Difference between revisions of "Cantata' - L-Għanja tal-Paċi (2012) - Soċjeta Mużikali Peace Naxxar"
Jump to navigation
Jump to search
(Included Page:Cantata' - L-Għanja tal-Paċi (2012) - Soċjeta Mużikali Peace Naxxar) |
(Arranged Page: Cantata' - L-Għanja tal-Paċi (2012) - Soċjeta Mużikali Peace Naxxar - Text) |
||
Line 4: | Line 4: | ||
| '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Productions'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | | '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Productions'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | ||
|- | |- | ||
| 01||Preludju - L-Okkupazzjoni - Moviment I||[[Karl Fiorini]]||[[Kummissjoni Banda Peace]]||||2012 | |||
|- | |||
| 02||It-Tama f'taqbida mad-disperazzjoni - Moviment II||Karl Fiorini||Kummissjoni Banda Peace||||2012 | |||
|- | |||
| 03||Intermezz I||Karl Fiorini||Kummissjoni Banda Peace||||2012 | |||
|- | |||
| 04||Il-Fidi - Moviment III - It-Tweġiba - Moviment IV||Karl Fiorini||Kummissjoni Banda Peace||||2012 | |||
|- | |||
| 05||Intermezz II||Karl Fiorini||Kummissjoni Banda Peace||||2012 | |||
|- | |||
| 06||Il-Midruba - Moviment V||Karl Fiorini||Kummissjoni Banda Peace||||2012 | |||
|- | |||
| 07||It-Tama Mġedda - Moviment VI||Karl Fiorini||Kummissjoni Banda Peace||||2012 | |||
|- | |||
| 08||Intermezz III Ir-Rebħa - Moviment VII Ewforia Moviment VIII||Karl Fiorini||Kummissjoni Banda Peace||||2012 | |||
|- | |||
| 09||Cantico All Bearta Vergine||[[Ferdinando Camilleri]]||Kummissjoni Banda Peace||||2012 | |||
|- | |||
| 10||Il-Paċi - Innu tal-Banda||[[Salvatore Schembri]]||Kummissjoni Banda Peace||||2012 | |||
|- | |||
|} |
Revision as of 16:41, 30 May 2019
Cantata' - L-Għanja tal-Paċi (2012) - Soċjeta Mużikali Peace Naxxar
No | Marches | Composer | Productions | Recording Engineer | Year |
01 | Preludju - L-Okkupazzjoni - Moviment I | Karl Fiorini | Kummissjoni Banda Peace | 2012 | |
02 | It-Tama f'taqbida mad-disperazzjoni - Moviment II | Karl Fiorini | Kummissjoni Banda Peace | 2012 | |
03 | Intermezz I | Karl Fiorini | Kummissjoni Banda Peace | 2012 | |
04 | Il-Fidi - Moviment III - It-Tweġiba - Moviment IV | Karl Fiorini | Kummissjoni Banda Peace | 2012 | |
05 | Intermezz II | Karl Fiorini | Kummissjoni Banda Peace | 2012 | |
06 | Il-Midruba - Moviment V | Karl Fiorini | Kummissjoni Banda Peace | 2012 | |
07 | It-Tama Mġedda - Moviment VI | Karl Fiorini | Kummissjoni Banda Peace | 2012 | |
08 | Intermezz III Ir-Rebħa - Moviment VII Ewforia Moviment VIII | Karl Fiorini | Kummissjoni Banda Peace | 2012 | |
09 | Cantico All Bearta Vergine | Ferdinando Camilleri | Kummissjoni Banda Peace | 2012 | |
10 | Il-Paċi - Innu tal-Banda | Salvatore Schembri | Kummissjoni Banda Peace | 2012 |