Difference between revisions of "Classic Marches - Marċi Klassiċi - Minn Ġianni Azzopardi sa Emanuel Spagnol, sett t' Marċi klassiċi fl-okkażjoni tal-140 sena mill-foundazzjoni - Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard (1871 - 2011) (2011)"
Jump to navigation
Jump to search
(Included Page: Classic Marches - Marċi Klassiċi - Minn Ġianni Azzopardi sa Emanuel Spagnol, sett t' Marċi klassiċi fl-okkażjoni tal-140 sena mill-foundazzjoni - Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard (1871 - 2011) (2011)) |
(Included Page: Classic Marches - Marċi Klassiċi - Minn Ġianni Azzopardi sa Emanuel Spagnol, sett t' Marċi klassiċi fl-okkażjoni tal-140 sena mill-foundazzjoni - Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard (1871 - 2011) (2011)) |
||
Line 4: | Line 4: | ||
| '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Production'''||'''Recording Studios'''|| '''Recording Engineer'''||'''Year''' | | '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Production'''||'''Recording Studios'''|| '''Recording Engineer'''||'''Year''' | ||
|- | |- | ||
| 01||Omaggio Alla Nicolo Isouard||[[Mro. Antonio Miruzzi]]||[[Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard]]||[[PRO Studios]] ||[[John Cauchi]]||2011 | |||
|- | |||
| 02||Al Signor Maestro||[[Mro. Ġianni Azzopardi]]||Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard||PRO Studios||John Cauchi||2011 | |||
|- | |||
| 03||La Banda Della Musta||[[Mro. Giuseppe Demajo]]||Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard||PRO Studios||John Cauchi||2011 | |||
|- | |||
| 04||Il 15 Ottobre, 1871||[[Mro. Enrico Camilleri]]||Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard||PRO Studios||John Cauchi||2011 | |||
|- | |||
| 05||Passo Doppio||[[Mro. Giuseppe Borg]]||Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard||PRO Studios||John Cauchi||2011 | |||
|- | |||
| 06||Al Presidenta Napoleone Tagliaferro||[[Mro. Giuseppe Micallef]]||Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard||PRO Studios||John Cauchi||2011 | |||
|- | |||
| 07||Gran Passo Doppio||[[Mro. Spiridione Zammit]]||Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard||PRO Studios||John Cauchi||2011 | |||
|- | |||
| 08||Al Signon Riccando Amodeo||Mro. Antonio Miruzzi||Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard||PRO Studios||John Cauchi||2011 | |||
|- | |||
| 09||Nicolo Isouard||[[Mro. Ferdinando Camilleri]]||Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard||PRO Studios||John Cauchi||2011 | |||
|- | |||
| 10||Il Congresso Eucharistico del 1913||[[Mro. Salvatore Mifsud]]||Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard||PRO Studios||John Cauchi||2011 | |||
|- | |||
| 11||Rldorado||[[Mro. Ġianni Vella]]||Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard||PRO Studios||John Cauchi||2011 | |||
|- | |||
| 12||A.P.V.E.L.||[[Mro. Anthony Sammut]]||Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard||PRO Studios||John Cauchi||2011 | |||
|- | |||
| 13||Il-Banda Tagħna||[[Mro. Clemente Sciberras]]||Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard||PRO Studios||John Cauchi||2011 | |||
|- | |||
| 14||Ambassador||[[Mro. Victor Zammit]]||Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard||PRO Studios||John Cauchi||2011 | |||
|- | |||
| 15||Tal-Ballerina||[[Mro. Emanuel Spagnol]]||Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard||PRO Studios||John Cauchi||2011 | |||
|- | |||
|} | |||
* Irrekordjat fil-(11.06.2011) |
Revision as of 22:30, 1 May 2020
Classic Marches - Marċi Klassiċi - Minn Ġianni Azzopardi sa Emanuel Spagnol, sett t' Marċi klassiċi fl-okkażjoni tal-140 sena mill-foundazzjoni - Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard (1871 - 2011) (2011)
No | Marches | Composer | Production | Recording Studios | Recording Engineer | Year |
01 | Omaggio Alla Nicolo Isouard | Mro. Antonio Miruzzi | Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard | PRO Studios | John Cauchi | 2011 |
02 | Al Signor Maestro | Mro. Ġianni Azzopardi | Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard | PRO Studios | John Cauchi | 2011 |
03 | La Banda Della Musta | Mro. Giuseppe Demajo | Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard | PRO Studios | John Cauchi | 2011 |
04 | Il 15 Ottobre, 1871 | Mro. Enrico Camilleri | Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard | PRO Studios | John Cauchi | 2011 |
05 | Passo Doppio | Mro. Giuseppe Borg | Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard | PRO Studios | John Cauchi | 2011 |
06 | Al Presidenta Napoleone Tagliaferro | Mro. Giuseppe Micallef | Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard | PRO Studios | John Cauchi | 2011 |
07 | Gran Passo Doppio | Mro. Spiridione Zammit | Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard | PRO Studios | John Cauchi | 2011 |
08 | Al Signon Riccando Amodeo | Mro. Antonio Miruzzi | Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard | PRO Studios | John Cauchi | 2011 |
09 | Nicolo Isouard | Mro. Ferdinando Camilleri | Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard | PRO Studios | John Cauchi | 2011 |
10 | Il Congresso Eucharistico del 1913 | Mro. Salvatore Mifsud | Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard | PRO Studios | John Cauchi | 2011 |
11 | Rldorado | Mro. Ġianni Vella | Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard | PRO Studios | John Cauchi | 2011 |
12 | A.P.V.E.L. | Mro. Anthony Sammut | Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard | PRO Studios | John Cauchi | 2011 |
13 | Il-Banda Tagħna | Mro. Clemente Sciberras | Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard | PRO Studios | John Cauchi | 2011 |
14 | Ambassador | Mro. Victor Zammit | Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard | PRO Studios | John Cauchi | 2011 |
15 | Tal-Ballerina | Mro. Emanuel Spagnol | Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard | PRO Studios | John Cauchi | 2011 |
- Irrekordjat fil-(11.06.2011)