Difference between revisions of "Banda Soċjeta Filarmonika Pinto A.D. 1862 - Ħadd il-Palm Qormi - 1991"
Jump to navigation
Jump to search
(Included Page: Banda Soċjeta Filarmonika Pinto A.D. 1862 - Ħadd il-Palm Qormi - 1991) |
(Arranged Page: Banda Soċjeta Filarmonika Pinto A.D. 1862 - Ħadd il-Palm Qormi - 1991) |
||
Line 1: | Line 1: | ||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
''' | '''Funeral Marches - Marċi Funibri mis-Soċjeta Filarmonika Pinto Banda San Sebastjan - Ħadd il-Plam Qormi (1991)''' | ||
|- | |- | ||
| '''Side A''' | | '''Side A''' | ||
Line 6: | Line 6: | ||
| '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Productions'''||'''Recording Studio'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | | '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Productions'''||'''Recording Studio'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | ||
|- | |- | ||
| 01||A Mia Madre||[[Mro. Ġiuzppi Busuttil]]||[[Soċjeta Filarmonika Pinto Banda San Sebastjan]]||[[Boffa Studios]]||[[Joseph Boffa Jr.]]||1991 | |||
|- | |||
| 02||B'Tifkira ta' Pawlu Farrugia||[[Mro. C Scicluna]]||Soċjeta Filarmonika Pinto Banda San Sebastjan||Boffa Studios||Joseph Boffa Jr.||1991 | |||
|- | |||
| 03||Golgotha||[[Mro. G Gatt[[||Soċjeta Filarmonika Pinto Banda San Sebastjan||Boffa Studios||Joseph Boffa Jr.||1991 | |||
|- | |||
| 04||Lill-Għeżież Ġenituir Tiegħi||[[Mro. Kaptan George Debono]]||Soċjeta Filarmonika Pinto Banda San Sebastjan||Boffa Studios||Joseph Boffa Jr.||1991 | |||
|- | |||
| '''Side 'B'''' | |||
|- | |||
| 05||Requiess||[[Mro. Leotti]]||Soċjeta Filarmonika Pinto Banda San Sebastjan||Boffa Studios||Joseph Boffa Jr.||1991 | |||
|- | |||
| 06||Anima Dolorosa||[[Mro. Ġiuseppe Ciappara]]||Soċjeta Filarmonika Pinto Banda San Sebastjan||Boffa Studios||Joseph Boffa Jr.||1991 | |||
|- | |||
| 07||Il Cipresso||[[Mro. Anġelo Melilli]]||Soċjeta Filarmonika Pinto Banda San Sebastjan||Boffa Studios||Joseph Boffa Jr.||1991 | |||
|- | |||
| 08||in Memmoria di Giorgio Gatt||[[Mro. Joseph Magri]]||Soċjeta Filarmonika Pinto Banda San Sebastjan||Boffa Studios||Joseph Boffa Jr.||1991 | |||
|- | |||
|} |
Revision as of 05:44, 11 March 2020
Funeral Marches - Marċi Funibri mis-Soċjeta Filarmonika Pinto Banda San Sebastjan - Ħadd il-Plam Qormi (1991)
Side A | ||||||
No | Marches | Composer | Productions | Recording Studio | Recording Engineer | Year |
01 | A Mia Madre | Mro. Ġiuzppi Busuttil | Soċjeta Filarmonika Pinto Banda San Sebastjan | Boffa Studios | Joseph Boffa Jr. | 1991 |
02 | B'Tifkira ta' Pawlu Farrugia | Mro. C Scicluna | Soċjeta Filarmonika Pinto Banda San Sebastjan | Boffa Studios | Joseph Boffa Jr. | 1991 |
03 | Golgotha | [[Mro. G Gatt[[ | Soċjeta Filarmonika Pinto Banda San Sebastjan | Boffa Studios | Joseph Boffa Jr. | 1991 |
04 | Lill-Għeżież Ġenituir Tiegħi | Mro. Kaptan George Debono | Soċjeta Filarmonika Pinto Banda San Sebastjan | Boffa Studios | Joseph Boffa Jr. | 1991 |
Side 'B' | ||||||
05 | Requiess | Mro. Leotti | Soċjeta Filarmonika Pinto Banda San Sebastjan | Boffa Studios | Joseph Boffa Jr. | 1991 |
06 | Anima Dolorosa | Mro. Ġiuseppe Ciappara | Soċjeta Filarmonika Pinto Banda San Sebastjan | Boffa Studios | Joseph Boffa Jr. | 1991 |
07 | Il Cipresso | Mro. Anġelo Melilli | Soċjeta Filarmonika Pinto Banda San Sebastjan | Boffa Studios | Joseph Boffa Jr. | 1991 |
08 | in Memmoria di Giorgio Gatt | Mro. Joseph Magri | Soċjeta Filarmonika Pinto Banda San Sebastjan | Boffa Studios | Joseph Boffa Jr. | 1991 |