Difference between revisions of "Festive Marches - Marċi Brijużi - Mill-Banda San Gejtanu Ħamrun (1990)"
Jump to navigation
Jump to search
(Include Page: Festive Marches - Marċi Brijużi - Mill-Banda San Gejtanu Ħamrun (1990)) |
(Arranged Page: Festive Marches - Marċi Brijużi - Mill-Banda San Gejtanu Ħamrun (1990)) |
||
Line 6: | Line 6: | ||
| '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Productions'''||'''Recording Studios'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | | '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Productions'''||'''Recording Studios'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | ||
|- | |- | ||
| 01||Innu Popolari Lil San Gejtanu||[[Mro. Anton Muscat Azzopardi]]||[[Banda San Gejtanu Ħamrun]]||[[Smash Studios]]||[[Joe Baldacchinon]]||1990 | |||
|- | |||
| 02||Maximus & Madam X||[[Mro. Andrew Coleiro]]||Banda San Gejtanu Ħamrun||Smash Studios||Joe Baldacchino||1990 | |||
|- | |||
| 03||Mia Cara Doreen||[[Mro. Jesmond Griscti]]||Banda San Gejtanu Ħamrun||Smash Studios||Joe Baldacchino||1990 | |||
|- | |||
| 04||Anton||[[Mro. Emmanuel Bugeja]]||Banda San Gejtanu Ħamrun||Smash Studios||Joe Baldacchino||1990 | |||
|- | |||
| 05||Gużarja||[[Mro. Raymond Sciberras]]||Banda San Gejtanu Ħamrun||Smash Studios||Joe Baldacchino||1990 | |||
|- | |||
| 06||Marika M||Mro. Andrew Coleiro||Banda San Gejtanu Ħamrun||Smash Studios||Joe Baldacchino||1990 | |||
|- | |||
| '''Side 'B'''' | |||
|- | |||
| 07||Simon & Simon||[[Mro. Joseph M. Barbara]]||Banda San Gejtanu Ħamrun||Smash Studios||Joe Baldacchino||1990 | |||
|- | |||
| 08||Carmelo||[[Mro. Philip Gatt]]||Banda San Gejtanu Ħamrun||Smash Studios||Joe Baldacchino||1990 | |||
|- | |||
| 09||The Great Scolaro||[[Mro. Freddie Mizzi]]||Banda San Gejtanu Ħamrun||Smash Studios||Joe Baldacchino||1990 | |||
|- | |||
| 10||Bernardette||[[Mro. Ronnie Pisani]]||Banda San Gejtanu Ħamrun||Smash Studios||Joe Baldacchino||1990 | |||
|- | |||
| 11||Innu Tal-Banda San Gejtano||Mro. Joseph Abela Scolaro||Banda San Gejtanu Ħamrun||Smash Studios||Joe Baldacchino||1990 | |||
|- | |||
|} |
Revision as of 07:28, 4 September 2019
Festive Marches - Marċi Brijuzi - Mill-Banda San Gejtanu Ħamrun (1990)
Side 'A' | ||||||
No | Marches | Composer | Productions | Recording Studios | Recording Engineer | Year |
01 | Innu Popolari Lil San Gejtanu | Mro. Anton Muscat Azzopardi | Banda San Gejtanu Ħamrun | Smash Studios | Joe Baldacchinon | 1990 |
02 | Maximus & Madam X | Mro. Andrew Coleiro | Banda San Gejtanu Ħamrun | Smash Studios | Joe Baldacchino | 1990 |
03 | Mia Cara Doreen | Mro. Jesmond Griscti | Banda San Gejtanu Ħamrun | Smash Studios | Joe Baldacchino | 1990 |
04 | Anton | Mro. Emmanuel Bugeja | Banda San Gejtanu Ħamrun | Smash Studios | Joe Baldacchino | 1990 |
05 | Gużarja | Mro. Raymond Sciberras | Banda San Gejtanu Ħamrun | Smash Studios | Joe Baldacchino | 1990 |
06 | Marika M | Mro. Andrew Coleiro | Banda San Gejtanu Ħamrun | Smash Studios | Joe Baldacchino | 1990 |
Side 'B' | ||||||
07 | Simon & Simon | Mro. Joseph M. Barbara | Banda San Gejtanu Ħamrun | Smash Studios | Joe Baldacchino | 1990 |
08 | Carmelo | Mro. Philip Gatt | Banda San Gejtanu Ħamrun | Smash Studios | Joe Baldacchino | 1990 |
09 | The Great Scolaro | Mro. Freddie Mizzi | Banda San Gejtanu Ħamrun | Smash Studios | Joe Baldacchino | 1990 |
10 | Bernardette | Mro. Ronnie Pisani | Banda San Gejtanu Ħamrun | Smash Studios | Joe Baldacchino | 1990 |
11 | Innu Tal-Banda San Gejtano | Mro. Joseph Abela Scolaro | Banda San Gejtanu Ħamrun | Smash Studios | Joe Baldacchino | 1990 |