Difference between revisions of "145 Sena Banda - 31 ta' Marzu, 2007 - Soċjeta Mużikali Peace Naxxar - Programm Sagru"
Jump to navigation
Jump to search
(Included Page: Programm Sagru - 145 Sena Banda - 31 ta' Marzu, 2007 - Soċjeta Mużikali Peace Naxxar) |
(Arranged Page: 145 Sena Banda - 31 ta' Marzu, 2007 - Soċjeta Mużikali Peace Naxxar - Programm Sagru) |
||
Line 4: | Line 4: | ||
| '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Productions'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | | '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Productions'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | ||
|- | |- | ||
| 01||Milano||||[[Kummissjoni Banda Peace]]||||2007 | |||
|- | |||
| 02||Preghiera Alla Vergine||[[Mro. F.Freguelli||Kummissjoni Banda Peace||||2007 | |||
|- | |||
| 03||Ġesu' Kristu: Il-Vittma. L-Allużat, ir-Rebbieħ||||Kummissjoni Banda Peace||||2007 | |||
|- | |||
| 04||O Vos Omnes||[[Mro. Vittorio Xerri ]]||Kummissjoni Banda Peace||||2007 | |||
|- | |||
| 05||Adagio In Sol Monore||[Mro. Tommaso Albinoni]]||Kummissjoni Banda Peace||||2007 | |||
|- | |||
| 06||Peer Gynt||[[Mro. Edward Grieg]]||Kummissjoni Banda Peace||||2007 | |||
|- | |||
| 07||Piange Quasi Virgo||[[Mro. Saviour Borg]]||Kummissjoni Banda Peace||||2007 | |||
|- | |||
| 08||Il-Ġimgħa Mqasssa: Riflessjonjiet ta' Midneb Bħalek||Mro. Vittorio Xerri||Kummissjoni Banda Peace||||2007 | |||
|- | |||
| 09||Consumatum Est||[[Mro. Ġiovanni Giumarra]]||Kummissjoni Banda Peace||||2007 | |||
|- | |||
| 10||Ecce Quomondo Moritur Justus||Mro. Vittorio Xerri||Kummissjoni Banda Peace||||2007 | |||
|- | |||
|} |
Revision as of 16:36, 30 May 2019
Osculum Proditionis - 'Il-Bewsa tat-Tradiment' - Funeral Marches 2018 - Soċjeta Mużikali Peace Naxxar
No | Marches | Composer | Productions | Recording Engineer | Year |
01 | Milano | Kummissjoni Banda Peace | 2007 | ||
02 | Preghiera Alla Vergine | [[Mro. F.Freguelli | Kummissjoni Banda Peace | 2007 | |
03 | Ġesu' Kristu: Il-Vittma. L-Allużat, ir-Rebbieħ | Kummissjoni Banda Peace | 2007 | ||
04 | O Vos Omnes | Mro. Vittorio Xerri | Kummissjoni Banda Peace | 2007 | |
05 | Adagio In Sol Monore | [Mro. Tommaso Albinoni]] | Kummissjoni Banda Peace | 2007 | |
06 | Peer Gynt | Mro. Edward Grieg | Kummissjoni Banda Peace | 2007 | |
07 | Piange Quasi Virgo | Mro. Saviour Borg | Kummissjoni Banda Peace | 2007 | |
08 | Il-Ġimgħa Mqasssa: Riflessjonjiet ta' Midneb Bħalek | Mro. Vittorio Xerri | Kummissjoni Banda Peace | 2007 | |
09 | Consumatum Est | Mro. Ġiovanni Giumarra | Kummissjoni Banda Peace | 2007 | |
10 | Ecce Quomondo Moritur Justus | Mro. Vittorio Xerri | Kummissjoni Banda Peace | 2007 |