Difference between revisions of "Festivie Marches - Marċi Brijuzi - Mill-Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel, Żabbar (2010)"
Jump to navigation
Jump to search
(Included Page: Festivie Marches - Marċi Brijuzi - Mill-Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel, Żabbar (2010)) |
(Arranged Page: Festivie Marches - Marċi Brijuzi - Mill-Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel, Żabbar (2010)) |
||
Line 3: | Line 3: | ||
| '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Productions'''||'''Recording Studio'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | | '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Productions'''||'''Recording Studio'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | ||
|- | |- | ||
| 01||Introduzzjoni u Profili (2010)||[[Daniel Vella]] Qari||[[Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar]]||[[Boffa Studios]]||[[Leslie J. Bonello]]||2010 | |||
|- | |||
| 02||Innu Popolari - Għaqda Madonna tal-Grazzja (2003)||[[David Agius]]||Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar||Boffa Studios||Leslie J. Bonello||2010 | |||
|- | |||
| 03||L-Ispanjol (1991)||David Agius||Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar||Boffa Studios||Leslie J. Bonello||2010 | |||
|- | |||
| 04||Kummissjoni Żgħażagħ (il-5 Anniversarju) (1993)||David Agius||Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar||Boffa Studios||Leslie J. Bonello||2010 | |||
|- | |||
| 05||Santos (1994)||David Agius||Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar||Boffa Studios||Leslie J. Bonello||2010 | |||
|- | |||
| 06||Amigos (1995)||David Agius||Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar||Boffa Studios||Leslie J. Bonello||2010 | |||
|- | |||
| 07||Al Pacino (1997)||David Agius||Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar||Boffa Studios||Leslie J. Bonello||2010 | |||
|- | |||
| 08||Mikailos (1998)||David Agius||Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar||Boffa Studios||Leslie J. Bonello||2010 | |||
|- | |||
| 09||Unika (2000)||David Agius||Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar||Boffa Studios||Leslie J. Bonello||2010 | |||
|- | |||
| 10||Ċensinos (2002)||David Agius||Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar||Boffa Studios||Leslie J. Bonello||2010 | |||
|- | |||
| 11||Juanito (2004)||David Agius||Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar||Boffa Studios||Leslie J. Bonello||2010 | |||
|- | |||
| 12||Sampre Verde (2006)||David Agius||Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar||Boffa Studios||Leslie J. Bonello||2010 | |||
|- | |||
| 13||Konklużjoni (2010)||David Agius||Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel, Żabbar||Boffa Studios||Leslie J. Bonello||2010 | |||
|- | |||
|} |
Revision as of 21:14, 30 December 2020
No | Marches | Composer | Productions | Recording Studio | Recording Engineer | Year |
01 | Introduzzjoni u Profili (2010) | Daniel Vella Qari | Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar | Boffa Studios | Leslie J. Bonello | 2010 |
02 | Innu Popolari - Għaqda Madonna tal-Grazzja (2003) | David Agius | Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar | Boffa Studios | Leslie J. Bonello | 2010 |
03 | L-Ispanjol (1991) | David Agius | Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar | Boffa Studios | Leslie J. Bonello | 2010 |
04 | Kummissjoni Żgħażagħ (il-5 Anniversarju) (1993) | David Agius | Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar | Boffa Studios | Leslie J. Bonello | 2010 |
05 | Santos (1994) | David Agius | Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar | Boffa Studios | Leslie J. Bonello | 2010 |
06 | Amigos (1995) | David Agius | Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar | Boffa Studios | Leslie J. Bonello | 2010 |
07 | Al Pacino (1997) | David Agius | Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar | Boffa Studios | Leslie J. Bonello | 2010 |
08 | Mikailos (1998) | David Agius | Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar | Boffa Studios | Leslie J. Bonello | 2010 |
09 | Unika (2000) | David Agius | Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar | Boffa Studios | Leslie J. Bonello | 2010 |
10 | Ċensinos (2002) | David Agius | Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar | Boffa Studios | Leslie J. Bonello | 2010 |
11 | Juanito (2004) | David Agius | Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar | Boffa Studios | Leslie J. Bonello | 2010 |
12 | Sampre Verde (2006) | David Agius | Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar | Boffa Studios | Leslie J. Bonello | 2010 |
13 | Konklużjoni (2010) | David Agius | Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel, Żabbar | Boffa Studios | Leslie J. Bonello | 2010 |