Difference between revisions of "Via Crucis (12 ta' Marzu, 2016) - Soċjeta Mużikali Peace Naxxar"
Jump to navigation
Jump to search
(Included Page: Via Crucis (12 ta' Marzu, 2016) - Soċjeta Mużikali Peace Naxxar) |
(Arranged Page: Via Crucis (12 ta' Marzu, 2016) - Soċjeta Mużikali Peace Naxxar) |
||
Line 4: | Line 4: | ||
| '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Productions'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | | '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Productions'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | ||
|- | |- | ||
| 01||Prologus||[[Karl Fiorini]]||[[Kummissjoni Banda Peace]]||[[Vanni Farrugia]]||2016 | |||
|- | |||
| 02||Vexilla Regis||Karl Fiorini||Kummissjoni Banda Peace||Vanni Farrugia||2016 | |||
|- | |||
| 03|| I. Iesus condemnatur ad mortem||Karl Fiorini||Kummissjoni Banda Peace||Vanni Farrugia||2016 | |||
|- | |||
| 04|| II. Iesus oneratur ligno crusis||Karl Fiorini||Kummissjoni Banda Peace||Vanni Farrugia||2016 | |||
|- | |||
| 05|| III. Iesus proumbit primum sub onere crucis||Karl Fiorini||Kummissjoni Banda Peace||Vanni Farrugia||2016 | |||
|- | |||
| 06|| IV. Iesus fir perdoenti matri obvius||Karl Fiorini||Kummissjoni Banda Peace||Vanni Farrugia||2016 | |||
|- | |||
| 07|| V. Iesus in baiulanda cruce a Cyrenaeo adiuvatur||Karl Fiorini||Kummissjoni Banda Peace||Vanni Farrugia||2016 | |||
|- | |||
| 08|| VI. Iesus Veronica sudario abstergitur||Karl Fiorini||Kummissjoni Banda Peace||Vanni Farrugia||2016 | |||
|- | |||
| 09|| VII. Iesus procumbit iterum sub onenre crucis||Karl Fiorini||Kummissjoni Banda Peace||Vanni Farrugia||2016 | |||
|- | |||
| 10||VIII.Iesus plorantes mulieres alloquitur||Karl Fiorini||Kummissjoni Banda Peace||Vanni Farrugia||2016 | |||
|- | |||
| 11|| IX. Iesus procumbit tertium sub onere crucis||Karl Fiorini||Kummissjoni Banda Peace||Vanni Farrugia||2016 | |||
|- | |||
| 12|| X. Iesus a vestibus suis expoliatur||Karl Fiorini||Kummissjoni Banda Peace||Vanni Farrugia||2016 | |||
|- | |||
| 13|| XI. Iesus clavis affigitur cruci.||Karl Fiorini||Kummissjoni Banda Peace||Vanni Farrugia||2016 | |||
|- | |||
| 14|| XII. Iesus moritur in cruce||Karl Fiorini||Kummissjoni Banda Peace||Vanni Farrugia||2016 | |||
|- | |||
| 15||XIII. Iesus ex cruce deponitur||Karl Fiorini||Kummissjoni Banda Peace||Vanni Farrugia||2016 | |||
|- | |||
| 16|| XIV. Iesus sepulchro conditur||Karl Fiorini||Kummissjoni Banda Peace||Vanni Farrugia||2016 | |||
|- | |||
| 17||Epilogis||Karl Fiorini||Kummissjoni Banda Peace||Vanni Farrugia||2016 | |||
|- | |||
|} |
Revision as of 16:44, 30 May 2019
Via Crucis (12 ta' Marzu, 2016) - Soċjeta Mużikali Peace Naxxar
No | Marches | Composer | Productions | Recording Engineer | Year |
01 | Prologus | Karl Fiorini | Kummissjoni Banda Peace | Vanni Farrugia | 2016 |
02 | Vexilla Regis | Karl Fiorini | Kummissjoni Banda Peace | Vanni Farrugia | 2016 |
03 | I. Iesus condemnatur ad mortem | Karl Fiorini | Kummissjoni Banda Peace | Vanni Farrugia | 2016 |
04 | II. Iesus oneratur ligno crusis | Karl Fiorini | Kummissjoni Banda Peace | Vanni Farrugia | 2016 |
05 | III. Iesus proumbit primum sub onere crucis | Karl Fiorini | Kummissjoni Banda Peace | Vanni Farrugia | 2016 |
06 | IV. Iesus fir perdoenti matri obvius | Karl Fiorini | Kummissjoni Banda Peace | Vanni Farrugia | 2016 |
07 | V. Iesus in baiulanda cruce a Cyrenaeo adiuvatur | Karl Fiorini | Kummissjoni Banda Peace | Vanni Farrugia | 2016 |
08 | VI. Iesus Veronica sudario abstergitur | Karl Fiorini | Kummissjoni Banda Peace | Vanni Farrugia | 2016 |
09 | VII. Iesus procumbit iterum sub onenre crucis | Karl Fiorini | Kummissjoni Banda Peace | Vanni Farrugia | 2016 |
10 | VIII.Iesus plorantes mulieres alloquitur | Karl Fiorini | Kummissjoni Banda Peace | Vanni Farrugia | 2016 |
11 | IX. Iesus procumbit tertium sub onere crucis | Karl Fiorini | Kummissjoni Banda Peace | Vanni Farrugia | 2016 |
12 | X. Iesus a vestibus suis expoliatur | Karl Fiorini | Kummissjoni Banda Peace | Vanni Farrugia | 2016 |
13 | XI. Iesus clavis affigitur cruci. | Karl Fiorini | Kummissjoni Banda Peace | Vanni Farrugia | 2016 |
14 | XII. Iesus moritur in cruce | Karl Fiorini | Kummissjoni Banda Peace | Vanni Farrugia | 2016 |
15 | XIII. Iesus ex cruce deponitur | Karl Fiorini | Kummissjoni Banda Peace | Vanni Farrugia | 2016 |
16 | XIV. Iesus sepulchro conditur | Karl Fiorini | Kummissjoni Banda Peace | Vanni Farrugia | 2016 |
17 | Epilogis | Karl Fiorini | Kummissjoni Banda Peace | Vanni Farrugia | 2016 |