Difference between revisions of "Festive Marches - Marċi Brijużi - Mill-Banda Prekursur, Xewkija (1989) (Vol.No.8) - Allegrija - Mis-Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija (1989)"
Jump to navigation
Jump to search
(Included Page: Festive Marches - Marċi Brijużi - Mill-Banda Prekursur, Xewkija (1989) (Vol.No.8) - Allegrija - Mis-Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija (1989)) |
(Arranged Page: Festive Marches - Marċi Brijużi - Mill-Banda Prekursur, Xewkija (1989) (Vol.No.8) - Allegrija - Mis-Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija (1989)) |
||
Line 5: | Line 5: | ||
| '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Production'''||'''Recording Studios'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | | '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Production'''||'''Recording Studios'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | ||
|- | |- | ||
| 01 || Marie Louise || [[Anthony Aquilina]] || [[Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija]] || [[Ritz Studios]], [[Xewkija]] || [[Mario Galea]] || 1989 | |||
|- | |||
| 02 || Żakkarija || [[Emmanuel Bugeja]] || Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija || Ritz Studios || Mario Galea || 1989 | |||
|- | |||
| 03 || L-Isfar Rebbieħ || [[Andrew Coleiro]] || Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija || Ritz Studios || Mario Galea || 1989 | |||
|- | |||
| 04 || Ġianni u Pawlu || [[John J, Pace]] || Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija || Ritz Studios || Mario Galea || 1989 | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
Line 17: | Line 21: | ||
| '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Production'''||'''Recording Studios'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | | '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Production'''||'''Recording Studios'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | ||
|- | |- | ||
| 05 || Bella Elena || [[Emmanuel Brincat]] || Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija || Ritz Studios || Mario Galea || 1989 | |||
|- | |||
| 06 || Lill-Ħbieb Xewkin || [[Chris Cassar]] || Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija || Ritz Studios || Mario Galea || 1989 | |||
|- | |||
| 07 || Joannes ' 89 || [[J Vella] || Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija || Ritz Studios || Mario Galea || 1989 | |||
|- | |||
| 08 || Is-60 Anniversarju || [[C Attard]] || Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija || Ritz Studios || Mario Galea || 1989 | |||
|- | |||
| 09 || Innu Marċia ta' San Ġwann || [[Vincenzo Ciappara]] || Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija || Ritz Studios || Mario Galea || 1989 | |||
|- | |||
| 10 || Innu tal-Banda Prekursur || Vincenzo Ciappara || Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija || Ritz Studios || Mario Galea || 1989 | |||
|- | |||
|} | |} |
Revision as of 05:27, 12 June 2023
Side 'A' | ||||||
No | Marches | Composer | Production | Recording Studios | Recording Engineer | Year |
01 | Marie Louise | Anthony Aquilina | Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija | Ritz Studios, Xewkija | Mario Galea | 1989 |
02 | Żakkarija | Emmanuel Bugeja | Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija | Ritz Studios | Mario Galea | 1989 |
03 | L-Isfar Rebbieħ | Andrew Coleiro | Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija | Ritz Studios | Mario Galea | 1989 |
04 | Ġianni u Pawlu | John J, Pace | Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija | Ritz Studios | Mario Galea | 1989 |
Side 'B' | ||||||
No | Marches | Composer | Production | Recording Studios | Recording Engineer | Year |
05 | Bella Elena | Emmanuel Brincat | Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija | Ritz Studios | Mario Galea | 1989 |
06 | Lill-Ħbieb Xewkin | Chris Cassar | Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija | Ritz Studios | Mario Galea | 1989 |
07 | Joannes ' 89 | [[J Vella] | Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija | Ritz Studios | Mario Galea | 1989 |
08 | Is-60 Anniversarju | C Attard | Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija | Ritz Studios | Mario Galea | 1989 |
09 | Innu Marċia ta' San Ġwann | Vincenzo Ciappara | Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija | Ritz Studios | Mario Galea | 1989 |
10 | Innu tal-Banda Prekursur | Vincenzo Ciappara | Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija | Ritz Studios | Mario Galea | 1989 |