Difference between revisions of "Festive Marches - Marċi Brijużi - Soċjeta' Mużikali San Ġużepp Ħamrun (1991)"
Jump to navigation
Jump to search
(Arranged Page: Festive Marches - Marċi Brijużi - Soċjeta' Mużikali San Ġużepp Ħamrun (1991)) |
(Arranged Page: Festive Marches - Marċi Brijużi - Soċjeta' Mużikali San Ġużepp Ħamrun (1991)) |
||
Line 6: | Line 6: | ||
| ||'''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Productions'''||'''Recording Studio'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | | ||'''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Productions'''||'''Recording Studio'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | ||
|- | |- | ||
| 01||Innu Banda San Ġużepp||[[Mro. Willie Attard]]||[[Soċjeta' Mużikali San Ġużepp Ħamrun]]||[[Boffa Studios]]||[[Joseph Boffa]]||1991 | |||
|- | |||
| 02||Lisa Marie||[[Mro. Lawrence Borg]]||Soċjeta' Mużikali San Ġużepp Ħamrun||Boffa Studios||Joseph Boffa||1991 | |||
|- | |||
| 03||Joan ||[[Mro. Josef Cuschieri]]||Soċjeta' Mużikali San Ġużepp Ħamrun||Boffa Studios||Joseph Boffa||1991 | |||
|- | |||
| 04||Rossana||[[Mro. Alfred Farrugia]]||Soċjeta' Mużikali San Ġużepp Ħamrun||Boffa Studios||Joseph Boffa||1991 | |||
|- | |||
| 05||Żgħażagħ tal-Blue||[[Mro. Paul Schembri]]||Soċjeta' Mużikali San Ġużepp Ħamrun||Boffa Studios||Joseph Boffa||1991 | |||
|- | |||
| 06||Propers Augesco||[[Mro. Edwin Galea]]||Soċjeta' Mużikali San Ġużepp Ħamrun||Boffa Studios||Joseph Boffa||1991 | |||
|- | |||
| '''Side 'B'''' | |||
|- | |||
| 07||We Are The Champions||[[Mro. Archibald Mizzi]]||Soċjeta' Mużikali San Ġużepp Ħamrun||Boffa Studios||Joseph Boffa||1991 | |||
|- | |||
| 08||Aħna taċ-Ċentru||[[Mro. Orazio Cachia]]||Soċjeta' Mużikali San Ġużepp Ħamrun||Boffa Studios||Joseph Boffa||1991 | |||
|- | |||
| 09||Ta' Luċtu||[[Mro. Paul Buttigieg]]||Soċjeta' Mużikali San Ġużepp Ħamrun||Boffa Studios||Joseph Boffa||1991 | |||
|- | |||
| 10||Lill-Presidnt tas-Soċjeta||[[Mro. Anthony Attard]]||Soċjeta' Mużikali San Ġużepp Ħamrun||Boffa Studios||Joseph Boffa||1991 | |||
|- | |||
| 11||Is-Segretarju u l-Assistent||[[Mro. Raymond Cremona]]||Soċjeta' Mużikali San Ġużepp Ħamrun||Boffa Studios||Joseph Boffa||1991 | |||
|- | |||
| 12||Innu Marċ San Gejtanu||Mro. Willie Attard||Soċjeta' Mużikali San Ġużepp Ħamrun||Boffa Studios||Joseph Boffa||1991 | |||
|- | |||
|} |
Revision as of 04:33, 17 December 2019
Festive Marches - Marċi Brijużi - Soċjeta' Mużikali San Ġużepp Ħamrun (1991)
Side 'A' | |||||||
No | Marches | Composer | Productions | Recording Studio | Recording Engineer | Year | |
01 | Innu Banda San Ġużepp | Mro. Willie Attard | Soċjeta' Mużikali San Ġużepp Ħamrun | Boffa Studios | Joseph Boffa | 1991 | |
02 | Lisa Marie | Mro. Lawrence Borg | Soċjeta' Mużikali San Ġużepp Ħamrun | Boffa Studios | Joseph Boffa | 1991 | |
03 | Joan | Mro. Josef Cuschieri | Soċjeta' Mużikali San Ġużepp Ħamrun | Boffa Studios | Joseph Boffa | 1991 | |
04 | Rossana | Mro. Alfred Farrugia | Soċjeta' Mużikali San Ġużepp Ħamrun | Boffa Studios | Joseph Boffa | 1991 | |
05 | Żgħażagħ tal-Blue | Mro. Paul Schembri | Soċjeta' Mużikali San Ġużepp Ħamrun | Boffa Studios | Joseph Boffa | 1991 | |
06 | Propers Augesco | Mro. Edwin Galea | Soċjeta' Mużikali San Ġużepp Ħamrun | Boffa Studios | Joseph Boffa | 1991 | |
Side 'B' | |||||||
07 | We Are The Champions | Mro. Archibald Mizzi | Soċjeta' Mużikali San Ġużepp Ħamrun | Boffa Studios | Joseph Boffa | 1991 | |
08 | Aħna taċ-Ċentru | Mro. Orazio Cachia | Soċjeta' Mużikali San Ġużepp Ħamrun | Boffa Studios | Joseph Boffa | 1991 | |
09 | Ta' Luċtu | Mro. Paul Buttigieg | Soċjeta' Mużikali San Ġużepp Ħamrun | Boffa Studios | Joseph Boffa | 1991 | |
10 | Lill-Presidnt tas-Soċjeta | Mro. Anthony Attard | Soċjeta' Mużikali San Ġużepp Ħamrun | Boffa Studios | Joseph Boffa | 1991 | |
11 | Is-Segretarju u l-Assistent | Mro. Raymond Cremona | Soċjeta' Mużikali San Ġużepp Ħamrun | Boffa Studios | Joseph Boffa | 1991 | |
12 | Innu Marċ San Gejtanu | Mro. Willie Attard | Soċjeta' Mużikali San Ġużepp Ħamrun | Boffa Studios | Joseph Boffa | 1991 |