Difference between revisions of "Festive Marches - Marċi Brijuzi - Mis-Soċjeta San Pawl Banda Konti Ruġġieru (2017)"
Jump to navigation
Jump to search
Festive Marches - Marċi Brijuzi - Mill-Każin San Pawl Banda Konti Ruġġieru (2017)
(Inclued Page: Festive Marches - Marċi Brijuzi - Mis-Soċjeta San Pawl Banda Konti Ruġġieru (2017)) |
(Arranged Page: Festive Marches - Marċi Brijuzi - Mis-Soċjeta San Pawl Banda Konti Ruġġieru (2017)) |
||
Line 1: | Line 1: | ||
{| {{table}} | {| {{table}} | ||
{| class="wikitable sortable" name="Name of Cd's" | {| class="wikitable sortable" name="Name of Cd's" | ||
|- | |- | ||
'''Festive Marches - Marċi Brijuzi - Mill-Każin San Pawl Banda Konti Ruġġieru (2017)''' | '''Festive Marches - Marċi Brijuzi - Mill-Każin San Pawl Banda Konti Ruġġieru (2017)''' | ||
Line 7: | Line 6: | ||
| '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Productions'''||'''Recording Studios'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | | '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Productions'''||'''Recording Studios'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | ||
|- | |- | ||
| 01||Innu lil San Pawl||[[Mro. Vincenzo Ciappara]]||[[Każin San Pawl Banda Konti Ruġġieru]]||[[V & R Recording Studios]]||[[Vanni Farrugia]]||2017 | |||
|- | |||
| 02||Roma 67||[[Mro. James Chappell]]||Każin San Pawl Banda Konti Ruġġieru||V & R Recording Studios||Vanni Farrugia ||2017 | |||
|- | |||
| 03||Iċ-Ċiniż||[[Mro. Carmel Borg]]||Każin San Pawl Banda Konti Ruġġieru||V & R Recording Studios||Vanni Farrugia ||2017 | |||
|- | |||
| 04||Festivity||[[Profs. Mro. Joseph Vella]]||Każin San Pawl Banda Konti Ruġġieru||V & R Recording Studios||Vanni Farrugia ||2017 | |||
|- | |||
| 05||Doctor Gentium||[[Mro. Luke Vella]]||Każin San Pawl Banda Konti Ruġġieru||V & R Recording Studios||Vanni Farrugia ||2017 | |||
|- | |||
| 06||Donum Dei||[[Mro. Matthew Chappell]]||Każin San Pawl Banda Konti Ruġġieru||V & R Recording Studios||Vanni Farrugia ||2017 | |||
|- | |||
| 07||Norman||Mro. Vincenzo Ciappara||Każin San Pawl Banda Konti Ruġġieru||V & R Recording Studios||Vanni Farrugia ||2017 | |||
|- | |||
| 08||O Bella Spagna||[[Mro. Joseph Azzopardi]]||Każin San Pawl Banda Konti Ruġġieru||V & R Recording Studios||Vanni Farrugia ||2017 | |||
|- | |||
| 09||Hautville||Mro. James Chappell||Każin San Pawl Banda Konti Ruġġieru||V & R Recording Studios||Vanni Farrugia ||2017 | |||
|- | |||
| 10||In-Nitfa||Mro. Carmel Borg||Każin San Pawl Banda Konti Ruġġieru||V & R Recording Studios||Vanni Farrugia ||2017 | |||
|- | |||
| 11||Villa Bellini||Profs. Mro. Joseph Vella||Każin San Pawl Banda Konti Ruġġieru||V & R Recording Studios||Vanni Farrugia ||2017 | |||
|- | |||
| 12||Lilibeth||Mro. Vincenzo Ciappara||Każin San Pawl Banda Konti Ruġġieru||V & R Recording Studios||Vanni Farrugia ||2017 | |||
|- | |||
| 13||New York City||Mro. Joseph Azzopardi||Każin San Pawl Banda Konti Ruġġieru||V & R Recording Studios||Vanni Farrugia ||2017 | |||
|- | |||
| 14||Inno Conte Ruggiero||[[Mro. Giuseppe Vitalti]]||Każin San Pawl Banda Konti Ruġġieru||V & R Recording Studios||Vanni Farrugia ||2017 | |||
|- | |||
|} |
Revision as of 03:22, 1 May 2020
No | Marches | Composer | Productions | Recording Studios | Recording Engineer | Year |
01 | Innu lil San Pawl | Mro. Vincenzo Ciappara | Każin San Pawl Banda Konti Ruġġieru | V & R Recording Studios | Vanni Farrugia | 2017 |
02 | Roma 67 | Mro. James Chappell | Każin San Pawl Banda Konti Ruġġieru | V & R Recording Studios | Vanni Farrugia | 2017 |
03 | Iċ-Ċiniż | Mro. Carmel Borg | Każin San Pawl Banda Konti Ruġġieru | V & R Recording Studios | Vanni Farrugia | 2017 |
04 | Festivity | Profs. Mro. Joseph Vella | Każin San Pawl Banda Konti Ruġġieru | V & R Recording Studios | Vanni Farrugia | 2017 |
05 | Doctor Gentium | Mro. Luke Vella | Każin San Pawl Banda Konti Ruġġieru | V & R Recording Studios | Vanni Farrugia | 2017 |
06 | Donum Dei | Mro. Matthew Chappell | Każin San Pawl Banda Konti Ruġġieru | V & R Recording Studios | Vanni Farrugia | 2017 |
07 | Norman | Mro. Vincenzo Ciappara | Każin San Pawl Banda Konti Ruġġieru | V & R Recording Studios | Vanni Farrugia | 2017 |
08 | O Bella Spagna | Mro. Joseph Azzopardi | Każin San Pawl Banda Konti Ruġġieru | V & R Recording Studios | Vanni Farrugia | 2017 |
09 | Hautville | Mro. James Chappell | Każin San Pawl Banda Konti Ruġġieru | V & R Recording Studios | Vanni Farrugia | 2017 |
10 | In-Nitfa | Mro. Carmel Borg | Każin San Pawl Banda Konti Ruġġieru | V & R Recording Studios | Vanni Farrugia | 2017 |
11 | Villa Bellini | Profs. Mro. Joseph Vella | Każin San Pawl Banda Konti Ruġġieru | V & R Recording Studios | Vanni Farrugia | 2017 |
12 | Lilibeth | Mro. Vincenzo Ciappara | Każin San Pawl Banda Konti Ruġġieru | V & R Recording Studios | Vanni Farrugia | 2017 |
13 | New York City | Mro. Joseph Azzopardi | Każin San Pawl Banda Konti Ruġġieru | V & R Recording Studios | Vanni Farrugia | 2017 |
14 | Inno Conte Ruggiero | Mro. Giuseppe Vitalti | Każin San Pawl Banda Konti Ruġġieru | V & R Recording Studios | Vanni Farrugia | 2017 |