Difference between revisions of "Festive Marches - Marċi Brijuzi - Marċi Allegri - Festa San Nikola 2011 - Mill-Għaqda Mużikali San Nikola (2011)"
Jump to navigation
Jump to search
(Included Page: Festive Marches - Marċi Brijuzi - Marċi Allegri - Festa San Nikola 2011 - Mill-Għaqda Mużikali San Nikola (2011)) |
(Arranged Page: Festive Marches - Marċi Brijuzi - Marċi Allegri - Festa San Nikola 2011 - Mill-Għaqda Mużikali San Nikola (2011)) |
||
Line 1: | Line 1: | ||
{| class="wikitable sortable" name="Name of | {| class="wikitable sortable" name="Name of Cd" | ||
|- | |- | ||
| '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Productions'''||'''Recording Studios'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | |||
|- | |||
| 01||Innu Marċ 'Sliem Għalik O Tawmaturgu'||[[Mro. Ġiovanni Vella]]||[[Għaqda Mużikali San Nikola]] [[Siġġiewi]]||[[PRO Studio]]||[[John Cauchi]]||2011 | |||
|- | |||
| 02||275 Sena Statwa Titulari||[[Mro. Nicholas Vella]]||Għaqda Mużikali San Nikola, Siġġiewi||PRO Studio||John Cauchi||2011 | |||
|- | |||
| 03||Sol y Sombra||[[Mro. Raymond Sant]]||Għaqda Mużikali San Nikola, Siġġiewi||PRO Studio||John Cauchi||2011 | |||
|- | |||
| 04||Carmen and Vivienne||[[Mro. John Mamo]]||Għaqda Mużikali San Nikola, Siġġiewi||PRO Studio||John Cauchi||2011 | |||
|- | |||
| 05||Nena||[[Mro. Carmelo Callus]]||Għaqda Mużikali San Nikola, Siġġiewi||PRO Studio||John Cauchi||2011 | |||
|- | |||
| 06||Evelyn and Antoinette||[[Mro. G Gambin]]||Għaqda Mużikali San Nikola, Siġġiewi||PRO Studio||John Cauchi||2011 | |||
|- | |||
| 07||100th Anniversary||[[Mro. Alfred Farrugia]]||Għaqda Mużikali San Nikola, Siġġiewi||PRO Studio||John Cauchi||2011 | |||
|- | |||
| 08||IS-Surmast il-Ġdid||[[Mro. Raymond Sciberras]]||Għaqda Mużikali San Nikola, Siġġiewi||PRO Studio||John Cauchi||2011 | |||
|- | |||
| 09||Granada||[[Mro. Vincenzo Ciappara]]||Għaqda Mużikali San Nikola, Siġġiewi||PRO Studio||John Cauchi||2011 | |||
|- | |- | ||
| | | 10||Palm Victory||[[Mro. Alan Schembri]]||Għaqda Mużikali San Nikola, Siġġiewi||PRO Studio||John Cauchi||2011 | ||
|- | |||
| 11||The Blue Banner||[[Mro. Luigi Bongailas]]||Għaqda Mużikali San Nikola, Siġġiewi||PRO Studio||John Cauchi||2011 | |||
|- | |||
| 12||Innu lill-Kbir Nikola||Mro.Nicholas Vella||Għaqda Mużikali San Nikola, Siġġiewi||PRO Studio||John Cauchi||2011 | |||
|- | |||
| 13||Innu Lil-Banda San Nikola||Mro. John Mamo||Għaqda Mużikali San Nikola, Siġġiewi||PRO Studio||John Cauchi||2011 | |||
|- | |- | ||
|} |
Revision as of 09:10, 15 May 2020
No | Marches | Composer | Productions | Recording Studios | Recording Engineer | Year |
01 | Innu Marċ 'Sliem Għalik O Tawmaturgu' | Mro. Ġiovanni Vella | Għaqda Mużikali San Nikola Siġġiewi | PRO Studio | John Cauchi | 2011 |
02 | 275 Sena Statwa Titulari | Mro. Nicholas Vella | Għaqda Mużikali San Nikola, Siġġiewi | PRO Studio | John Cauchi | 2011 |
03 | Sol y Sombra | Mro. Raymond Sant | Għaqda Mużikali San Nikola, Siġġiewi | PRO Studio | John Cauchi | 2011 |
04 | Carmen and Vivienne | Mro. John Mamo | Għaqda Mużikali San Nikola, Siġġiewi | PRO Studio | John Cauchi | 2011 |
05 | Nena | Mro. Carmelo Callus | Għaqda Mużikali San Nikola, Siġġiewi | PRO Studio | John Cauchi | 2011 |
06 | Evelyn and Antoinette | Mro. G Gambin | Għaqda Mużikali San Nikola, Siġġiewi | PRO Studio | John Cauchi | 2011 |
07 | 100th Anniversary | Mro. Alfred Farrugia | Għaqda Mużikali San Nikola, Siġġiewi | PRO Studio | John Cauchi | 2011 |
08 | IS-Surmast il-Ġdid | Mro. Raymond Sciberras | Għaqda Mużikali San Nikola, Siġġiewi | PRO Studio | John Cauchi | 2011 |
09 | Granada | Mro. Vincenzo Ciappara | Għaqda Mużikali San Nikola, Siġġiewi | PRO Studio | John Cauchi | 2011 |
10 | Palm Victory | Mro. Alan Schembri | Għaqda Mużikali San Nikola, Siġġiewi | PRO Studio | John Cauchi | 2011 |
11 | The Blue Banner | Mro. Luigi Bongailas | Għaqda Mużikali San Nikola, Siġġiewi | PRO Studio | John Cauchi | 2011 |
12 | Innu lill-Kbir Nikola | Mro.Nicholas Vella | Għaqda Mużikali San Nikola, Siġġiewi | PRO Studio | John Cauchi | 2011 |
13 | Innu Lil-Banda San Nikola | Mro. John Mamo | Għaqda Mużikali San Nikola, Siġġiewi | PRO Studio | John Cauchi | 2011 |