Difference between revisions of "Music Releases Cd's from Maltese & Gozitans Band Clubs in 2022"
Jump to navigation
Jump to search
(Arranged Page: Music Releases Cd's from Maltese & Gozitans Band Clubs in 2022) |
(Arranged Page: Music Releases Cd's from Maltese & Gozitans Band Clubs in 2022) |
||
Line 5: | Line 5: | ||
! No !! Villages !! Band Clubs or Others !! Name of Cd's !! Date Issue !! Type | ! No !! Villages !! Band Clubs or Others !! Name of Cd's !! Date Issue !! Type | ||
|- | |- | ||
| 01||[[Balzan]]||[[Każin Banda San Gabriel Ħal Balzan]]|| || ||Marċi Brijużi | |||
|- | |||
| 01||[[Ħal Lija]]||[[Soċjeta' Mużikali Każin Banda San Pio X Ħal Lija]]|| || ||Marċi Brijużi | |||
|- | |||
| 01|| || || || ||Marċi Brijużi | |||
|- | |||
| 01|| || || || ||Marċi Brijużi | |||
|- | |||
| 01|| || || || ||Marċi Brijużi | |||
|- | |||
| 01|| || || || ||Marċi Brijużi | |||
|- | |||
|} | |} | ||
Line 14: | Line 25: | ||
|} | |} | ||
{| class="wikitable sortable" | |||
|- | |||
! No !! Villages !! Band Clubs or Others !! Name of USB's !! Date Issue !! Type | |||
|- | |||
| 01||[[Birgu]]||[[Soċjeta' Mużikali San Lawrenz Birgu]]||Marċi Brijużi (1985)|| ||Marċi Brijużi | |||
|- | |||
| 02||[[Birgu]]||[[Soċjeta' Mużikali San Lawrenz Birgu]]|||Marċi Brijużi (1992)|| ||Marċi Brijużi | |||
|- | |||
| 03||[[Birgu]]||[[Soċjeta' Mużikali San Lawrenz Birgu]]|||Marċi Brijużi (1997)|| ||Marċi Brijużi | |||
|- | |||
| 04||[[Birgu]]||[[Soċjeta' Mużikali San Lawrenz Birgu]]|||Marċi Brijużi (1998)|| ||Marċi Brijużi | |||
|- | |||
| 05||[[Birgu]]||[[Soċjeta' Mużikali San Lawrenz Birgu]]|||Marċi Brijużi (2000)|| ||Marċi Brijużi | |||
|- | |||
|} | |||
==Oħrajn== | ==Oħrajn== |
Revision as of 03:55, 18 April 2023
Din hija lista ta' CDs u USB li ħarġu mill-Baned f'Malta u f' Għawdex matul is-sena 2023.
No | Villages | Band Clubs or Others | Name of Cd's | Date Issue | Type |
---|---|---|---|---|---|
01 | Balzan | Każin Banda San Gabriel Ħal Balzan | Marċi Brijużi | ||
01 | Ħal Lija | Soċjeta' Mużikali Każin Banda San Pio X Ħal Lija | Marċi Brijużi | ||
01 | Marċi Brijużi | ||||
01 | Marċi Brijużi | ||||
01 | Marċi Brijużi | ||||
01 | Marċi Brijużi |
No | Villages | Band Clubs or Others | Name of Cd's | Date Issue | Type |
---|
No | Villages | Band Clubs or Others | Name of USB's | Date Issue | Type |
---|---|---|---|---|---|
01 | Birgu | Soċjeta' Mużikali San Lawrenz Birgu | Marċi Brijużi (1985) | Marċi Brijużi | |
02 | Birgu | Soċjeta' Mużikali San Lawrenz Birgu | Marċi Brijużi (1992) | Marċi Brijużi | |
03 | Birgu | Soċjeta' Mużikali San Lawrenz Birgu | Marċi Brijużi (1997) | Marċi Brijużi | |
04 | Birgu | Soċjeta' Mużikali San Lawrenz Birgu | Marċi Brijużi (1998) | Marċi Brijużi | |
05 | Birgu | Soċjeta' Mużikali San Lawrenz Birgu | Marċi Brijużi (2000) | Marċi Brijużi |
Oħrajn
No | Villages | Band Clubs or Others | Name of Cd's | Date Issue | Type |
---|