Difference between revisions of "Festive Marches - Marċi Brijużi - Soċjeta' Mużikali San Ġużepp Ħamrun (1999 - 2000)"
Jump to navigation
Jump to search
(Arranged Page: Festive Marches - Marċi Brijużi - Soċjeta' Mużikali San Ġużepp Ħamrun (1999 - 2000)) |
(Arranged Page: Festive Marches - Marċi Brijużi - Soċjeta' Mużikali San Ġużepp Ħamrun (1999 - 2000)) |
||
Line 6: | Line 6: | ||
| '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Productions'''||'''Recording Studio'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | | '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Productions'''||'''Recording Studio'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | ||
|- | |- | ||
| 01||Innu tal-Banda San Ġużepp||[[Mro. Willie Attard]]||[[Soċjeta Mużikali San Ġużepp Ħamrun]]||[[Boffa Studios]]||[[Joe Boffa Jr.]]||1999-2000 | |||
|- | |||
| 02||Michela||[[Mro. Ivan Borg]]||Soċjeta Mużikali San Ġużepp Ħamrun||Boffa Studios||Joe Boffa Jr.||1999-2000 | |||
|- | |||
| 03||Nikol||[[Mro. Orazio Cachia]]||Soċjeta Mużikali San Ġużepp Ħamrun||Boffa Studios||Joe Boffa Jr.||1999-2000 | |||
|- | |||
| 04||Cajetanus - Niboli Theaneac||[[Mro. Edwin Pace]]||Soċjeta Mużikali San Ġużepp Ħamrun||Boffa Studios||Joe Boffa Jr.||1999-2000 | |||
|- | |||
| 05||Lara||[[Mro. Josef Cuschieri]]||Soċjeta Mużikali San Ġużepp Ħamrun||Boffa Studios||Joe Boffa Jr.||1999-2000 | |||
|- | |||
| 06||Ġużeppi l-Berlemita||[[Mro. Lawrence Borg]]||Soċjeta Mużikali San Ġużepp Ħamrun||Boffa Studios||Joe Boffa Jr.||1999-2000 | |||
|- | |||
| 07||Anthea||[[Mro. Charles Mizzi]]||Soċjeta Mużikali San Ġużepp Ħamrun||Boffa Studios||Joe Boffa Jr.||1999-2000 | |||
|- | |||
| 08||Lejn il-Millenium||[[Mro. Charles Dimech]]||Soċjeta Mużikali San Ġużepp Ħamrun||Boffa Studios||Joe Boffa Jr.||1999-2000 | |||
|- | |||
| '''Side 'B'''' | |||
|- | |||
| 09||Villambrosa Ġużeppina||[[Mro. Alfred Farrugia]]||Soċjeta Mużikali San Ġużepp Ħamrun||Boffa Studios||Joe Boffa Jr.||1999-2000 | |||
|- | |||
| 10||Gentle Giant||[[Mro. Michael Adami]]||Soċjeta Mużikali San Ġużepp Ħamrun||Boffa Studios||Joe Boffa Jr.||1999-2000 | |||
|- | |||
| 11||Tal-Providenza||[[Mro. David Agius]]||Soċjeta Mużikali San Ġużepp Ħamrun||Boffa Studios||Joe Boffa Jr.||1999-2000 | |||
|- | |||
| 12||San Ġużepp 2000||[[Mro. Victor Vella]]||Soċjeta Mużikali San Ġużepp Ħamrun||Boffa Studios||Joe Boffa Jr.||1999-2000 | |||
|- | |||
| 13||Olympia Blue||[[Mro. Paul Schembri]]||Soċjeta Mużikali San Ġużepp Ħamrun||Boffa Studios||Joe Boffa Jr.||1999-2000 | |||
|- | |||
| 14||Innu Marċ San Gejtanu||Mro. Willie Attard||Soċjeta Mużikali San Ġużepp Ħamrun||Boffa Studios||Joe Boffa Jr.||1999-2000 | |||
|- | |||
|} |
Revision as of 15:24, 30 April 2020
Festive Marches - Marċi Brijużi - Soċjeta' Mużikali San Ġużepp Ħamrun (1999 - 2000)
Side 'A' | ||||||
No | Marches | Composer | Productions | Recording Studio | Recording Engineer | Year |
01 | Innu tal-Banda San Ġużepp | Mro. Willie Attard | Soċjeta Mużikali San Ġużepp Ħamrun | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 1999-2000 |
02 | Michela | Mro. Ivan Borg | Soċjeta Mużikali San Ġużepp Ħamrun | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 1999-2000 |
03 | Nikol | Mro. Orazio Cachia | Soċjeta Mużikali San Ġużepp Ħamrun | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 1999-2000 |
04 | Cajetanus - Niboli Theaneac | Mro. Edwin Pace | Soċjeta Mużikali San Ġużepp Ħamrun | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 1999-2000 |
05 | Lara | Mro. Josef Cuschieri | Soċjeta Mużikali San Ġużepp Ħamrun | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 1999-2000 |
06 | Ġużeppi l-Berlemita | Mro. Lawrence Borg | Soċjeta Mużikali San Ġużepp Ħamrun | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 1999-2000 |
07 | Anthea | Mro. Charles Mizzi | Soċjeta Mużikali San Ġużepp Ħamrun | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 1999-2000 |
08 | Lejn il-Millenium | Mro. Charles Dimech | Soċjeta Mużikali San Ġużepp Ħamrun | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 1999-2000 |
Side 'B' | ||||||
09 | Villambrosa Ġużeppina | Mro. Alfred Farrugia | Soċjeta Mużikali San Ġużepp Ħamrun | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 1999-2000 |
10 | Gentle Giant | Mro. Michael Adami | Soċjeta Mużikali San Ġużepp Ħamrun | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 1999-2000 |
11 | Tal-Providenza | Mro. David Agius | Soċjeta Mużikali San Ġużepp Ħamrun | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 1999-2000 |
12 | San Ġużepp 2000 | Mro. Victor Vella | Soċjeta Mużikali San Ġużepp Ħamrun | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 1999-2000 |
13 | Olympia Blue | Mro. Paul Schembri | Soċjeta Mużikali San Ġużepp Ħamrun | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 1999-2000 |
14 | Innu Marċ San Gejtanu | Mro. Willie Attard | Soċjeta Mużikali San Ġużepp Ħamrun | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 1999-2000 |