Difference between revisions of "Festive Marches - Marċi Brijużi - Soċjeta' Mużikali San Ġużepp Ħamrun (1989)"
Jump to navigation
Jump to search
(Included Page: Festive Marches - Marċi Brijużi - Soċjeta' Mużikali San Ġużepp Ħamrun (1989)) |
(Arranged Page: Festive Marches - Marċi Brijużi - Soċjeta' Mużikali San Ġużepp Ħamrun (1989)) |
||
Line 6: | Line 6: | ||
| '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Productions'''||'''Recording Studio'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | | '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Productions'''||'''Recording Studio'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | ||
|- | |- | ||
| ||01||Innu Banda San Ġużepp||[[Mro. Willie Attard]]||[[Soċjeta' Mużikali San Ġużepp Ħamrun]]||[[Boffa Studios]]||[[Joseph Boffa]]||1989 | |||
|- | |||
| ||02||Kristan Paul||[[Mro. Lawrence Borg]]||Soċjeta' Mużikali San Ġużepp Ħamrun||Boffa Studios||Joseph Boffa||1989 | |||
|- | |||
| ||03||Jewl Box||[[Mro. P Borg]]||Soċjeta' Mużikali San Ġużepp Ħamrun||Boffa Studios||Joseph Boffa||1989 | |||
|- | |||
| ||04||Clint Josef||[[Mro. J Cuschieri]]||Soċjeta' Mużikali San Ġużepp Ħamrun||Boffa Studios||Joseph Boffa||1989 | |||
|- | |||
| ||05||Ċentinarju minn San Francisco||[[Mro. E Borg]]||Soċjeta' Mużikali San Ġużepp Ħamrun||Boffa Studios||Joseph Boffa||1989 | |||
|- | |||
| ||06||A Giorious Society||[[Mro. Giorious Society]]||Soċjeta' Mużikali San Ġużepp Ħamrun||Boffa Studios||Joseph Boffa||1989 | |||
|- | |||
| '''Side 'B'''' | |||
|- | |||
| ||07||Lill-Fundaturi tas-Soċjeta ||[[Mro. Archbald Mizzi]]||Soċjeta' Mużikali San Ġużepp Ħamrun||Boffa Studios||Joseph Boffa||1989 | |||
|- | |||
| ||08||Il-Kummissjoni Żgħażagħ Ċentinarju||[[Mro. Emmauel Bugeja]]||Soċjeta' Mużikali San Ġużepp Ħamrun||Boffa Studios||Joseph Boffa||1989 | |||
|- | |||
| ||09||Our First Centenary||[[Mro. Orazio Cachia]]||Soċjeta' Mużikali San Ġużepp Ħamrun||Boffa Studios||Joseph Boffa||1989 | |||
|- | |||
| ||10||El Gozitano||[[Mro. Angelo Pace]]||Soċjeta' Mużikali San Ġużepp Ħamrun||Boffa Studios||Joseph Boffa||1989 | |||
|- | |||
| ||11||Congratulations||[[Maġġur Anthony Aquilinaħħ||Soċjeta' Mużikali San Ġużepp Ħamrun||Boffa Studios||Joseph Boffa||1989 | |||
|- | |||
| ||12||Innu Marċ San Gejtanu||Mro. Willie Attard||Soċjeta' Mużikali San Ġużepp Ħamrun||Boffa Studios||Joseph Boffa||1989 | |||
|- | |||
|} |
Revision as of 04:20, 17 December 2019
Festive Marches - Marċi Brijużi - Soċjeta' Mużikali San Ġużepp Ħamrun (1989)
Side 'A' | |||||||
No | Marches | Composer | Productions | Recording Studio | Recording Engineer | Year | |
01 | Innu Banda San Ġużepp | Mro. Willie Attard | Soċjeta' Mużikali San Ġużepp Ħamrun | Boffa Studios | Joseph Boffa | 1989 | |
02 | Kristan Paul | Mro. Lawrence Borg | Soċjeta' Mużikali San Ġużepp Ħamrun | Boffa Studios | Joseph Boffa | 1989 | |
03 | Jewl Box | Mro. P Borg | Soċjeta' Mużikali San Ġużepp Ħamrun | Boffa Studios | Joseph Boffa | 1989 | |
04 | Clint Josef | Mro. J Cuschieri | Soċjeta' Mużikali San Ġużepp Ħamrun | Boffa Studios | Joseph Boffa | 1989 | |
05 | Ċentinarju minn San Francisco | Mro. E Borg | Soċjeta' Mużikali San Ġużepp Ħamrun | Boffa Studios | Joseph Boffa | 1989 | |
06 | A Giorious Society | Mro. Giorious Society | Soċjeta' Mużikali San Ġużepp Ħamrun | Boffa Studios | Joseph Boffa | 1989 | |
Side 'B' | |||||||
07 | Lill-Fundaturi tas-Soċjeta | Mro. Archbald Mizzi | Soċjeta' Mużikali San Ġużepp Ħamrun | Boffa Studios | Joseph Boffa | 1989 | |
08 | Il-Kummissjoni Żgħażagħ Ċentinarju | Mro. Emmauel Bugeja | Soċjeta' Mużikali San Ġużepp Ħamrun | Boffa Studios | Joseph Boffa | 1989 | |
09 | Our First Centenary | Mro. Orazio Cachia | Soċjeta' Mużikali San Ġużepp Ħamrun | Boffa Studios | Joseph Boffa | 1989 | |
10 | El Gozitano | Mro. Angelo Pace | Soċjeta' Mużikali San Ġużepp Ħamrun | Boffa Studios | Joseph Boffa | 1989 | |
11 | Congratulations | [[Maġġur Anthony Aquilinaħħ | Soċjeta' Mużikali San Ġużepp Ħamrun | Boffa Studios | Joseph Boffa | 1989 | |
12 | Innu Marċ San Gejtanu | Mro. Willie Attard | Soċjeta' Mużikali San Ġużepp Ħamrun | Boffa Studios | Joseph Boffa | 1989 |