Difference between revisions of "Festive Marches - Marċi Brijużi - Mis-Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija (2012) (Vol. 14)"
Jump to navigation
Jump to search
(Included Page: Festive Marches - Marċi Brijużi - Mis-Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija (2012) (Vol. 14)) |
(Arranged Page: Festive Marches - Marċi Brijużi - Mis-Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija (2012) (Vol. 14)) |
||
Line 2: | Line 2: | ||
| '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Production'''||'''Recording Studios'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | | '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Production'''||'''Recording Studios'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | ||
|- | |- | ||
| 01 || Lil San Ġwann L' Għammiedi || [[Vincenzo Ciappara]] || [[Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija]] || [[Xewkija Parish Center]] || [[John Cauchi]],[[PRO Studio]] || 2012 | |||
|- | |||
| 02 || Mark || [[Anthony Borg]] || Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija || Xewkija Parish Center || John Cauchi, PRO Studio || 2012 | |||
|- | |||
| 03 || 70th Anniversary || Anthony Borg || Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija || Xewkija Parish Center || John Cauchi, PRO Studio || 2012 | |||
|- | |||
| 04 || Marija || Anthony Borg || Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija || Xewkija Parish Center || John Cauchi, PRO Studio || 2012 | |||
|- | |||
| 05 || Ic-Cherry || Anthony Borg || Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija || Xewkija Parish Center || John Cauchi, PRO Studio || 2012 | |||
|- | |||
| 06 || Adenau 1999 || Anthony Borg || Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija || Xewkija Parish Center || John Cauchi, PRO Studio || 2012 | |||
|- | |||
| 07 || Joannes Laureta || Anthony Borg || Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija || Xewkija Parish Center || John Cauchi, PRO Studio || 2012 | |||
|- | |||
| 08 || L-Għaxat Anniversarju || Anthony Borg || Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija || Xewkija Parish Center || John Cauchi, PRO Studio || 2012 | |||
|- | |||
| 09 || F'Għeluq it-80 Sena || Anthony Borg || Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija || Xewkija Parish Center || John Cauchi, PRO Studio || 2012 | |||
|- | |||
| 10 || Marjanu tal-Pikulin || Anthony Borg || Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija || Xewkija Parish Center || John Cauchi, PRO Studio || 2012 | |||
|- | |||
| 11 || Innu Lill-Banda Prekursur || Vincenzo Ciappara || Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija || Xewkija Parish Center || John Cauchi, PRO Studio || 2012 | |||
|- | |- | ||
|} | |} |
Latest revision as of 13:33, 13 June 2023
No | Marches | Composer | Production | Recording Studios | Recording Engineer | Year |
01 | Lil San Ġwann L' Għammiedi | Vincenzo Ciappara | Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija | Xewkija Parish Center | John Cauchi,PRO Studio | 2012 |
02 | Mark | Anthony Borg | Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija | Xewkija Parish Center | John Cauchi, PRO Studio | 2012 |
03 | 70th Anniversary | Anthony Borg | Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija | Xewkija Parish Center | John Cauchi, PRO Studio | 2012 |
04 | Marija | Anthony Borg | Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija | Xewkija Parish Center | John Cauchi, PRO Studio | 2012 |
05 | Ic-Cherry | Anthony Borg | Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija | Xewkija Parish Center | John Cauchi, PRO Studio | 2012 |
06 | Adenau 1999 | Anthony Borg | Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija | Xewkija Parish Center | John Cauchi, PRO Studio | 2012 |
07 | Joannes Laureta | Anthony Borg | Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija | Xewkija Parish Center | John Cauchi, PRO Studio | 2012 |
08 | L-Għaxat Anniversarju | Anthony Borg | Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija | Xewkija Parish Center | John Cauchi, PRO Studio | 2012 |
09 | F'Għeluq it-80 Sena | Anthony Borg | Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija | Xewkija Parish Center | John Cauchi, PRO Studio | 2012 |
10 | Marjanu tal-Pikulin | Anthony Borg | Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija | Xewkija Parish Center | John Cauchi, PRO Studio | 2012 |
11 | Innu Lill-Banda Prekursur | Vincenzo Ciappara | Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija | Xewkija Parish Center | John Cauchi, PRO Studio | 2012 |