Difference between revisions of "Festive Marches - Marċi Brijużi - Marċ minn Surmastrijiet li mexxew il-Banda San Gejtanu - Mill-Banda San Gejtanu Ħamrun (1996)"
Jump to navigation
Jump to search
(Included Page: Festive Marches - Marċi Brijużi - Marċ minn Surmastrijiet li mexxew il-Banda San Gejtanu - Mill-Banda San Gejtanu Ħamrun (1996)) |
(Arranged Page: Festive Marches - Marċi Brijużi - Marċ minn Surmastrijiet li mexxew il-Banda San Gejtanu - Mill-Banda San Gejtanu Ħamrun (1996)) |
||
Line 6: | Line 6: | ||
| '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Productions'''||'''Recording Studio'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | | '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Productions'''||'''Recording Studio'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | ||
|- | |- | ||
| 01||Każin Ġdid fid-29 ta' Ġunju, 1911 f'nru. 393||[[Mro. Giuseppe Micallef]]||[[Banda San Gejtanu Ħamrun]]||[[Boffa Studios]]||[[Joe Boffa Jr.]]||1996 | |||
|- | |||
| 02||Orfeo||[[Mro. Salvatore Mallia]]||Banda San Gejtanu Ħamrun||Boffa Studios||Joe Boffa Jr.||1996 | |||
|- | |||
| 03||The Sunshine of Madrid||[[Mro. Antonio Micallef]]||Banda San Gejtanu Ħamrun||Boffa Studios||Joe Boffa Jr.||1996 | |||
|- | |||
| 04||Cento Venti||[[Mro. Ġianni Grech]]||Banda San Gejtanu Ħamrun||Boffa Studios||Joe Boffa Jr.||1996 | |||
|- | |||
| 05||Celebrations||[[Mro. Joseph Abela Scolaro]]||Banda San Gejtanu Ħamrun||Boffa Studios||Joe Boffa Jr.||1996 | |||
|- | |||
| 06||Innu Marcia San Gejtanu||[[Mro. Raymond Sciberras]]||Banda San Gejtanu Ħamrun||Boffa Studios||Joe Boffa Jr.||1996 | |||
|- | |||
| '''Side 'B'''' | |||
|- | |||
| 07||O X'Festa Kbira||[[Mro. Nazzarenu Mifsud]]||Banda San Gejtanu Ħamrun||Boffa Studios||Joe Boffa Jr.||1996 | |||
|- | |||
| 08||Whisky Galore||[[Mro. Andrew Coleiro]]||Banda San Gejtanu Ħamrun||Boffa Studios||Joe Boffa Jr.||1996 | |||
|- | |||
| 09||Tania||Mro. Raymond Sciberras||Banda San Gejtanu Ħamrun||Boffa Studios||Joe Boffa Jr.||1996 | |||
|- | |||
| 10||Innu tal-Banda San Gejtanu||Mro. Joseph Abela Scolaro||Banda San Gejtanu Ħamrun||Boffa Studios||Joe Boffa Jr.||1996 | |||
|- | |||
|} |
Revision as of 08:37, 16 April 2020
Festive Marches - Marċi Brijużi - Marċ minn Surmastrijiet li mexxew il-Banda San Gejtanu - Mill-Banda San Gejtanu Ħamrun (1996)
Side 'A' | ||||||
No | Marches | Composer | Productions | Recording Studio | Recording Engineer | Year |
01 | Każin Ġdid fid-29 ta' Ġunju, 1911 f'nru. 393 | Mro. Giuseppe Micallef | Banda San Gejtanu Ħamrun | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 1996 |
02 | Orfeo | Mro. Salvatore Mallia | Banda San Gejtanu Ħamrun | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 1996 |
03 | The Sunshine of Madrid | Mro. Antonio Micallef | Banda San Gejtanu Ħamrun | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 1996 |
04 | Cento Venti | Mro. Ġianni Grech | Banda San Gejtanu Ħamrun | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 1996 |
05 | Celebrations | Mro. Joseph Abela Scolaro | Banda San Gejtanu Ħamrun | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 1996 |
06 | Innu Marcia San Gejtanu | Mro. Raymond Sciberras | Banda San Gejtanu Ħamrun | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 1996 |
Side 'B' | ||||||
07 | O X'Festa Kbira | Mro. Nazzarenu Mifsud | Banda San Gejtanu Ħamrun | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 1996 |
08 | Whisky Galore | Mro. Andrew Coleiro | Banda San Gejtanu Ħamrun | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 1996 |
09 | Tania | Mro. Raymond Sciberras | Banda San Gejtanu Ħamrun | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 1996 |
10 | Innu tal-Banda San Gejtanu | Mro. Joseph Abela Scolaro | Banda San Gejtanu Ħamrun | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 1996 |