr. | 1998 |
03 | Kaboċċ | Mro. L. Bonnici | Għaqda Mużikali u Soċjali Madonna tal-Karmnu (Fgura) | Boffa Studio | Joe Boffa Jr. | 1998 |
04 | Sorrento | Mro. Andrew Coleiro | Għaqda Mużikali u Soċjali Madonna tal-Karmnu (Fgura) | Boffa Studio | Joe Boffa Jr. | 1998 |
05 | Al Pacino | Mro. David Agius | Għaqda Mużikali u Soċjali Madonna tal-Karmnu (Fgura) | Boffa Studio | Joe Boffa Jr. | 1998 |
Side 'B' | ||||||
06 | Il-Laws | Mro. Vincent Bonnici | Għaqda Mużikali u Soċjali Madonna tal-Karmnu (Fgura) | Boffa Studio | Joe Boffa Jr. | 1998 |
07 | Granada | Maġġur Anthony Aquilina | Għaqda Mużikali u Soċjali Madonna tal-Karmnu (Fgura) | Boffa Studio | Joe Boffa Jr. | 1998 |
08 | Over The Top | Mro. Emanuel Spagnol | Għaqda Mużikali u Soċjali Madonna tal-Karmnu (Fgura) | Boffa Studio | Joe Boffa Jr. | 1998 |
09 | Il-Famuza Koplla | Mro. Willie Attard | Għaqda Mużikali u Soċjali Madonna tal-Karmnu (Fgura) | Boffa Studio | Joe Boffa Jr. | 1998 |
10 | Tal-Qalba | [[Mro. J Busuttil | Għaqda Mużikali u Soċjali Madonna tal-Karmnu (Fgura) | Boffa Studio | Joe Boffa Jr. | 1998 |
11 | Innu Tal-Banda - Madonna tal-Karmelu | Mro. Saviour Portelli | Għaqda Mużikali u Soċjali Madonna tal-Karmnu (Fgura) | Boffa Studio | Joe Boffa Jr. | 1998 |