Difference between revisions of "Festive Marches - Maġġur Anthony Aquilina - F'Għeluq L-Għaxar Snin Minn Mewtu (1995)"
Jump to navigation
Jump to search
(Included Page: Festive Marches - Maġġur Anthony Aquilina - F'Għeluq L-Għaxar Snin Minn Mewtu (1995)) |
(Arranged Page: Festive Marches - Maġġur Anthony Aquilina - F'Għeluq L-Għaxar Snin Minn Mewtu (1995)) |
||
Line 2: | Line 2: | ||
'''Festive Marches - Festive Marches - Maġġur Anthony Aquilina - F'Għeluq L-Għaxar Snin Minn Mewtu (1995)''' | '''Festive Marches - Festive Marches - Maġġur Anthony Aquilina - F'Għeluq L-Għaxar Snin Minn Mewtu (1995)''' | ||
|- | |- | ||
| '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Production'''||'''Recording Engineer'''||'''Year | | '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Production'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | ||
|- | |- | ||
| 01||Preghier Lil Sant' Antnin||[[Maġ. Anthony Aquilina]]||[[KTA Productions]]||[[Joe Boffa Jr]]||1995 | |||
|- | |||
| 02||Come On The Stripes||Maġ. Anthony Aquilina||KTA Productions||Joe Boffa Jr.||1995 | |||
|- | |||
| 03||Maria N-Naxxarija||Maġ. Anthony Aquilina||KTA Productions||Joe Boffa Jr.||1995 | |||
|- | |||
| 04||La Senora Rita||Maġ. Anthony Aquilina||KTA Productions||Joe Boffa Jr.||1995 | |||
|- | |||
| 05||Fiorentina||Maġ. Anthony Aquilina||KTA Productions||Joe Boffa Jr.||1995 | |||
|- | |||
| 06||Viva X-Xemx||Maġ. Anthony Aquilina||KTA Productions||Joe Boffa Jr.||1995 | |||
|- | |||
| 07||L-Imgħallem||Maġ. Anthony Aquilina||KTA Productions||Joe Boffa Jr.||1995 | |||
|- | |||
| 08||Wenzinos||Maġ. Anthony Aquilina||KTA Productions||Joe Boffa Jr.||1995 | |||
|- | |||
| 09||L-Għaxar Anniversarju||Maġ. Anthony Aquilina||KTA Productions||Joe Boffa Jr.||1995 | |||
|- | |||
| 10||Fiesta||Maġ. Anthony Aquilina||KTA Productions||Joe Boffa Jr.||1995 | |||
|- | |||
| 11||Ta' Gerrew||Maġ. Anthony Aquilina||KTA Productions||Joe Boffa Jr.||1995 | |||
|- | |||
| 12||Innu tal-Banda Sant' Antnin||[[Mro. Emmanuel Brincat]]||KTA Productions||Joe Boffa Jr.||1995 | |||
|- | |||
|} |
Revision as of 15:38, 10 June 2019
Festive Marches - Festive Marches - Maġġur Anthony Aquilina - F'Għeluq L-Għaxar Snin Minn Mewtu (1995)
No | Marches | Composer | Production | Recording Engineer | Year |
01 | Preghier Lil Sant' Antnin | Maġ. Anthony Aquilina | KTA Productions | Joe Boffa Jr | 1995 |
02 | Come On The Stripes | Maġ. Anthony Aquilina | KTA Productions | Joe Boffa Jr. | 1995 |
03 | Maria N-Naxxarija | Maġ. Anthony Aquilina | KTA Productions | Joe Boffa Jr. | 1995 |
04 | La Senora Rita | Maġ. Anthony Aquilina | KTA Productions | Joe Boffa Jr. | 1995 |
05 | Fiorentina | Maġ. Anthony Aquilina | KTA Productions | Joe Boffa Jr. | 1995 |
06 | Viva X-Xemx | Maġ. Anthony Aquilina | KTA Productions | Joe Boffa Jr. | 1995 |
07 | L-Imgħallem | Maġ. Anthony Aquilina | KTA Productions | Joe Boffa Jr. | 1995 |
08 | Wenzinos | Maġ. Anthony Aquilina | KTA Productions | Joe Boffa Jr. | 1995 |
09 | L-Għaxar Anniversarju | Maġ. Anthony Aquilina | KTA Productions | Joe Boffa Jr. | 1995 |
10 | Fiesta | Maġ. Anthony Aquilina | KTA Productions | Joe Boffa Jr. | 1995 |
11 | Ta' Gerrew | Maġ. Anthony Aquilina | KTA Productions | Joe Boffa Jr. | 1995 |
12 | Innu tal-Banda Sant' Antnin | Mro. Emmanuel Brincat | KTA Productions | Joe Boffa Jr. | 1995 |