Difference between revisions of "Festive Marches - Marċi Brijużi - Soċjeta' Mużikali San Ġużepp Ħamrun (2002)"
(Inclued Page: Festive Marches - Marċi Brijużi - Soċjeta' Mużikali San Ġużepp Ħamrun (2002)) |
(Arranged Page: Festive Marches - Marċi Brijużi - Soċjeta' Mużikali San Ġużepp Ħamrun (2002)) |
||
Line 6: | Line 6: | ||
| '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Productions'''||'''Recording Studio'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | | '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Productions'''||'''Recording Studio'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | ||
|- | |- | ||
| 01||Innu Tal-Banda San Ġużepp||[[Mro. Willie Attard]]||[[Soċjeta Mużikali San Ġużepp Ħamrun]]||[[Boffa Studios]]||[[Joe Boffa Jr.]]||2002 | |||
|- | |||
| 02||Matthias||[[Mro. John Ivan Borg]]||Soċjeta Mużikali San Ġużepp Ħamrun||Boffa Studios||Joe Boffa Jr.||2002 | |||
|- | |||
| 03||F. C. Internazionale||[[Mro. Edwin Pace]]||Soċjeta Mużikali San Ġużepp Ħamrun||Boffa Studios||Joe Boffa Jr.||2002 | |||
|- | |||
| 05||EmmDor||[[Mro. Justin Martin]]||Soċjeta Mużikali San Ġużepp Ħamrun||Boffa Studios||Joe Boffa Jr.||2002 | |||
|- | |||
| 06||Simon & Simon||[[Mro. Orazio Cachia]]||Soċjeta Mużikali San Ġużepp Ħamrun||Boffa Studios||Joe Boffa Jr.||2002 | |||
|- | |||
| 07||Lil Dun Ġużepp Cachia||[[Mro. Archibald Mizzi]]||Soċjeta Mużikali San Ġużepp Ħamrun||Boffa Studios||Joe Boffa Jr.||2002 | |||
|- | |||
|} | |||
| '''Side 'B'''' | |||
|- | |||
| '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Productions'''||'''Recording Studio'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | |||
|- | |||
| 08||Miriam||[[Mr. Andrew Coleiro]]||Soċjeta Mużikali San Ġużepp Ħamrun||Boffa Studios||Joe Boffa Jr.||2002 | |||
|- | |||
| 09||Rodianne & Caroline tal-Miskina||[[Mro. Chev. Vince Bonnici]]||Soċjeta Mużikali San Ġużepp Ħamrun||Boffa Studios||Joe Boffa Jr.||2002 | |||
|- | |||
| 10||Tal-Mueller||[[Mro. Silvio Vella]]||Soċjeta Mużikali San Ġużepp Ħamrun||Boffa Studios||Joe Boffa Jr.||2002 | |||
|- | |||
| 11||Josephine Zammit Cordina fl-Awstralja||[[Mro. Joe Muscat]]||Soċjeta Mużikali San Ġużepp Ħamrun||Boffa Studios||Joe Boffa Jr.||2002 | |||
|- | |||
| 12||Kayla||[[Mro. Michael Adami]]||Soċjeta Mużikali San Ġużepp Ħamrun||Boffa Studios||Joe Boffa Jr.||2002 | |||
|- | |||
| 13||Xerrdu l-Ferħ - Innu Popolari lil San Gejtanu||[[Mro. Anton Muscat Azzopardi]]||Soċjeta Mużikali San Ġużepp Ħamrun||Boffa Studios||Joe Boffa Jr.||2002 | |||
|- | |||
| 14||Innu Marċ San Gejtanu||Mro. Willie Attard||Soċjeta Mużikali San Ġużepp Ħamrun||Boffa Studios||Joe Boffa Jr.||2002 | |||
|- | |||
|} |
Revision as of 15:38, 30 April 2020
Side 'A' | ||||||
No | Marches | Composer | Productions | Recording Studio | Recording Engineer | Year |
01 | Innu Tal-Banda San Ġużepp | Mro. Willie Attard | Soċjeta Mużikali San Ġużepp Ħamrun | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 2002 |
02 | Matthias | Mro. John Ivan Borg | Soċjeta Mużikali San Ġużepp Ħamrun | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 2002 |
03 | F. C. Internazionale | Mro. Edwin Pace | Soċjeta Mużikali San Ġużepp Ħamrun | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 2002 |
05 | EmmDor | Mro. Justin Martin | Soċjeta Mużikali San Ġużepp Ħamrun | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 2002 |
06 | Simon & Simon | Mro. Orazio Cachia | Soċjeta Mużikali San Ġużepp Ħamrun | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 2002 |
07 | Lil Dun Ġużepp Cachia | Mro. Archibald Mizzi | Soċjeta Mużikali San Ġużepp Ħamrun | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 2002 |
| Side 'B' |- | No||Marches||Composer||Productions||Recording Studio||Recording Engineer||Year |- | 08||Miriam||Mr. Andrew Coleiro||Soċjeta Mużikali San Ġużepp Ħamrun||Boffa Studios||Joe Boffa Jr.||2002 |- | 09||Rodianne & Caroline tal-Miskina||Mro. Chev. Vince Bonnici||Soċjeta Mużikali San Ġużepp Ħamrun||Boffa Studios||Joe Boffa Jr.||2002 |- | 10||Tal-Mueller||Mro. Silvio Vella||Soċjeta Mużikali San Ġużepp Ħamrun||Boffa Studios||Joe Boffa Jr.||2002 |- | 11||Josephine Zammit Cordina fl-Awstralja||Mro. Joe Muscat||Soċjeta Mużikali San Ġużepp Ħamrun||Boffa Studios||Joe Boffa Jr.||2002 |- | 12||Kayla||Mro. Michael Adami||Soċjeta Mużikali San Ġużepp Ħamrun||Boffa Studios||Joe Boffa Jr.||2002 |- | 13||Xerrdu l-Ferħ - Innu Popolari lil San Gejtanu||Mro. Anton Muscat Azzopardi||Soċjeta Mużikali San Ġużepp Ħamrun||Boffa Studios||Joe Boffa Jr.||2002 |- | 14||Innu Marċ San Gejtanu||Mro. Willie Attard||Soċjeta Mużikali San Ġużepp Ħamrun||Boffa Studios||Joe Boffa Jr.||2002 |- |}