Difference between revisions of "Music Releases Cd's from Maltese & Gozitans Band Clubs in 2022"
Jump to navigation
Jump to search
(Arranged Page: Music Releases Cd's from Maltese & Gozitans Band Clubs in 2022) |
(Arranged Page: Music Releases Cd's from Maltese & Gozitans Band Clubs in 2022) |
||
Line 7: | Line 7: | ||
| 01||[[Balzan]]||[[Każin Banda San Gabriel Ħal Balzan]]|| || ||Marċi Brijużi | | 01||[[Balzan]]||[[Każin Banda San Gabriel Ħal Balzan]]|| || ||Marċi Brijużi | ||
|- | |- | ||
| 01||[[Ħal Lija]]||[[Soċjeta' Mużikali Każin Banda San Pio X Ħal Lija]]|| || ||Marċi Brijużi | | 01||[[Ħal-Lija]]||[[Soċjeta' Mużikali Każin Banda San Pio X Ħal Lija]]|| || ||Marċi Brijużi | ||
|- | |- | ||
| 01|| | | 01||[[Ħal Qormi]]|| || || ||Marċi Brijużi | ||
|- | |- | ||
| 01|| || || || ||Marċi Brijużi | | 01|| || || || ||Marċi Brijużi | ||
Line 41: | Line 41: | ||
|- | |- | ||
| 0||[[Ħal-Qormi]]||[[Għaqda Mużikali San Ġorġ Martri Ħal Qormi]]||Marċi Funebri (Vol.1)(1986)|| ||Marċi Funebri | |||
|- | |||
| 0||[[Ħal-Qormi]]||[[Għaqda Mużikali San Ġorġ Martri Ħal Qormi]] ||Marċi Funebri (Vol.2)(1988)|| ||Marċi Funebri | |||
|- | |||
| 0||[[Ħal-Qormi]||[[Għaqda Mużikali San Ġorġ Martri Ħal Qormi]] ||Marċi Funebri (Vol.3)(1990)|| ||Marċi Funebri | |||
|- | |||
| 0||[[Ħal-Qormi]]||[[Għaqda Mużikali San Ġorġ Martri Ħal Qormi]] ||Marċi Funebri (Vol.4)(1992)|| ||Marċi Funebri | |||
|- | |||
| 0||[[Ħal-Qormi]]||[[Għaqda Mużikali San Ġorġ Martri Ħal Qormi]] ||Marċi Funebri (Vol.5)(1994)|| ||Marċi Funebri | |||
|- | |||
| 0||[[Ħal-Qormi]]|| ||Marċi Funebri (2000)|| ||Marċi Funebri | |||
|- | |||
|} | |} |
Revision as of 04:07, 18 April 2023
Din hija lista ta' CDs u USB li ħarġu mill-Baned f'Malta u f' Għawdex matul is-sena 2023.
No | Villages | Band Clubs or Others | Name of Cd's | Date Issue | Type |
---|---|---|---|---|---|
01 | Balzan | Każin Banda San Gabriel Ħal Balzan | Marċi Brijużi | ||
01 | Ħal-Lija | Soċjeta' Mużikali Każin Banda San Pio X Ħal Lija | Marċi Brijużi | ||
01 | Ħal Qormi | Marċi Brijużi | |||
01 | Marċi Brijużi | ||||
01 | Marċi Brijużi | ||||
01 | Marċi Brijużi |
No | Villages | Band Clubs or Others | Name of Cd's | Date Issue | Type |
---|
No | Villages | Band Clubs or Others | Name of USB's | Date Issue | Type |
---|---|---|---|---|---|
01 | Birgu | Soċjeta' Mużikali San Lawrenz Birgu | Marċi Brijużi (1985) | Marċi Brijużi | |
02 | Birgu | Soċjeta' Mużikali San Lawrenz Birgu | Marċi Brijużi (1992) | Marċi Brijużi | |
03 | Birgu | Soċjeta' Mużikali San Lawrenz Birgu | Marċi Brijużi (1997) | Marċi Brijużi | |
04 | Birgu | Soċjeta' Mużikali San Lawrenz Birgu | Marċi Brijużi (1998) | Marċi Brijużi | |
05 | Birgu | Soċjeta' Mużikali San Lawrenz Birgu | Marċi Brijużi (2000) | Marċi Brijużi | |
0 | Ħal-Qormi | Għaqda Mużikali San Ġorġ Martri Ħal Qormi | Marċi Funebri (Vol.1)(1986) | Marċi Funebri | |
0 | Ħal-Qormi | Għaqda Mużikali San Ġorġ Martri Ħal Qormi | Marċi Funebri (Vol.2)(1988) | Marċi Funebri | |
0 | [[Ħal-Qormi] | Għaqda Mużikali San Ġorġ Martri Ħal Qormi | Marċi Funebri (Vol.3)(1990) | Marċi Funebri | |
0 | Ħal-Qormi | Għaqda Mużikali San Ġorġ Martri Ħal Qormi | Marċi Funebri (Vol.4)(1992) | Marċi Funebri | |
0 | Ħal-Qormi | Għaqda Mużikali San Ġorġ Martri Ħal Qormi | Marċi Funebri (Vol.5)(1994) | Marċi Funebri | |
0 | Ħal-Qormi | Marċi Funebri (2000) | Marċi Funebri |
Oħrajn
No | Villages | Band Clubs or Others | Name of Cd's | Date Issue | Type |
---|