Difference between revisions of "Funeral Marches - Marċi Funebri - Antonio Miruzzi (1867-1944) 'Le Sette Parole' u l-Marċi Funebri Ġimgħa Mqaddsa 2010 - Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouad (2010)"
Jump to navigation
Jump to search
(Arranged Page: Funeral Marches - Marċi Funebri - Antonio Miruzzi (1867-1944) 'Le Sette Parole' u l-Marċi Funebri Ġimgħa Mqaddsa 2010 - Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouad (2010)) |
(Arranged Page: Funeral Marches - Marċi Funebri - Antonio Miruzzi (1867-1944) 'Le Sette Parole' u l-Marċi Funebri Ġimgħa Mqaddsa 2010 - Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouad (2010)) |
||
(10 intermediate revisions by the same user not shown) | |||
Line 1: | Line 1: | ||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
''' | | '''CD.A''' | ||
|- | |- | ||
| '''No'''||'''Funeral Marches'''||'''Composer'''||'''Production'''||'''Recording Studios'''|| '''Recording Engineer'''||'''Year''' | |||
| '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Production'''||'''Recording Studios'''|| '''Recording Engineer'''||'''Year''' | |||
|- | |- | ||
| 01||Pater, dimitte illis, non enim sciunt quid faciunt' (Missier, aħfrilhom għaliex ma jafux x'inhuma jagħmlu)||[[ | | 01||Pater, dimitte illis, non enim sciunt quid faciunt' (Missier, aħfrilhom għaliex ma jafux x'inhuma jagħmlu)||[[Antonio Miruzzi]]||[[Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard]]||[[PRO Studios]]||[[John Cauchi]]||2010 | ||
|- | |- | ||
| 02||Hodie mecum cris i paradiso' (Illum Stess inti tkun fil-Ġenna miegħi)|| | | 02||Hodie mecum cris i paradiso' (Illum Stess inti tkun fil-Ġenna miegħi)||Antonio Miruzzi||Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard||PRO Studios||John Cauchi||2010 | ||
|- | |- | ||
| 03||Mulier, ecce filius tuus, et tu. Ecce Mater Tua' (Mara, hawn hu Ibnek, u inti, hawn hi ommok)|| | | 03||Mulier, ecce filius tuus, et tu. Ecce Mater Tua' (Mara, hawn hu Ibnek, u inti, hawn hi ommok)||Antonio Miruzzi||Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard||PRO Studios||John Cauchi||2010 | ||
|- | |- | ||
| 04||Deus meus, Deaus meus, ut quid dereliquisi me?' (Alla tiegħi, Alla tiegħi, għaliex tlaqtni?)|| | | 04||Deus meus, Deaus meus, ut quid dereliquisi me?' (Alla tiegħi, Alla tiegħi, għaliex tlaqtni?)||Antonio Miruzzi||Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard||PRO Studios||John Cauchi||2010 | ||
|- | |- | ||
| 05||Sitio' (Għandi l-għatx)|| | | 05||Sitio' (Għandi l-għatx)||Antonio Miruzzi||Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard||PRO Studios||John Cauchi||2010 | ||
|- | |- | ||
| 06||Consummatum est!' (Kollox Mitmum!)|| | | 06||Consummatum est!' (Kollox Mitmum!)||Antonio Miruzzi||Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard||PRO Studios||John Cauchi||2010 | ||
|- | |- | ||
| 07||Pater in manus tuas, Commendo spiritum meum' (Missier, f'idejk inqiegħed l-ispirtu tiegħi)|| | | 07||Pater in manus tuas, Commendo spiritum meum' (Missier, f'idejk inqiegħed l-ispirtu tiegħi)||Antonio Miruzzi||Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard||PRO Studios||John Cauchi||2010 | ||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
| ''' | | '''CD. B''' | ||
|- | |- | ||
| | | '''No'''||'''Funeral Marches'''||'''Composer'''||'''Production'''||'''Recording Studios'''|| '''Recording Engineer'''||'''Year''' | ||
|- | |- | ||
| | | 08||Cordoglio ||[[Antonio Miruzzi]]||[[Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard]]||[[PRO Studios]]||[[John Cauchi]]||2010 | ||
|- | |- | ||
| | | 09||Sonforto||Antonio Miruzzi||Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard||PRO Studios||John Cauchi||2010 | ||
|- | |- | ||
| | | 10||Rimembranze|| Antonio Miruzzi||Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard||PRO Studios||John Cauchi||2010 | ||
|- | |- | ||
| | | 11||Cadavere|| Antonio Miruzzi||Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard||PRO Studios||John Cauchi||2010 | ||
|- | |- | ||
| | | 12||Una Lacrima|| Antonio Miruzzi||Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard||PRO Studios||John Cauchi||2010 | ||
|- | |- | ||
| | | 13||Triste Pensieri|| Antonio Miruzzi||Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard||PRO Studios||John Cauchi||2010 | ||
|- | |- | ||
| | | 14||Rimpianto|| Antonio Miruzzi||Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard||PRO Studios||John Cauchi||2010 | ||
|- | |- | ||
| | | 15||Giorno di Pianto|| Antonio Miruzzi||Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard||PRO Studios||John Cauchi||2010 | ||
|- | |- | ||
| | | 16||Lagrime|| Antonio Miruzzi||Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard||PRO Studios||John Cauchi||2010 | ||
|- | |- | ||
| 18||Venerdi Santo|| | | 17||Ai Miei Cari || Antonio Miruzzi||Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard||PRO Studios||John Cauchi||2010 | ||
|- | |||
| 18||Venerdi Santo|| Antonio Miruzzi||Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard||PRO Studios||John Cauchi||2010 | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
[[Category:Funeral Marches]] | |||
[[Category:CDs released by band clubs in Malta]] | |||
[[Category:Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard]] |
Latest revision as of 04:53, 17 August 2020
CD.A | ||||||
No | Funeral Marches | Composer | Production | Recording Studios | Recording Engineer | Year |
01 | Pater, dimitte illis, non enim sciunt quid faciunt' (Missier, aħfrilhom għaliex ma jafux x'inhuma jagħmlu) | Antonio Miruzzi | Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard | PRO Studios | John Cauchi | 2010 |
02 | Hodie mecum cris i paradiso' (Illum Stess inti tkun fil-Ġenna miegħi) | Antonio Miruzzi | Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard | PRO Studios | John Cauchi | 2010 |
03 | Mulier, ecce filius tuus, et tu. Ecce Mater Tua' (Mara, hawn hu Ibnek, u inti, hawn hi ommok) | Antonio Miruzzi | Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard | PRO Studios | John Cauchi | 2010 |
04 | Deus meus, Deaus meus, ut quid dereliquisi me?' (Alla tiegħi, Alla tiegħi, għaliex tlaqtni?) | Antonio Miruzzi | Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard | PRO Studios | John Cauchi | 2010 |
05 | Sitio' (Għandi l-għatx) | Antonio Miruzzi | Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard | PRO Studios | John Cauchi | 2010 |
06 | Consummatum est!' (Kollox Mitmum!) | Antonio Miruzzi | Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard | PRO Studios | John Cauchi | 2010 |
07 | Pater in manus tuas, Commendo spiritum meum' (Missier, f'idejk inqiegħed l-ispirtu tiegħi) | Antonio Miruzzi | Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard | PRO Studios | John Cauchi | 2010 |
CD. B | ||||||
No | Funeral Marches | Composer | Production | Recording Studios | Recording Engineer | Year |
08 | Cordoglio | Antonio Miruzzi | Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard | PRO Studios | John Cauchi | 2010 |
09 | Sonforto | Antonio Miruzzi | Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard | PRO Studios | John Cauchi | 2010 |
10 | Rimembranze | Antonio Miruzzi | Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard | PRO Studios | John Cauchi | 2010 |
11 | Cadavere | Antonio Miruzzi | Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard | PRO Studios | John Cauchi | 2010 |
12 | Una Lacrima | Antonio Miruzzi | Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard | PRO Studios | John Cauchi | 2010 |
13 | Triste Pensieri | Antonio Miruzzi | Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard | PRO Studios | John Cauchi | 2010 |
14 | Rimpianto | Antonio Miruzzi | Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard | PRO Studios | John Cauchi | 2010 |
15 | Giorno di Pianto | Antonio Miruzzi | Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard | PRO Studios | John Cauchi | 2010 |
16 | Lagrime | Antonio Miruzzi | Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard | PRO Studios | John Cauchi | 2010 |
17 | Ai Miei Cari | Antonio Miruzzi | Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard | PRO Studios | John Cauchi | 2010 |
18 | Venerdi Santo | Antonio Miruzzi | Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard | PRO Studios | John Cauchi | 2010 |