Difference between revisions of "Festive Marches - Marċi Brijużi - Soċjeta' Mużikali San Ġużepp Ħamrun (1997)"
Jump to navigation
Jump to search
(Arranged Page: Festive Marches - Marċi Brijużi - Soċjeta' Mużikali San Ġużepp Ħamrun (1997)) |
(Arranged Page: Festive Marches - Marċi Brijużi - Soċjeta' Mużikali San Ġużepp Ħamrun (1997)) |
||
Line 6: | Line 6: | ||
| '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Productions'''||'''Recording Studio'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | | '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Productions'''||'''Recording Studio'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | ||
|- | |- | ||
| 01||Innu Banda San Ġużepp||[[Mro. Willie Attard]]||[[Soċjeta' Mużikali San Ġużepp Ħamrun]]||[[Boffa Studios]]||[[Joseph Boffa]]||1997 | |||
|- | |||
| 02||Georgie||[[Mro. Lawrence Borg]]||Soċjeta' Mużikali San Ġużepp Ħamrun||Boffa Studios||Joseph Boffa||1997 | |||
|- | |||
| 03||Briju Blu||[[Mro. E Pace]]||Soċjeta' Mużikali San Ġużepp Ħamrun||Boffa Studios||Joseph Boffa||1997 | |||
|- | |||
| 04||Ite Ad Joseph||[[Mro. Raymond Cremona]]||Soċjeta' Mużikali San Ġużepp Ħamrun||Boffa Studios||Joseph Boffa||1997 | |||
|- | |||
| 05||Taċ-Ċosa||[[Mro. Orazio Cachia]]||Soċjeta' Mużikali San Ġużepp Ħamrun||Boffa Studios||Joseph Boffa||1997 | |||
|- | |||
| 06||Il-Kaxxier u l-Assistent||[[Mro. Archibald Mizzi]]||Soċjeta' Mużikali San Ġużepp Ħamrun||Boffa Studios||Joseph Boffa||1997 | |||
|- | |||
| 07||l-Ewwel Kumm. Żgħażagħ fil-Ħamrun||Mro. Lawrence Borg||Soċjeta' Mużikali San Ġużepp Ħamrun||Boffa Studios||Joseph Boffa||1997 | |||
|- | |||
| '''Side 'B'''' | |||
|- | |||
| 09||It-Target||[[Mro. M Bondin]]||Soċjeta' Mużikali San Ġużepp Ħamrun||Boffa Studios||Joseph Boffa||1997 | |||
|- | |||
| 10||Johnny tal-Banka||[[Mro. C Dimech]]||Soċjeta' Mużikali San Ġużepp Ħamrun||Boffa Studios||Joseph Boffa||1997 | |||
|- | |||
| 11||l-Aħwa Montesin||[[Mro. M Mifsud]]||Soċjeta' Mużikali San Ġużepp Ħamrun||Boffa Studios||Joseph Boffa||1997 | |||
|- | |||
| 12||Bernice||[[Mro. J Martin]]||Soċjeta' Mużikali San Ġużepp Ħamrun||Boffa Studios||Joseph Boffa||1997 | |||
|- | |||
| 13||David u Isabelle||[[Mro. Francis Zammit]]||Soċjeta' Mużikali San Ġużepp Ħamrun||Boffa Studios||Joseph Boffa||1997 | |||
|- | |||
| 14||Victory||[[Mro. Vincenzo Ciappara]]||Soċjeta' Mużikali San Ġużepp Ħamrun||Boffa Studios||Joseph Boffa||1997 | |||
|- | |||
| 15||Innu Marċ San Gejtanu||Mro. Willie Attard||Soċjeta' Mużikali San Ġużepp Ħamrun||Boffa Studios||Joseph Boffa||1997 | |||
|- | |||
|} |
Revision as of 04:40, 17 December 2019
Festive Marches - Marċi Brijużi - Soċjeta' Mużikali San Ġużepp Ħamrun (1991)
Side 'A' | ||||||
No | Marches | Composer | Productions | Recording Studio | Recording Engineer | Year |
01 | Innu Banda San Ġużepp | Mro. Willie Attard | Soċjeta' Mużikali San Ġużepp Ħamrun | Boffa Studios | Joseph Boffa | 1997 |
02 | Georgie | Mro. Lawrence Borg | Soċjeta' Mużikali San Ġużepp Ħamrun | Boffa Studios | Joseph Boffa | 1997 |
03 | Briju Blu | Mro. E Pace | Soċjeta' Mużikali San Ġużepp Ħamrun | Boffa Studios | Joseph Boffa | 1997 |
04 | Ite Ad Joseph | Mro. Raymond Cremona | Soċjeta' Mużikali San Ġużepp Ħamrun | Boffa Studios | Joseph Boffa | 1997 |
05 | Taċ-Ċosa | Mro. Orazio Cachia | Soċjeta' Mużikali San Ġużepp Ħamrun | Boffa Studios | Joseph Boffa | 1997 |
06 | Il-Kaxxier u l-Assistent | Mro. Archibald Mizzi | Soċjeta' Mużikali San Ġużepp Ħamrun | Boffa Studios | Joseph Boffa | 1997 |
07 | l-Ewwel Kumm. Żgħażagħ fil-Ħamrun | Mro. Lawrence Borg | Soċjeta' Mużikali San Ġużepp Ħamrun | Boffa Studios | Joseph Boffa | 1997 |
Side 'B' | ||||||
09 | It-Target | Mro. M Bondin | Soċjeta' Mużikali San Ġużepp Ħamrun | Boffa Studios | Joseph Boffa | 1997 |
10 | Johnny tal-Banka | Mro. C Dimech | Soċjeta' Mużikali San Ġużepp Ħamrun | Boffa Studios | Joseph Boffa | 1997 |
11 | l-Aħwa Montesin | Mro. M Mifsud | Soċjeta' Mużikali San Ġużepp Ħamrun | Boffa Studios | Joseph Boffa | 1997 |
12 | Bernice | Mro. J Martin | Soċjeta' Mużikali San Ġużepp Ħamrun | Boffa Studios | Joseph Boffa | 1997 |
13 | David u Isabelle | Mro. Francis Zammit | Soċjeta' Mużikali San Ġużepp Ħamrun | Boffa Studios | Joseph Boffa | 1997 |
14 | Victory | Mro. Vincenzo Ciappara | Soċjeta' Mużikali San Ġużepp Ħamrun | Boffa Studios | Joseph Boffa | 1997 |
15 | Innu Marċ San Gejtanu | Mro. Willie Attard | Soċjeta' Mużikali San Ġużepp Ħamrun | Boffa Studios | Joseph Boffa | 1997 |