Difference between revisions of "Festive Marches - Marċi Brijużi - Mis-Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija (1998) Cd.(Vol. 01)"
Jump to navigation
Jump to search
(Included Page: Festive Marches - Marċi Brijużi - Mis-Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija (1998) Cd.(Vol. 01)) |
(Arranged Page: Festive Marches - Marċi Brijużi - Mis-Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija (1998) Cd.(Vol. 01)) |
||
(4 intermediate revisions by the same user not shown) | |||
Line 3: | Line 3: | ||
| '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Production'''||'''Recording Studios'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | | '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Production'''||'''Recording Studios'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | ||
|- | |- | ||
| 01 || Innu Marċia ta' San Ġwann || [[Vincenzo Ciappara]] || [[Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija]]||[[Smash Studios]] || [[Vanni Farrugia]] || 1998 | |||
|- | |||
| 02 || Kumitat tan-Nisa || [[Raymond Fenech]]||Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija|| Smash Studios || Vanni Farrugia || 1998 | |||
|- | |||
| 03 || Brunzajju || [[Anthony Aquilina]] ||Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija || Smash Studios || Vanni Farrugia || 1998 | |||
|- | |||
| 04 || Santos || [[David Agius (bandmaster)]] ||Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija || Smash Studios || Vanni Farrugia || 1998 | |||
|- | |||
| 05 || Ferħanin || [[Emmanuel Bugeja]] ||Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija || Smash Studios || Vanni Farrugia || 1998 | |||
|- | |||
| 06 || Indri l-King || [[Karistu Cassar]] ||Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija || Smash Studios || Vanni Farrugia || 1998 | |||
|- | |||
| 07 || Dilettanti tan-Nar || Anthony Aquilina ||Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija || Smash Studios || Vanni Farrugia || 1998 | |||
|- | |||
| 08 || San Ġwann 1998 || [[Mario Azzopardi]] ||Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija || Smash Studios || Vanni Farrugia || 1998 | |||
|- | |||
| 09 || El Toro || [[Archibald Mizzi]] ||Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija || Smash Studios || Vanni Farrugia || 1998 | |||
|- | |||
| 10 || Mark || [[Anthony Borg]] ||Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija || Smash Studios || Vanni Farrugia || 1998 | |||
|- | |||
| 11 || Innu tal-Banda Prekursur || Vincenzo Ciappara || Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija || Smash Studios || Vanni Farrugia || 1998 | |||
|- | |- | ||
|} | |} |
Latest revision as of 18:03, 12 June 2023
No | Marches | Composer | Production | Recording Studios | Recording Engineer | Year |
01 | Innu Marċia ta' San Ġwann | Vincenzo Ciappara | Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija | Smash Studios | Vanni Farrugia | 1998 |
02 | Kumitat tan-Nisa | Raymond Fenech | Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija | Smash Studios | Vanni Farrugia | 1998 |
03 | Brunzajju | Anthony Aquilina | Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija | Smash Studios | Vanni Farrugia | 1998 |
04 | Santos | David Agius (bandmaster) | Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija | Smash Studios | Vanni Farrugia | 1998 |
05 | Ferħanin | Emmanuel Bugeja | Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija | Smash Studios | Vanni Farrugia | 1998 |
06 | Indri l-King | Karistu Cassar | Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija | Smash Studios | Vanni Farrugia | 1998 |
07 | Dilettanti tan-Nar | Anthony Aquilina | Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija | Smash Studios | Vanni Farrugia | 1998 |
08 | San Ġwann 1998 | Mario Azzopardi | Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija | Smash Studios | Vanni Farrugia | 1998 |
09 | El Toro | Archibald Mizzi | Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija | Smash Studios | Vanni Farrugia | 1998 |
10 | Mark | Anthony Borg | Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija | Smash Studios | Vanni Farrugia | 1998 |
11 | Innu tal-Banda Prekursur | Vincenzo Ciappara | Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija | Smash Studios | Vanni Farrugia | 1998 |