Difference between revisions of "Festive Marches - Marċi Brijużi - Fl-Okkażżjoni tat-Twaqqif tal-Banda Santa Marija - 14 ta' Awwissu, 1988 (Vol.No.1) - Mill-Għaqda Mużikali Santa Marija Dingli (1988)"
Jump to navigation
Jump to search
(Arranged Page: Festive Marches - Marċi Brijużi - Fl-Okkażżjoni tat-Twaqqif tal-Banda Santa Marija - 14 ta' Awwissu, 1988 (Vol.No.1) - Mill-Għaqda Mużikali Santa Marija Dingli (1988)) |
m (added Category:Cassettes released by band clubs in Malta using HotCat) |
||
(5 intermediate revisions by the same user not shown) | |||
Line 3: | Line 3: | ||
|- | |- | ||
| '''Side 'A'''' | | '''Side 'A'''' | ||
|- | |||
| '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Productions'''||'''Recording Studios'''||'''Recording Engineer'''||'''Technical Engineer'''||'''Year''' | |||
|- | |- | ||
| 01||Innu Popolarri||[[Mro. Tony Galea]]||[[Għaqda Mużikali Santa Marija Dingli]]||[[Boffa Studios]]||[[Joe Boffa Jr.]]||[[Peter Vassallo]]||1988 | | 01||Innu Popolarri||[[Mro. Tony Galea]]||[[Għaqda Mużikali Santa Marija Dingli]]||[[Boffa Studios]]||[[Joe Boffa Jr.]]||[[Peter Vassallo]]||1988 | ||
|- | |- | ||
| 02||Viva l-Kbira Festa Tagħna||Mro. Tony Galea|| | | 02||Viva l-Kbira Festa Tagħna||Mro. Tony Galea||Għaqda Mużikali Santa Marija Dingli||Boffa Studios||Joe Boffa Jr.||Peter Vassallo||1988 | ||
|- | |- | ||
| 03||Lill-Kumitat 1988||[[Mro. Raymond Cutajar]]|| | | 03||Lill-Kumitat 1988||[[Mro. Raymond Cutajar]]||Għaqda Mużikali Santa Marija Dingli||Boffa Studios||Joe Boffa Jr.||Peter Vassallo||1988 | ||
|- | |- | ||
| 04||Sit Thomas Dingley||[[Mro. Ronnie Debattista]]|| | | 04||Sit Thomas Dingley||[[Mro. Ronnie Debattista]]||Għaqda Mużikali Santa Marija Dingli||Boffa Studios||Joe Boffa Jr.||Peter Vassallo||1988 | ||
|- | |- | ||
| 05||L-Istandard||[[Mro. George Debono]]|| | | 05||L-Istandard||[[Mro. George Debono]]||Għaqda Mużikali Santa Marija Dingli||Boffa Studios||Joe Boffa Jr.||Peter Vassallo||1988 | ||
|- | |- | ||
| 06||Seher t'Awwissu||[[Mro. C Camilleri]]|| | | 06||Seher t'Awwissu||[[Mro. C Camilleri]]||Għaqda Mużikali Santa Marija Dingli||Boffa Studios||Joe Boffa Jr.||Peter Vassallo||1988 | ||
|- | |- | ||
| '''Side 'B'''' | | '''Side 'B'''' | ||
|- | |- | ||
| 07||14 ta' Awwissu, 1988||[[Mro. Raymond Sciberras]]|| | | 07||14 ta' Awwissu, 1988||[[Mro. Raymond Sciberras]]||Għaqda Mużikali Santa Marija Dingli||Boffa Studios||Joe Boffa Jr.||Peter Vassallo||1988 | ||
|- | |- | ||
| 08||Il-Ħolma Tagħna||[[Mro. Raymond Fenech]]|| | | 08||Il-Ħolma Tagħna||[[Mro. Raymond Fenech]]||Għaqda Mużikali Santa Marija Dingli||Boffa Studios||Joe Boffa Jr.||Peter Vassallo||1988 | ||
|- | |- | ||
| 09||Id-Dinglin Magħqudin||[[Mro. Emmanuel Bugeja]]|| | | 09||Id-Dinglin Magħqudin||[[Mro. Emmanuel Bugeja]]||Għaqda Mużikali Santa Marija Dingli||Boffa Studios||Joe Boffa Jr.||Peter Vassallo||1988 | ||
|- | |- | ||
| 10||Wall In China||[[Mro. M Farrugia]]|| | | 10||Wall In China||[[Mro. M Farrugia]]||Għaqda Mużikali Santa Marija Dingli||Boffa Studios||Joe Boffa Jr.||Peter Vassallo||1988 | ||
|- | |- | ||
| 11||Viva Marija Assunta||[[Mro. Chev. Anton Muscat Azzopardi]]|| | | 11||Viva Marija Assunta||[[Mro. Chev. Anton Muscat Azzopardi]]||Għaqda Mużikali Santa Marija Dingli||Boffa Studios||Joe Boffa Jr.||Peter Vassallo||1988 | ||
|- | |- | ||
| 12||Innu tal-Banda Santa Marija Ta' Had-Dingli|| | | 12||Innu tal-Banda Santa Marija Ta' Had-Dingli||Mro. Chev. Alfons M. Vella||Għaqda Mużikali Santa Marija Dingli||Boffa Studios||Joe Boffa Jr.||Peter Vassallo||1988 | ||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
[[Category:Cassettes released by band clubs in Malta]] |
Revision as of 05:29, 5 September 2019
Festive Marches - Marċi Brijuzi - Fl-Okkażżjoni tat-Twaqqif tal-Banda Santa Marija - 14 ta' Awwissu, 1988 (Vol.No.1) - Mill-Għaqda Mużikali Santa Marija Dingli (1988)
Side 'A' | |||||||
No | Marches | Composer | Productions | Recording Studios | Recording Engineer | Technical Engineer | Year |
01 | Innu Popolarri | Mro. Tony Galea | Għaqda Mużikali Santa Marija Dingli | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | Peter Vassallo | 1988 |
02 | Viva l-Kbira Festa Tagħna | Mro. Tony Galea | Għaqda Mużikali Santa Marija Dingli | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | Peter Vassallo | 1988 |
03 | Lill-Kumitat 1988 | Mro. Raymond Cutajar | Għaqda Mużikali Santa Marija Dingli | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | Peter Vassallo | 1988 |
04 | Sit Thomas Dingley | Mro. Ronnie Debattista | Għaqda Mużikali Santa Marija Dingli | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | Peter Vassallo | 1988 |
05 | L-Istandard | Mro. George Debono | Għaqda Mużikali Santa Marija Dingli | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | Peter Vassallo | 1988 |
06 | Seher t'Awwissu | Mro. C Camilleri | Għaqda Mużikali Santa Marija Dingli | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | Peter Vassallo | 1988 |
Side 'B' | |||||||
07 | 14 ta' Awwissu, 1988 | Mro. Raymond Sciberras | Għaqda Mużikali Santa Marija Dingli | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | Peter Vassallo | 1988 |
08 | Il-Ħolma Tagħna | Mro. Raymond Fenech | Għaqda Mużikali Santa Marija Dingli | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | Peter Vassallo | 1988 |
09 | Id-Dinglin Magħqudin | Mro. Emmanuel Bugeja | Għaqda Mużikali Santa Marija Dingli | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | Peter Vassallo | 1988 |
10 | Wall In China | Mro. M Farrugia | Għaqda Mużikali Santa Marija Dingli | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | Peter Vassallo | 1988 |
11 | Viva Marija Assunta | Mro. Chev. Anton Muscat Azzopardi | Għaqda Mużikali Santa Marija Dingli | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | Peter Vassallo | 1988 |
12 | Innu tal-Banda Santa Marija Ta' Had-Dingli | Mro. Chev. Alfons M. Vella | Għaqda Mużikali Santa Marija Dingli | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | Peter Vassallo | 1988 |