Difference between revisions of "Festive Marches - Marċi Brijużi - Mill-Banda Prekursur, Xewkija (1995) (Vol.No.14) - Allegrija - F'Għeluq il-150 sena mill-wasla ta' l-Istatwa ta' San Ġwann il-Battista fix-Xewkija - Mis-Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija (1995)"
Jump to navigation
Jump to search
(Arranged Page: Festive Marches - Marċi Brijużi - Mill-Banda Prekursur, Xewkija (1995) (Vol.No.14) - Allegrija - F'Għeluq il-150 sena mill-wasla ta' l-Istatwa ta' San Ġwann il-Battista fix-Xewkija - Mis-Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija (1995)) |
(Arranged Page: Festive Marches - Marċi Brijużi - Mill-Banda Prekursur, Xewkija (1995) (Vol.No.14) - Allegrija - F'Għeluq il-150 sena mill-wasla ta' l-Istatwa ta' San Ġwann il-Battista fix-Xewkija - Mis-Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija (1995) J) |
||
(3 intermediate revisions by the same user not shown) | |||
Line 5: | Line 5: | ||
| '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Production'''||'''Recording Studios'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | | '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Production'''||'''Recording Studios'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | ||
|- | |- | ||
| 01 || Innu Marċia ta' San Ġwann || [[Vincenzo Ciappara]] || [[Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija]] || [[Lumen Christi Studios]] [[Gozo]] || [[Victor Attard]] || 1995 || | |||
|- | |||
| 02 || Joshua || [[Mario Azzopardi]] || Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija || Lumen Christi Studios, Gozo || Victor Attard || 1995 || | |||
|- | |||
| 03 || Żakkarija || [[Andrew Coleiro]] || Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija || Lumen Christi Studios, Gozo || Victor Attard || 1995 || | |||
|- | |||
| 04 || Unfinished || [[Anthony Aquilina]] || Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija || Lumen Christi Studios, Gozo || Victor Attard || 1995 || | |||
|- | |||
| 05 || Fr. Edward Xuereb || [[Francis Coleiro]] || Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija || Lumen Christi Studios, Gozo || Victor Attard || 1995 || | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
Line 16: | Line 23: | ||
| '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Production'''||'''Recording Studios'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | | '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Production'''||'''Recording Studios'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | ||
|- | |- | ||
| 06 || Marie || [[Karistu Cassar]] || Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija || Lumen Christi Studios, Gozo || Victor Attard || 1995 || | |||
|- | |||
| 07 || 150 Anniversarju || [[Andrew Coleiro]] || Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija || Lumen Christi Studios, Gozo || Victor Attard || 1995 || | |||
|- | |||
| 08 || Merħba || [[Archibald Mizzi]] || Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija || Lumen Christi Studios, Gozo || Victor Attard || 1995 || | |||
|- | |||
| 09 || Toni tal-Gims || [[Emmanuel Bugeja]] || Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija || Lumen Christi Studios, Gozo || Victor Attard || 1995 || | |||
|- | |||
| 10 || Top Standard || [[Carmel Vella]] || Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija || Lumen Christi Studios, Gozo || Victor Attard || 1995 || | |||
|- | |||
| 11 || Innu tal-Banda Prekursur || Vincenzo Ciappara || Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija || Lumen Christi Studios, Gozo || Victor Attard || 1995 | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
Latest revision as of 06:46, 12 June 2023
Side 'A' | |||||||
No | Marches | Composer | Production | Recording Studios | Recording Engineer | Year | |
01 | Innu Marċia ta' San Ġwann | Vincenzo Ciappara | Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija | Lumen Christi Studios Gozo | Victor Attard | 1995 | |
02 | Joshua | Mario Azzopardi | Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija | Lumen Christi Studios, Gozo | Victor Attard | 1995 | |
03 | Żakkarija | Andrew Coleiro | Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija | Lumen Christi Studios, Gozo | Victor Attard | 1995 | |
04 | Unfinished | Anthony Aquilina | Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija | Lumen Christi Studios, Gozo | Victor Attard | 1995 | |
05 | Fr. Edward Xuereb | Francis Coleiro | Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija | Lumen Christi Studios, Gozo | Victor Attard | 1995 |
Side 'B' | |||||||
No | Marches | Composer | Production | Recording Studios | Recording Engineer | Year | |
06 | Marie | Karistu Cassar | Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija | Lumen Christi Studios, Gozo | Victor Attard | 1995 | |
07 | 150 Anniversarju | Andrew Coleiro | Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija | Lumen Christi Studios, Gozo | Victor Attard | 1995 | |
08 | Merħba | Archibald Mizzi | Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija | Lumen Christi Studios, Gozo | Victor Attard | 1995 | |
09 | Toni tal-Gims | Emmanuel Bugeja | Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija | Lumen Christi Studios, Gozo | Victor Attard | 1995 | |
10 | Top Standard | Carmel Vella | Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija | Lumen Christi Studios, Gozo | Victor Attard | 1995 | |
11 | Innu tal-Banda Prekursur | Vincenzo Ciappara | Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija | Lumen Christi Studios, Gozo | Victor Attard | 1995 |