Difference between revisions of "Festive Marches - Marċi Brijuzi - Marċi Brijuzi 2006 - Mill-Għaqda Mużikali San Nikola (2006)"
Jump to navigation
Jump to search
(Included Page: Festive Marches - Marċi Brijuzi - Marċi Brijuzi 2006 - Mill-Għaqda Mużikali San Nikola (2006)) |
(Arranged Page: Festive Marches - Marċi Brijuzi - Marċi Brijuzi 2006 - Mill-Għaqda Mużikali San Nikola (2006)) |
||
Line 1: | Line 1: | ||
{| class="wikitable sortable" name="Name of Cassettes" | {| class="wikitable sortable" name="Name of Cassettes" | ||
|- | |- | ||
| '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Productions'''||'''Recording Studios'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | |||
|- | |||
| 01||Il-Banda Tagħna||[[Mro. Raymond Zammit]]||[[Għaqda Mużikali San Nikola]] [[Siġġiewi]]||[[Boffa Studio]]||[[Joseph Boffa Jr.]]||2006 | |||
|- | |||
| 02||Ninu u Pawlu||[[Mro. John Mamo]]||Għaqda Mużikali San Nikola, Siġġiewi||Boffa Studio||Joseph Boffa Jnr.||2006 | |||
|- | |||
| 03||Constance||[[Mro. Carmelo Callus]]||Għaqda Mużikali San Nikola, Siġġiewi||Boffa Studio||Joseph Boffa Jnr.||2006 | |||
|- | |||
| 04||Nicolai||[[Mro. Nicholas Vella]]||Għaqda Mużikali San Nikola, Siġġiewi||Boffa Studio||Joseph Boffa Jnr.||2006 | |||
|- | |||
| 05||Mrengo||[[Mro. Raymond Sant]]||Għaqda Mużikali San Nikola, Siġġiewi||Boffa Studio||Joseph Boffa Jnr.||2006 | |||
|- | |||
| 06||Lily||[[Mro. Eucharist Muscat]]||Għaqda Mużikali San Nikola, Siġġiewi||Boffa Studio||Joseph Boffa Jnr.||2006 | |||
|- | |||
| 07||Familja Vella||[[Mro. Michael Bugelli]]||Għaqda Mużikali San Nikola, Siġġiewi||Boffa Studio||Joseph Boffa Jnr.||2006 | |||
|- | |||
| 08||Francis||[[Mro. Alfred Farrugia]]||Għaqda Mużikali San Nikola, Siġġiewi||Boffa Studio||Joseph Boffa Jnr.||2006 | |||
|- | |||
| 09||Ferħanin||[[Mro. Emmanuel Bugeja]]||Għaqda Mużikali San Nikola, Siġġiewi||Boffa Studio||Joseph Boffa Jnr.||2006 | |||
|- | |- | ||
| | | 10||Magaera||[[Mro. Carmel Mangion]]||Għaqda Mużikali San Nikola, Siġġiewi||Boffa Studio||Joseph Boffa Jnr.||2006 | ||
|- | |||
| 11||Ninu u Rita||Mro. Raymond Zammit||Għaqda Mużikali San Nikola, Siġġiewi||Boffa Studio||Joseph Boffa Jnr.||2006 | |||
|- | |- | ||
|} |
Revision as of 09:08, 15 May 2020
No | Marches | Composer | Productions | Recording Studios | Recording Engineer | Year |
01 | Il-Banda Tagħna | Mro. Raymond Zammit | Għaqda Mużikali San Nikola Siġġiewi | Boffa Studio | Joseph Boffa Jr. | 2006 |
02 | Ninu u Pawlu | Mro. John Mamo | Għaqda Mużikali San Nikola, Siġġiewi | Boffa Studio | Joseph Boffa Jnr. | 2006 |
03 | Constance | Mro. Carmelo Callus | Għaqda Mużikali San Nikola, Siġġiewi | Boffa Studio | Joseph Boffa Jnr. | 2006 |
04 | Nicolai | Mro. Nicholas Vella | Għaqda Mużikali San Nikola, Siġġiewi | Boffa Studio | Joseph Boffa Jnr. | 2006 |
05 | Mrengo | Mro. Raymond Sant | Għaqda Mużikali San Nikola, Siġġiewi | Boffa Studio | Joseph Boffa Jnr. | 2006 |
06 | Lily | Mro. Eucharist Muscat | Għaqda Mużikali San Nikola, Siġġiewi | Boffa Studio | Joseph Boffa Jnr. | 2006 |
07 | Familja Vella | Mro. Michael Bugelli | Għaqda Mużikali San Nikola, Siġġiewi | Boffa Studio | Joseph Boffa Jnr. | 2006 |
08 | Francis | Mro. Alfred Farrugia | Għaqda Mużikali San Nikola, Siġġiewi | Boffa Studio | Joseph Boffa Jnr. | 2006 |
09 | Ferħanin | Mro. Emmanuel Bugeja | Għaqda Mużikali San Nikola, Siġġiewi | Boffa Studio | Joseph Boffa Jnr. | 2006 |
10 | Magaera | Mro. Carmel Mangion | Għaqda Mużikali San Nikola, Siġġiewi | Boffa Studio | Joseph Boffa Jnr. | 2006 |
11 | Ninu u Rita | Mro. Raymond Zammit | Għaqda Mużikali San Nikola, Siġġiewi | Boffa Studio | Joseph Boffa Jnr. | 2006 |