Difference between revisions of "Festive Marches - Marċi Brijuzi - 25 Anniversarju mill-mewt ta' Mro. Luigi Bongailas (1985 - 2010) (Vol.3) - Mill-Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel, Żabbar (2010)"
Jump to navigation
Jump to search
(Included Page: Festive Marches - Marċi Brijuzi - 25 Anniversarju mill-mewt ta' Mro. Luigi Bongailas (1985 - 2010) (Vol.3) - Mill-Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel, Żabbar (2010)) |
(Arranged Page: Festive Marches - Marċi Brijuzi - 25 Anniversarju mill-mewt ta' Mro. Luigi Bongailas (1985 - 2010) (Vol.3) - Mill-Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel, Żabbar (2010)) |
||
Line 3: | Line 3: | ||
| '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Productions'''||'''Recording Studio'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | | '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Productions'''||'''Recording Studio'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | ||
|- | |- | ||
| 01||Innu Marċ||[[Luigi Bongailas]]||[[Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar]]||[[Boffa Studios]]||[[Joseph Boffa Jnr]]||[[Leslie J. Bonello]]||2010 | |||
|- | |||
| 02||Luiza||Luigi Bongailas||Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr||Leslie J. Bonello||2010 | |||
|- | |||
| 03||25 Anniversarju||Luigi Bongailas||Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr||Leslie J. Bonello||2010 | |||
|- | |||
| 04||Saturno||Luigi Bongailas||Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr||Leslie J. Bonello||2010 | |||
|- | |||
| 05||26 th Mary 1878 - 1978||Luigi Bongailas||Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr||Leslie J. Bonello||2010 | |||
|- | |||
| 06||St. Angelo||Luigi Bongailas||Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr||Leslie J. Bonello||2010 | |||
|- | |||
| 07||For My Friends||Luigi Bongailas||Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr||Leslie J. Bonello||2010 | |||
|- | |||
| 08||Liż-Żabbarnin||Luigi Bongailas||Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr||Leslie J. Bonello||2010 | |||
|- | |||
| 09||Golden Flowers||Luigi Bongailas||Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr||Leslie J. Bonello||2010 | |||
|- | |||
| 10||Glorious||Luigi Bongailas||Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr||Leslie J. Bonello||2010 | |||
|- | |||
| 11||Freedom||Luigi Bongailas||Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr||Leslie J. Bonello||2010 | |||
|- | |||
| 12||Intervista (minn Charles Xerri)||Luigi Bongailas||Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr||Leslie J. Bonello||2010 | |||
|- | |||
|} |
Revision as of 18:29, 31 December 2020
No | Marches | Composer | Productions | Recording Studio | Recording Engineer | Year | |
01 | Innu Marċ | Luigi Bongailas | Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr | Leslie J. Bonello | 2010 |
02 | Luiza | Luigi Bongailas | Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr | Leslie J. Bonello | 2010 |
03 | 25 Anniversarju | Luigi Bongailas | Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr | Leslie J. Bonello | 2010 |
04 | Saturno | Luigi Bongailas | Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr | Leslie J. Bonello | 2010 |
05 | 26 th Mary 1878 - 1978 | Luigi Bongailas | Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr | Leslie J. Bonello | 2010 |
06 | St. Angelo | Luigi Bongailas | Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr | Leslie J. Bonello | 2010 |
07 | For My Friends | Luigi Bongailas | Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr | Leslie J. Bonello | 2010 |
08 | Liż-Żabbarnin | Luigi Bongailas | Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr | Leslie J. Bonello | 2010 |
09 | Golden Flowers | Luigi Bongailas | Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr | Leslie J. Bonello | 2010 |
10 | Glorious | Luigi Bongailas | Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr | Leslie J. Bonello | 2010 |
11 | Freedom | Luigi Bongailas | Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr | Leslie J. Bonello | 2010 |
12 | Intervista (minn Charles Xerri) | Luigi Bongailas | Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr | Leslie J. Bonello | 2010 |