Difference between revisions of "Festive Marches - Marċi Brijuzi - Sett ta' Marċi Brijużi - Mis-Soċjeta San Pawl Banda Konti Ruġġieru (1998)"
Jump to navigation
Jump to search
Festive Marches - Marċi Brijuzi - Sett ta' Marċi Brijużi - Mis-Soċjeta San Pawl Banda Konti Ruġġieru (1998)
(Included Page: Festive Marches - Marċi Brijuzi - Sett ta' Marċi Brijużi - Mis-Soċjeta San Pawl Banda Konti Ruġġieru (1998)) |
(Arranged Page: Festive Marches - Marċi Brijuzi - Sett ta' Marċi Brijużi - Mis-Soċjeta San Pawl Banda Konti Ruġġieru (1998)) |
||
Line 5: | Line 5: | ||
'''Festive Marches - Marċi Brijuzi - Sett ta' Marċi Brijużi - Mis-Soċjeta San Pawl Banda Konti Ruġġieru (1998)''' | '''Festive Marches - Marċi Brijuzi - Sett ta' Marċi Brijużi - Mis-Soċjeta San Pawl Banda Konti Ruġġieru (1998)''' | ||
|- | |- | ||
| '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Productions'''||'''Recording Studios'''||'''Recording | | '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Productions'''||'''Recording Studios'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | ||
|- | |- | ||
| 01||Innu Lill-Appostolu Missierna San Pawl||[[Mro. Vincenzo Ciappara]] ||[[Każin San Pawl Banda Konti Ruġġieru]]||[[Smash Recordings]]||[[Joe Baldacchino]]||1998 | |||
|- | |||
| 02||Salette||Mro. Vincenzo Ciappara||Każin San Pawl Banda Konti Ruġġieru||Smash Recordings||Joe Baldacchino||1998 | |||
|- | |||
| 03||L-Irxoxt||[[Profs. Mro. Joseph Vella]]||Każin San Pawl Banda Konti Ruġġieru||Smash Recordings||Joe Baldacchino||1998 | |||
|- | |||
| 04||El Aragones||[[Mro. Joseph Azzopardi]]||Każin San Pawl Banda Konti Ruġġieru||Smash Recordings||Joe Baldacchino||1998 | |||
|- | |||
| 05||Il-Bandist Carmelo Cilia||[[Saviour Giordermaina]]||Każin San Pawl Banda Konti Ruġġieru||Smash Recordings||Joe Baldacchino||1998 | |||
|- | |||
| 06||Galantry||Mro. Vincenzo Ciappara||Każin San Pawl Banda Konti Ruġġieru||Smash Recordings||Joe Baldacchino||1998 | |||
|- | |||
| 07||Ġużeppi l-Ġardinar (il-Bożin)||[[Carmel Borg]]||Każin San Pawl Banda Konti Ruġġieru||Smash Recordings||Joe Baldacchino||1998 | |||
|- | |||
| 08||Tarsus||Mro. Vincenzo Ciappara||Każin San Pawl Banda Konti Ruġġieru||Smash Recordings||Joe Baldacchino||1998 | |||
|- | |||
| '''Side 'B'''' | |||
|- | |||
| 09||Domenica||[[Doris Coleiro]]||Każin San Pawl Banda Konti Ruġġieru||Smash Recordings||Joe Baldacchino||1998 | |||
|- | |||
| 10||Fuoco Di Giola||Mro. Joseph Azzopardi||Każin San Pawl Banda Konti Ruġġieru||Smash Recordings||Joe Baldacchino||1998 | |||
|- | |||
| 11||Doctor Gentium||[[Philip Schembri]]||Każin San Pawl Banda Konti Ruġġieru||Smash Recordings||Joe Baldacchino||1998 | |||
|- | |||
| 12||Cordova||Mro. Vincenzo Ciappara||Każin San Pawl Banda Konti Ruġġieru||Smash Recordings||Joe Baldacchino||1998 | |||
|- | |||
| 13||Salvy Giordimaina fl-Awstralja||[[Joe Muscat]]||Każin San Pawl Banda Konti Ruġġieru||Smash Recordings||Joe Baldacchino||1998 | |||
|- | |||
| 14||Innu 'Corpus Christi'||Mro. Joseph Azzopardi||Każin San Pawl Banda Konti Ruġġieru||Smash Recordings||Joe Baldacchino||1998 | |||
|- | |||
| 15||Marcia San Paolo||[[Mro. Gardenio Botti]]||Każin San Pawl Banda Konti Ruġġieru||Smash Recordings||Joe Baldacchino||1998 | |||
|- | |||
| 16||Innu Tal-Banda Konti Ruġġieru||[[Giuseppe Vitaliti]]||Każin San Pawl Banda Konti Ruġġieru||Smash Recordings||Joe Baldacchino||1998 | |||
|- | |||
|} |
Revision as of 17:14, 30 April 2020
Side 'A' | ||||||
No | Marches | Composer | Productions | Recording Studios | Recording Engineer | Year |
01 | Innu Lill-Appostolu Missierna San Pawl | Mro. Vincenzo Ciappara | Każin San Pawl Banda Konti Ruġġieru | Smash Recordings | Joe Baldacchino | 1998 |
02 | Salette | Mro. Vincenzo Ciappara | Każin San Pawl Banda Konti Ruġġieru | Smash Recordings | Joe Baldacchino | 1998 |
03 | L-Irxoxt | Profs. Mro. Joseph Vella | Każin San Pawl Banda Konti Ruġġieru | Smash Recordings | Joe Baldacchino | 1998 |
04 | El Aragones | Mro. Joseph Azzopardi | Każin San Pawl Banda Konti Ruġġieru | Smash Recordings | Joe Baldacchino | 1998 |
05 | Il-Bandist Carmelo Cilia | Saviour Giordermaina | Każin San Pawl Banda Konti Ruġġieru | Smash Recordings | Joe Baldacchino | 1998 |
06 | Galantry | Mro. Vincenzo Ciappara | Każin San Pawl Banda Konti Ruġġieru | Smash Recordings | Joe Baldacchino | 1998 |
07 | Ġużeppi l-Ġardinar (il-Bożin) | Carmel Borg | Każin San Pawl Banda Konti Ruġġieru | Smash Recordings | Joe Baldacchino | 1998 |
08 | Tarsus | Mro. Vincenzo Ciappara | Każin San Pawl Banda Konti Ruġġieru | Smash Recordings | Joe Baldacchino | 1998 |
Side 'B' | ||||||
09 | Domenica | Doris Coleiro | Każin San Pawl Banda Konti Ruġġieru | Smash Recordings | Joe Baldacchino | 1998 |
10 | Fuoco Di Giola | Mro. Joseph Azzopardi | Każin San Pawl Banda Konti Ruġġieru | Smash Recordings | Joe Baldacchino | 1998 |
11 | Doctor Gentium | Philip Schembri | Każin San Pawl Banda Konti Ruġġieru | Smash Recordings | Joe Baldacchino | 1998 |
12 | Cordova | Mro. Vincenzo Ciappara | Każin San Pawl Banda Konti Ruġġieru | Smash Recordings | Joe Baldacchino | 1998 |
13 | Salvy Giordimaina fl-Awstralja | Joe Muscat | Każin San Pawl Banda Konti Ruġġieru | Smash Recordings | Joe Baldacchino | 1998 |
14 | Innu 'Corpus Christi' | Mro. Joseph Azzopardi | Każin San Pawl Banda Konti Ruġġieru | Smash Recordings | Joe Baldacchino | 1998 |
15 | Marcia San Paolo | Mro. Gardenio Botti | Każin San Pawl Banda Konti Ruġġieru | Smash Recordings | Joe Baldacchino | 1998 |
16 | Innu Tal-Banda Konti Ruġġieru | Giuseppe Vitaliti | Każin San Pawl Banda Konti Ruġġieru | Smash Recordings | Joe Baldacchino | 1998 |