Difference between revisions of "Funeral Marches - Marċi Funebri - Lachrimae Christi f'okkażjoni tal-150 sena mit-twaqqif ta' l-Għaqda Mużikali Maria Annuzjata (Tarxien) (2012) (Vol. 02)"
Jump to navigation
Jump to search
(Included Page: Funeral Marches - Marċi Funebri - Lachrimae Christi f'okkażjoni tal-150 sena mit-twaqqif ta' l-Għaqda Mużikali Maria Annuzjata (Tarxien) (2012) (Vol. 02)) |
(Arranged Page: Funeral Marches - Marċi Funebri - Lachrimae Christi f'okkażjoni tal-150 sena mit-twaqqif ta' l-Għaqda Mużikali Maria Annuzjata (Tarxien) (2012) (Vol. 02)) |
||
Line 4: | Line 4: | ||
| '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Productions'''||'''Recording Studios'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | | '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Productions'''||'''Recording Studios'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | ||
|- | |- | ||
| 01||In Memoriam: Ġużeppi Micallef||[[Hermann Farrugia Frantz]]||[[Għaqda Mużikali Maria Annuzjata]]||[[VF Recording Studios]]||[[Vanni Farrugia]]||2012 | |||
|- | |||
| 02||L-Aħħar Demgħa ta' Rita Vella||[[Darren Dimech]]||Għaqda Mużikali Maria Annuzjata||VF Recording Studios||Vanni Farrugia||2012 | |||
|- | |||
| 03||Għażież Missier||[[Victor Vella]]||Għaqda Mużikali Maria Annuzjata||VF Recording Studios||Vanni Farrugia||2012 | |||
|- | |||
| 04||Alla Memoria di Ġiuseppe Verdi||[[Vincenzo Ciappara]]||Għaqda Mużikali Maria Annuzjata||VF Recording Studios||Vanni Farrugia||2012 | |||
|- | |||
| 05||In Memoriam: Karmenu Farrugia||[[Joseph Vella]]||Għaqda Mużikali Maria Annuzjata||VF Recording Studios||Vanni Farrugia||2012 | |||
|- | |||
| 06||Rimembranze||[[Vincenzo Napoli]]||Għaqda Mużikali Maria Annuzjata||VF Recording Studios||Vanni Farrugia||2012 | |||
|- | |||
| 07||Anima||[[Antonio Oddo]]||Għaqda Mużikali Maria Annuzjata||VF Recording Studios||Vanni Farrugia||2012 | |||
|- | |||
| 08||Mater Lacrimosa||[[Giuseppe Gregucci]]||Għaqda Mużikali Maria Annuzjata||VF Recording Studios||Vanni Farrugia||2012 | |||
|- | |||
|} |
Revision as of 04:36, 10 September 2020
Funeral Marches - Marċi Funebri - Lachrimae Christi f'okkażjoni tal-150 sena mit-twaqqif ta' l-Għaqda Mużikali Maria Annuzjata (Tarxien) (2012) (Vol. 02)
No | Marches | Composer | Productions | Recording Studios | Recording Engineer | Year |
01 | In Memoriam: Ġużeppi Micallef | Hermann Farrugia Frantz | Għaqda Mużikali Maria Annuzjata | VF Recording Studios | Vanni Farrugia | 2012 |
02 | L-Aħħar Demgħa ta' Rita Vella | Darren Dimech | Għaqda Mużikali Maria Annuzjata | VF Recording Studios | Vanni Farrugia | 2012 |
03 | Għażież Missier | Victor Vella | Għaqda Mużikali Maria Annuzjata | VF Recording Studios | Vanni Farrugia | 2012 |
04 | Alla Memoria di Ġiuseppe Verdi | Vincenzo Ciappara | Għaqda Mużikali Maria Annuzjata | VF Recording Studios | Vanni Farrugia | 2012 |
05 | In Memoriam: Karmenu Farrugia | Joseph Vella | Għaqda Mużikali Maria Annuzjata | VF Recording Studios | Vanni Farrugia | 2012 |
06 | Rimembranze | Vincenzo Napoli | Għaqda Mużikali Maria Annuzjata | VF Recording Studios | Vanni Farrugia | 2012 |
07 | Anima | Antonio Oddo | Għaqda Mużikali Maria Annuzjata | VF Recording Studios | Vanni Farrugia | 2012 |
08 | Mater Lacrimosa | Giuseppe Gregucci | Għaqda Mużikali Maria Annuzjata | VF Recording Studios | Vanni Farrugia | 2012 |