Difference between revisions of "Festive Marches - Marċi Brijużi - Mill-Banda San Gejtanu Ħamrun (1992)"
Jump to navigation
Jump to search
(Included Page: Festive Marches - Marċi Brijużi - Mill-Banda San Gejtanu Ħamrun (1992)) |
(Arranged Page: Festive Marches - Marċi Brijużi - Mill-Banda San Gejtanu Ħamrun (1992)) |
||
Line 6: | Line 6: | ||
| '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Productions'''||'''Recording Studios'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | | '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Productions'''||'''Recording Studios'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | ||
|- | |- | ||
| 01||Innu Popolari Lil San Gejtanu||[[Mro. Anton Muscat Azzopardi]]||[[Banda San Gejtanu Ħamrun]]||[[Boffa Studios]]||[[Joe Boffa Jr.]]||1992 | |||
|- | |||
| 02||Innu Marċ Lil San Gejtanu||[[Mro. Raymond Sciberras]]||Banda San Gejtanu Ħamrun||Boffa Studios||Joe Boffa Jr.||1992 | |||
|- | |||
| 03||Thiene- Napoli||Mro. Raymond Sciberras||Banda San Gejtanu Ħamrun||Boffa Studios||Joe Boffa Jr.||1992 | |||
|- | |||
| 04||Cleaven||[[Mro. J Camilleri]]||Banda San Gejtanu Ħamrun||Boffa Studios||Joe Boffa Jr.||1992 | |||
|- | |||
| 05||Kirsty-Justin||[[Mro. Ronnie Pisani]]||Banda San Gejtanu Ħamrun||Boffa Studios||Joe Boffa Jr.||1992 | |||
|- | |||
| 06||Wenzinos||[[Maġġur. Anthony Aquilina]]||Banda San Gejtanu Ħamrun||Boffa Studios||Joe Boffa Jr.||1992 | |||
|- | |||
| '''Side 'B'''' | |||
|- | |||
| 07||Bella Valentina||Mro Raymond Sciberras||Banda San Gejtanu Ħamrun||Boffa Studios||Joe Boffa Jr.||1992 | |||
|- | |||
| 08||Charlin||[[Mro. Lawrence Borg]]||Banda San Gejtanu Ħamrun||Boffa Studios||Joe Boffa Jr.||1992 | |||
|- | |||
| 09||Vinceremos||[[Mro. Andrew Coleiro]]||Banda San Gejtanu Ħamrun||Boffa Studios||Joe Boffa Jr.||1992 | |||
|- | |||
| 10||Karmenu & Elizabeth||[[Mro. Ronnie Pisani]]||Banda San Gejtanu Ħamrun||Boffa Studios||Joe Boffa Jr.||1992 | |||
|- | |||
| 11||Franġiska||[[Mro. Mario Azzopardi]]||Banda San Gejtanu Ħamrun||Boffa Studios||Joe Boffa Jr.||1992 | |||
|- | |||
| 12||Innu tal-Banda San Gejtanu||Mro. Joseph Abela Scolaro||Banda San Gejtanu Ħamrun||Boffa Studios||Joe Boffa Jr.||1992 | |||
|- | |||
|} |
Revision as of 08:33, 16 April 2020
Festive Marches - Marċi Brijuzi - Mill-Banda San Gejtanu Ħamrun (1992)
Side 'A' | ||||||
No | Marches | Composer | Productions | Recording Studios | Recording Engineer | Year |
01 | Innu Popolari Lil San Gejtanu | Mro. Anton Muscat Azzopardi | Banda San Gejtanu Ħamrun | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 1992 |
02 | Innu Marċ Lil San Gejtanu | Mro. Raymond Sciberras | Banda San Gejtanu Ħamrun | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 1992 |
03 | Thiene- Napoli | Mro. Raymond Sciberras | Banda San Gejtanu Ħamrun | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 1992 |
04 | Cleaven | Mro. J Camilleri | Banda San Gejtanu Ħamrun | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 1992 |
05 | Kirsty-Justin | Mro. Ronnie Pisani | Banda San Gejtanu Ħamrun | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 1992 |
06 | Wenzinos | Maġġur. Anthony Aquilina | Banda San Gejtanu Ħamrun | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 1992 |
Side 'B' | ||||||
07 | Bella Valentina | Mro Raymond Sciberras | Banda San Gejtanu Ħamrun | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 1992 |
08 | Charlin | Mro. Lawrence Borg | Banda San Gejtanu Ħamrun | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 1992 |
09 | Vinceremos | Mro. Andrew Coleiro | Banda San Gejtanu Ħamrun | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 1992 |
10 | Karmenu & Elizabeth | Mro. Ronnie Pisani | Banda San Gejtanu Ħamrun | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 1992 |
11 | Franġiska | Mro. Mario Azzopardi | Banda San Gejtanu Ħamrun | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 1992 |
12 | Innu tal-Banda San Gejtanu | Mro. Joseph Abela Scolaro | Banda San Gejtanu Ħamrun | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 1992 |