Difference between revisions of "Festive Marches - Marċi Brijuzi mill-Għaqda Mużikali San Ġiużepp (Għajnsielem) (2004)"
Jump to navigation
Jump to search
(Included Page: Festive Marches - Marċi Brijuzi mill-Għaqda Mużikali San Ġiużepp (Għajnsielem) (2004)) |
(Arranged Page: Festive Marches - Marċi Brijuzi mill-Għaqda Mużikali San Ġiużepp (Għajnsielem) (2004)) |
||
Line 4: | Line 4: | ||
| '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Productions'''||'''Recording Studio'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | | '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Productions'''||'''Recording Studio'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | ||
|- | |- | ||
| 01||Innu Marcia 'Lill-Madonna ta' Loreto'||Mro Sunny Galea||[[Għaqda Mużikali San Ġiużepp (Għajnsielem)]]||[[PRO Studios]]||[[John Cauchi]]||2004 | |||
|- | |||
| 02||Queen of Peace||Mro Emanuel Bugeja||Għaqda Mużikali San Ġiużepp (Għajnsielem)||PRO Studios||John Cauchi||2004 | |||
|- | |||
| 03||Ouarsi||Mro Saviour Spiteri||Għaqda Mużikali San Ġiużepp (Għajnsielem)||PRO Studios||John Cauchi||2004 | |||
|- | |||
| 04||Ix-Xiħ||Maj Anthony aquilina||Għaqda Mużikali San Ġiużepp (Għajnsielem)||PRO Studios||John Cauchi||2004 | |||
|- | |||
| 05||Loreto 2004||Mro Sunny Galea||Għaqda Mużikali San Ġiużepp (Għajnsielem)||PRO Studios||John Cauchi||2004 | |||
|- | |||
| 06||Matthew||Mro George Borg||Għaqda Mużikali San Ġiużepp (Għajnsielem)||PRO Studios||John Cauchi||2004 | |||
|- | |||
| 07||Nostri Amici di Tolfa||Mro Emanuel Bugeja||Għaqda Mużikali San Ġiużepp (Għajnsielem)||PRO Studios||John Cauchi||2004 | |||
|- | |||
| 08||Anton Aguis il-Kule||Mro Archibald Mizzi||Għaqda Mużikali San Ġiużepp (Għajnsielem)||PRO Studios||John Cauchi||2004 | |||
|- | |||
| 09||Mona||Maj Anthony aquilina||Għaqda Mużikali San Ġiużepp (Għajnsielem)||PRO Studios||John Cauchi||2004 | |||
|- | |||
| 10||Qawwa Żgħażugħa (Ta' l-Armar)||Mro Sunny Galea||Għaqda Mużikali San Ġiużepp (Għajnsielem)||PRO Studios||John Cauchi||2004 | |||
|- | |||
| 11||Il-Madonna ta' Loreto (Viva x-Xemx)||Maj Anthony aquilina||Għaqda Mużikali San Ġiużepp (Għajnsielem)||PRO Studios||John Cauchi||2004 | |||
|- | |||
| 12||Innu tal-Banda 'San Ġużepp'||Mro Joseph Farrugia||Għaqda Mużikali San Ġiużepp (Għajnsielem)||PRO Studios||John Cauchi||2004 | |||
|- | |||
|} |
Revision as of 01:15, 4 October 2019
No | Marches | Composer | Productions | Recording Studio | Recording Engineer | Year |
01 | Innu Marcia 'Lill-Madonna ta' Loreto' | Mro Sunny Galea | Għaqda Mużikali San Ġiużepp (Għajnsielem) | PRO Studios | John Cauchi | 2004 |
02 | Queen of Peace | Mro Emanuel Bugeja | Għaqda Mużikali San Ġiużepp (Għajnsielem) | PRO Studios | John Cauchi | 2004 |
03 | Ouarsi | Mro Saviour Spiteri | Għaqda Mużikali San Ġiużepp (Għajnsielem) | PRO Studios | John Cauchi | 2004 |
04 | Ix-Xiħ | Maj Anthony aquilina | Għaqda Mużikali San Ġiużepp (Għajnsielem) | PRO Studios | John Cauchi | 2004 |
05 | Loreto 2004 | Mro Sunny Galea | Għaqda Mużikali San Ġiużepp (Għajnsielem) | PRO Studios | John Cauchi | 2004 |
06 | Matthew | Mro George Borg | Għaqda Mużikali San Ġiużepp (Għajnsielem) | PRO Studios | John Cauchi | 2004 |
07 | Nostri Amici di Tolfa | Mro Emanuel Bugeja | Għaqda Mużikali San Ġiużepp (Għajnsielem) | PRO Studios | John Cauchi | 2004 |
08 | Anton Aguis il-Kule | Mro Archibald Mizzi | Għaqda Mużikali San Ġiużepp (Għajnsielem) | PRO Studios | John Cauchi | 2004 |
09 | Mona | Maj Anthony aquilina | Għaqda Mużikali San Ġiużepp (Għajnsielem) | PRO Studios | John Cauchi | 2004 |
10 | Qawwa Żgħażugħa (Ta' l-Armar) | Mro Sunny Galea | Għaqda Mużikali San Ġiużepp (Għajnsielem) | PRO Studios | John Cauchi | 2004 |
11 | Il-Madonna ta' Loreto (Viva x-Xemx) | Maj Anthony aquilina | Għaqda Mużikali San Ġiużepp (Għajnsielem) | PRO Studios | John Cauchi | 2004 |
12 | Innu tal-Banda 'San Ġużepp' | Mro Joseph Farrugia | Għaqda Mużikali San Ġiużepp (Għajnsielem) | PRO Studios | John Cauchi | 2004 |