Difference between revisions of "Festive Marches - Marċi Brijużi - 50 Sena Planċier (1954 - 2004) (2004)"
Jump to navigation
Jump to search
(Arranged Page: Festive Marches - Marċi Brijużi - 50 Sena Planċier (1954 - 2004) (2004)) |
(Arranged Page: Festive Marches - Marċi Brijużi - 50 Sena Planċier (1954 - 2004) (2004)) |
||
Line 3: | Line 3: | ||
| '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Productions'''||'''Recording Studios'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | | '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Productions'''||'''Recording Studios'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | ||
|- | |- | ||
| 01||Innu Lil Marija Bambina Ngħannulek Bil-Ħlewwa||[[Ferdinando Camilleri]]||[[Soċjeta Mużikali Peace, Naxxar]]||[[Madonna Tal-Ħerba]] [[B'Kara]]||[[Vanni Farrugia]]||2004 | |||
|- | |||
| 02||Pawlu d-Derbi||[[Lino Pirotta]]||Soċjeta Mużikali Peace, Naxxar||Madonna Tal-Ħerba, B'Kara||Vanni Farrugia||2004 | |||
|- | |||
| 03||Ryan & Keith||[{Edward Cole]]||Soċjeta Mużikali Peace, Naxxar||Madonna Tal-Ħerba, B'Kara||Vanni Farrugia||2004 | |||
|- | |||
| 04||50 Sena Planċier||[[Tancred Grech]]||Soċjeta Mużikali Peace, Naxxar||Madonna Tal-Ħerba, B'Kara||Vanni Farrugia||2004 | |||
|- | |||
| 05||Klassi Għalina||[[Alfred Farrugia]]||Soċjeta Mużikali Peace, Naxxar||Madonna Tal-Ħerba, B'Kara||Vanni Farrugia||2004 | |||
|- | |||
| 06||Iċ-Ċiri||[[Mario Testa]]||Soċjeta Mużikali Peace, Naxxar||Madonna Tal-Ħerba, B'Kara||Vanni Farrugia||2004 | |||
|- | |||
| 07||S'Insegna e s'Impara||[[Andrew Coleiro]]||Soċjeta Mużikali Peace, Naxxar||Madonna Tal-Ħerba, B'Kara||Vanni Farrugia||2004 | |||
|- | |||
| 08||15 il-Sena Kummissjoni Armar||[[Joseph Azzopardi]]||Soċjeta Mużikali Peace, Naxxar||Madonna Tal-Ħerba, B'Kara||Vanni Farrugia||2004 | |||
|- | |||
| 09||Friends To All||[[Frans Zammit]]||Soċjeta Mużikali Peace, Naxxar||Madonna Tal-Ħerba, B'Kara||Vanni Farrugia||2004 | |||
|- | |||
| 10||Lily Pom Pom||[[Anthony Aquilina]]||Soċjeta Mużikali Peace, Naxxar||Madonna Tal-Ħerba, B'Kara||Vanni Farrugia||2004 | |||
|- | |||
| 11||Barcellona||[[John Theuma]]||Soċjeta Mużikali Peace, Naxxar||Madonna Tal-Ħerba, B'Kara||Vanni Farrugia||2004 | |||
|- | |||
| 12||Innu Marċ Peace 140||Lino Pirotta||Soċjeta Mużikali Peace, Naxxar||Madonna Tal-Ħerba, B'Kara||Vanni Farrugia||2004 | |||
|- | |||
| 13||Innu Tal-Banda Il-Paċi||[[Salv Schembri]]||Soċjeta Mużikali Peace, Naxxar||Madonna Tal-Ħerba, B'Kara||Vanni Farrugia||2004 | |||
|- | |||
|} |
Revision as of 16:43, 25 December 2020
No | Marches | Composer | Productions | Recording Studios | Recording Engineer | Year |
01 | Innu Lil Marija Bambina Ngħannulek Bil-Ħlewwa | Ferdinando Camilleri | Soċjeta Mużikali Peace, Naxxar | Madonna Tal-Ħerba B'Kara | Vanni Farrugia | 2004 |
02 | Pawlu d-Derbi | Lino Pirotta | Soċjeta Mużikali Peace, Naxxar | Madonna Tal-Ħerba, B'Kara | Vanni Farrugia | 2004 |
03 | Ryan & Keith | [{Edward Cole]] | Soċjeta Mużikali Peace, Naxxar | Madonna Tal-Ħerba, B'Kara | Vanni Farrugia | 2004 |
04 | 50 Sena Planċier | Tancred Grech | Soċjeta Mużikali Peace, Naxxar | Madonna Tal-Ħerba, B'Kara | Vanni Farrugia | 2004 |
05 | Klassi Għalina | Alfred Farrugia | Soċjeta Mużikali Peace, Naxxar | Madonna Tal-Ħerba, B'Kara | Vanni Farrugia | 2004 |
06 | Iċ-Ċiri | Mario Testa | Soċjeta Mużikali Peace, Naxxar | Madonna Tal-Ħerba, B'Kara | Vanni Farrugia | 2004 |
07 | S'Insegna e s'Impara | Andrew Coleiro | Soċjeta Mużikali Peace, Naxxar | Madonna Tal-Ħerba, B'Kara | Vanni Farrugia | 2004 |
08 | 15 il-Sena Kummissjoni Armar | Joseph Azzopardi | Soċjeta Mużikali Peace, Naxxar | Madonna Tal-Ħerba, B'Kara | Vanni Farrugia | 2004 |
09 | Friends To All | Frans Zammit | Soċjeta Mużikali Peace, Naxxar | Madonna Tal-Ħerba, B'Kara | Vanni Farrugia | 2004 |
10 | Lily Pom Pom | Anthony Aquilina | Soċjeta Mużikali Peace, Naxxar | Madonna Tal-Ħerba, B'Kara | Vanni Farrugia | 2004 |
11 | Barcellona | John Theuma | Soċjeta Mużikali Peace, Naxxar | Madonna Tal-Ħerba, B'Kara | Vanni Farrugia | 2004 |
12 | Innu Marċ Peace 140 | Lino Pirotta | Soċjeta Mużikali Peace, Naxxar | Madonna Tal-Ħerba, B'Kara | Vanni Farrugia | 2004 |
13 | Innu Tal-Banda Il-Paċi | Salv Schembri | Soċjeta Mużikali Peace, Naxxar | Madonna Tal-Ħerba, B'Kara | Vanni Farrugia | 2004 |