Difference between revisions of "Festive Marches - Marċi Brijuzi mill-Għaqda Mużikali San Ġiużepp (Għajnsielem) (2005)"
Jump to navigation
Jump to search
(Included Page: Festive Marches - Marċi Brijuzi mill-Għaqda Mużikali San Ġiużepp (Għajnsielem) (2005)) |
(Arranged Page: Festive Marches - Marċi Brijuzi mill-Għaqda Mużikali San Ġiużepp (Għajnsielem) (2005)) |
||
Line 4: | Line 4: | ||
| '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Productions'''||'''Recording Studio'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | | '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Productions'''||'''Recording Studio'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | ||
|- | |- | ||
| 01||Magnus||[[Mro Sunny Galea]]||[[Għaqda Mużikali San Ġiużepp (Għajnsielem)]]||[[PRO Studios]]||[[John Cauchi]]||2005 | |||
|- | |||
| 02||Andre-Mat||Mro Sunny Galea||Għaqda Mużikali San Ġiużepp (Għajnsielem)||PRO Studios||John Cauchi||2005 | |||
|- | |||
| 03||Ta' L-Istilla||Mro Sunny Galea||Għaqda Mużikali San Ġiużepp (Għajnsielem)||PRO Studios||John Cauchi||2005 | |||
|- | |||
| 04||Vincitrice||Mro Sunny Galea||Għaqda Mużikali San Ġiużepp (Għajnsielem)||PRO Studios||John Cauchi||2005 | |||
|- | |||
| 05||Lil Marti||Mro Sunny Galea||Għaqda Mużikali San Ġiużepp (Għajnsielem)||PRO Studios||John Cauchi||2005 | |||
|- | |||
| 06||Columba||Mro Sunny Galea||Għaqda Mużikali San Ġiużepp (Għajnsielem)||PRO Studios||John Cauchi||2005 | |||
|- | |||
| 07||Jum ta' Festa||Mro Sunny Galea||Għaqda Mużikali San Ġiużepp (Għajnsielem)||PRO Studios||John Cauchi||2005 | |||
|- | |||
| 08||Marisa||Mro Sunny Galea||Għaqda Mużikali San Ġiużepp (Għajnsielem)||PRO Studios||John Cauchi||2005 | |||
|- | |||
| 09||Lill-Patrun Tagħna||Mro Sunny Galea||Għaqda Mużikali San Ġiużepp (Għajnsielem)||PRO Studios||John Cauchi||2005 | |||
|- | |||
| 10||Steph - El||Mro Sunny Galea||Għaqda Mużikali San Ġiużepp (Għajnsielem)||PRO Studios||John Cauchi||2005 | |||
|- | |||
| 11||Għajnsielem F.C. - Champions 2004 - 2005||Mro Sunny Galea||Għaqda Mużikali San Ġiużepp (Għajnsielem)||PRO Studios||John Cauchi||2005 | |||
|- | |||
| 12||Għajnsielem F.C. - 150 Sena Parroċċa||Mro Sunny Galea||Għaqda Mużikali San Ġiużepp (Għajnsielem)||PRO Studios||John Cauchi||2005 | |||
|- | |||
| 13||Qawwa Żgħażugħa (Ta' L-Armar)||Mro Sunny Galea||Għaqda Mużikali San Ġiużepp (Għajnsielem)||PRO Studios||John Cauchi||2005 | |||
|- | |||
| 14||Innu Marcia 'Lill-Madonna ta' Loreto'||Mro Sunny Galea||Għaqda Mużikali San Ġiużepp (Għajnsielem)||PRO Studios||John Cauchi||2005 | |||
|- | |||
|} |
Revision as of 01:19, 4 October 2019
No | Marches | Composer | Productions | Recording Studio | Recording Engineer | Year |
01 | Magnus | Mro Sunny Galea | Għaqda Mużikali San Ġiużepp (Għajnsielem) | PRO Studios | John Cauchi | 2005 |
02 | Andre-Mat | Mro Sunny Galea | Għaqda Mużikali San Ġiużepp (Għajnsielem) | PRO Studios | John Cauchi | 2005 |
03 | Ta' L-Istilla | Mro Sunny Galea | Għaqda Mużikali San Ġiużepp (Għajnsielem) | PRO Studios | John Cauchi | 2005 |
04 | Vincitrice | Mro Sunny Galea | Għaqda Mużikali San Ġiużepp (Għajnsielem) | PRO Studios | John Cauchi | 2005 |
05 | Lil Marti | Mro Sunny Galea | Għaqda Mużikali San Ġiużepp (Għajnsielem) | PRO Studios | John Cauchi | 2005 |
06 | Columba | Mro Sunny Galea | Għaqda Mużikali San Ġiużepp (Għajnsielem) | PRO Studios | John Cauchi | 2005 |
07 | Jum ta' Festa | Mro Sunny Galea | Għaqda Mużikali San Ġiużepp (Għajnsielem) | PRO Studios | John Cauchi | 2005 |
08 | Marisa | Mro Sunny Galea | Għaqda Mużikali San Ġiużepp (Għajnsielem) | PRO Studios | John Cauchi | 2005 |
09 | Lill-Patrun Tagħna | Mro Sunny Galea | Għaqda Mużikali San Ġiużepp (Għajnsielem) | PRO Studios | John Cauchi | 2005 |
10 | Steph - El | Mro Sunny Galea | Għaqda Mużikali San Ġiużepp (Għajnsielem) | PRO Studios | John Cauchi | 2005 |
11 | Għajnsielem F.C. - Champions 2004 - 2005 | Mro Sunny Galea | Għaqda Mużikali San Ġiużepp (Għajnsielem) | PRO Studios | John Cauchi | 2005 |
12 | Għajnsielem F.C. - 150 Sena Parroċċa | Mro Sunny Galea | Għaqda Mużikali San Ġiużepp (Għajnsielem) | PRO Studios | John Cauchi | 2005 |
13 | Qawwa Żgħażugħa (Ta' L-Armar) | Mro Sunny Galea | Għaqda Mużikali San Ġiużepp (Għajnsielem) | PRO Studios | John Cauchi | 2005 |
14 | Innu Marcia 'Lill-Madonna ta' Loreto' | Mro Sunny Galea | Għaqda Mużikali San Ġiużepp (Għajnsielem) | PRO Studios | John Cauchi | 2005 |