Difference between revisions of "Festive Marches – Marċi Brijużi – Soċjeta Mużikali San Girgor il-Kbir Sliema - (2010)"
Jump to navigation
Jump to search
(Included Page: Għaqda Mużikali San Girgor il-Kbir (Sliema)) |
(Included Page: Għaqda Mużikali San Girgor il-Kbir (Sliema)) |
||
Line 4: | Line 4: | ||
| '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Production'''||'''Recording Studio'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | | '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Production'''||'''Recording Studio'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | ||
|- | |- | ||
| 01||Innu Lill-Għaqda Mużikali San Girgor||[[Mro. Saviour Portelli]]||[[Soċjeta Mużikali San Girgor il-Kbir Sliema]]||[[VA Recording Studios]]||[[Vanni Farrugia]]||2014 | |||
|- | |||
| 02||A.D. Multos Annos||[[Mro. Raymond Zammit]]||Soċjeta Mużikali San Girgor il-Kbir Sliema||VA Recording Studios||Vanni Farrugia||2014 | |||
|- | |||
| 03||Simply The Best||[[Mro. Tony Carbonro]]||Soċjeta Mużikali San Girgor il-Kbir Sliema||VA Recording Studios||Vanni Farrugia||2014 | |||
|- | |||
| 04||Il-Bajlu||[[Mro. Frans Zammit]]||Soċjeta Mużikali San Girgor il-Kbir Sliema||VA Recording Studios||Vanni Farrugia||2014 | |||
|- | |||
| 05||To-Ma-Me||[[Mro. Ivan Borg]]||Soċjeta Mużikali San Girgor il-Kbir Sliema||VA Recording Studios||Vanni Farrugia||2014 | |||
|- | |||
| 06||Snin ta' Suċċessi||Mro. Tony Carbonaro]]||Soċjeta Mużikali San Girgor il-Kbir Sliema||VA Recording Studios||Vanni Farrugia||2014 | |||
|- | |||
| 07||Żgħażagħ Gregorjani||Mro. Saviour Portelli||Soċjeta Mużikali San Girgor il-Kbir Sliema||VA Recording Studios||Vanni Farrugia||2014 | |||
|- | |||
| 08||Iz-Zus||[[Mro. Darren Dimech]]||Soċjeta Mużikali San Girgor il-Kbir Sliema||VA Recording Studios||Vanni Farrugia||2014 | |||
|- | |||
| 09||Il-Banda Tagħna||[[Mro. Lino Sammut]]||Soċjeta Mużikali San Girgor il-Kbir Sliema||VA Recording Studios||Vanni Farrugia||2014 | |||
|- | |||
| 10||Forza L-Unione||[[Mro. John David Zammit]]||Soċjeta Mużikali San Girgor il-Kbir Sliema||VA Recording Studios||Vanni Farrugia||2014 | |||
|- | |||
| 11||Nikos||[[Mro. David Agius]]||Soċjeta Mużikali San Girgor il-Kbir Sliema||VA Recording Studios||Vanni Farrugia||2014 | |||
|- | |||
| 12||Il-Padrun il-Kbir||[[Maġġur Anthony Aquilina]]||Soċjeta Mużikali San Girgor il-Kbir Sliema||VA Recording Studios||Vanni Farrugia||2014 | |||
|- | |||
| 13||Innu Marċ San Girgor||Mro. Saviour Portelli||Soċjeta Mużikali San Girgor il-Kbir Sliema||VA Recording Studios||Vanni Farrugia||2014 | |||
|- | |||
| 14||Innu San Firgor il-Kbir||[[Mro. J. Casapinta]]||Soċjeta Mużikali San Girgor il-Kbir Sliema||VA Recording Studios||Vanni Farrugia||2014 | |||
|- | |||
|} | |||
* [[Lara Tanti Gregoraci]] and [[Mariaelena Tanti Gregoraci]] sings hylm on tracks 1, 13 and 14. |
Revision as of 16:57, 23 November 2019
Marċi Brijjużi (2019)
No | Marches | Composer | Production | Recording Studio | Recording Engineer | Year |
01 | Innu Lill-Għaqda Mużikali San Girgor | Mro. Saviour Portelli | Soċjeta Mużikali San Girgor il-Kbir Sliema | VA Recording Studios | Vanni Farrugia | 2014 |
02 | A.D. Multos Annos | Mro. Raymond Zammit | Soċjeta Mużikali San Girgor il-Kbir Sliema | VA Recording Studios | Vanni Farrugia | 2014 |
03 | Simply The Best | Mro. Tony Carbonro | Soċjeta Mużikali San Girgor il-Kbir Sliema | VA Recording Studios | Vanni Farrugia | 2014 |
04 | Il-Bajlu | Mro. Frans Zammit | Soċjeta Mużikali San Girgor il-Kbir Sliema | VA Recording Studios | Vanni Farrugia | 2014 |
05 | To-Ma-Me | Mro. Ivan Borg | Soċjeta Mużikali San Girgor il-Kbir Sliema | VA Recording Studios | Vanni Farrugia | 2014 |
06 | Snin ta' Suċċessi | Mro. Tony Carbonaro]] | Soċjeta Mużikali San Girgor il-Kbir Sliema | VA Recording Studios | Vanni Farrugia | 2014 |
07 | Żgħażagħ Gregorjani | Mro. Saviour Portelli | Soċjeta Mużikali San Girgor il-Kbir Sliema | VA Recording Studios | Vanni Farrugia | 2014 |
08 | Iz-Zus | Mro. Darren Dimech | Soċjeta Mużikali San Girgor il-Kbir Sliema | VA Recording Studios | Vanni Farrugia | 2014 |
09 | Il-Banda Tagħna | Mro. Lino Sammut | Soċjeta Mużikali San Girgor il-Kbir Sliema | VA Recording Studios | Vanni Farrugia | 2014 |
10 | Forza L-Unione | Mro. John David Zammit | Soċjeta Mużikali San Girgor il-Kbir Sliema | VA Recording Studios | Vanni Farrugia | 2014 |
11 | Nikos | Mro. David Agius | Soċjeta Mużikali San Girgor il-Kbir Sliema | VA Recording Studios | Vanni Farrugia | 2014 |
12 | Il-Padrun il-Kbir | Maġġur Anthony Aquilina | Soċjeta Mużikali San Girgor il-Kbir Sliema | VA Recording Studios | Vanni Farrugia | 2014 |
13 | Innu Marċ San Girgor | Mro. Saviour Portelli | Soċjeta Mużikali San Girgor il-Kbir Sliema | VA Recording Studios | Vanni Farrugia | 2014 |
14 | Innu San Firgor il-Kbir | Mro. J. Casapinta | Soċjeta Mużikali San Girgor il-Kbir Sliema | VA Recording Studios | Vanni Farrugia | 2014 |
- Lara Tanti Gregoraci and Mariaelena Tanti Gregoraci sings hylm on tracks 1, 13 and 14.