Difference between revisions of "Festive Marches - Marċi Brijużi - Mill-Banda Prekursur, Xewkija (1993) (Vol.No.12) - Allegrija - Mis-Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija (1993)"
Jump to navigation
Jump to search
(Included Page: Festive Marches - Marċi Brijużi - Mill-Banda Prekursur, Xewkija (1993) (Vol.No.12) - Allegrija - Mis-Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija (1993)) |
(Arranged Page: Festive Marches - Marċi Brijużi - Mill-Banda Prekursur, Xewkija (1993) (Vol.No.12) - Allegrija - Mis-Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija (1993)) |
||
Line 5: | Line 5: | ||
| '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Production'''||'''Recording Studios'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | | '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Production'''||'''Recording Studios'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | ||
|- | |- | ||
| 01 || King Of Kings || [[Archibald Mizzi]] || [[Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija]] || [[Ritz Studios]], [[Xewkija]] || [[Mario Galea]] || 1993 | |||
|- | |||
| 02 || Il-Battista || [[Anthony Aquilina]] || Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija || Ritz Studios || Mario Galea || 1993 | |||
|- | |||
| 03 || Carmen || [[Ronnie Pisani]] || Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija || Ritz Studios || Mario Galea || 1993 | |||
|- | |||
| 04 || Queen of Queens || [[Andrew Coleiro]] || Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija || Ritz Studios || Mario Galea || 1993 | |||
|- | |||
| 05 || Frangeska || [Mario Azzopardi]] || Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija || Ritz Studios || Mario Galea || 1993 | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
Line 16: | Line 23: | ||
| '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Production'''||'''Recording Studios'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | | '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Production'''||'''Recording Studios'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | ||
|- | |- | ||
| 06 || Merħla Lill Aljevi || [[Karistu Cassar]] || Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija || Ritz Studios || Mario Galea || 1993 | |||
|- | |||
| 07 || Vinceremos || Archibald Mizzi || Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija || Ritz Studios || Mario Galea || 1993 | |||
|- | |||
| 08 || Kevron || Mario Azzopardi || Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija || Ritz Studios || Mario Galea || 1993 | |||
|- | |||
| 09 || Innu Marċia ta' San Ġwann || [[Vincenzo Ciappara]] || Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija || Ritz Studios || Mario Galea || 1993 | |||
|- | |||
| 10 || Innu tal-Banda Prekursur || Vincenzo Ciappara || Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija || Ritz Studios || Mario Galea || 1993 | |||
|- | |||
|} | |} | ||
[[Category:Festive Marches]] | [[Category:Festive Marches]] | ||
[[Category:Cassettes released by band clubs in Gozo]] | [[Category:Cassettes released by band clubs in Gozo]] | ||
[[Category:Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija]] | [[Category:Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija]] |
Revision as of 06:16, 12 June 2023
Side 'A' | ||||||
No | Marches | Composer | Production | Recording Studios | Recording Engineer | Year |
01 | King Of Kings | Archibald Mizzi | Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija | Ritz Studios, Xewkija | Mario Galea | 1993 |
02 | Il-Battista | Anthony Aquilina | Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija | Ritz Studios | Mario Galea | 1993 |
03 | Carmen | Ronnie Pisani | Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija | Ritz Studios | Mario Galea | 1993 |
04 | Queen of Queens | Andrew Coleiro | Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija | Ritz Studios | Mario Galea | 1993 |
05 | Frangeska | [Mario Azzopardi]] | Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija | Ritz Studios | Mario Galea | 1993 |
Side 'B' | ||||||
No | Marches | Composer | Production | Recording Studios | Recording Engineer | Year |
06 | Merħla Lill Aljevi | Karistu Cassar | Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija | Ritz Studios | Mario Galea | 1993 |
07 | Vinceremos | Archibald Mizzi | Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija | Ritz Studios | Mario Galea | 1993 |
08 | Kevron | Mario Azzopardi | Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija | Ritz Studios | Mario Galea | 1993 |
09 | Innu Marċia ta' San Ġwann | Vincenzo Ciappara | Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija | Ritz Studios | Mario Galea | 1993 |
10 | Innu tal-Banda Prekursur | Vincenzo Ciappara | Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija | Ritz Studios | Mario Galea | 1993 |