Difference between revisions of "Festive Marches - Marċi Brijuzi - Soċjeta' Mużikali San Ġużepp Ħamrun (2016)"
Jump to navigation
Jump to search
(Included Page: Festive Marches - Marċi Brijuzi - Soċjeta' Mużikali San Ġużepp Ħamrun (2016)) |
(Arranged Page: Festive Marches - Marċi Brijuzi - Soċjeta' Mużikali San Ġużepp Ħamrun (2016)) |
||
Line 4: | Line 4: | ||
| '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Productions'''||'''Recording Studio'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | | '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Productions'''||'''Recording Studio'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | ||
|- | |- | ||
| 01||Innu tal-Banda San Ġużepp||[[Mro. Willie Attard]] (2014)||[[Soċjeta Mużikali San Ġużepp Ħamrun]]||[[Boffa Studios]]||[[Joe Boffa Jr.]]||2016 | |||
|- | |||
| 02||Qalb Ġużeħħina||[[Mro. Josef Cuschieri]] (2012)||Soċjeta Mużikali San Ġużepp Ħamrun||Boffa Studios||Joe Boffa Jr.||2016 | |||
|- | |||
| 03||Tal-Kuluri||[[Mro. Paul Borg]] (2012)||Soċjeta Mużikali San Ġużepp Ħamrun||Boffa Studios||Joe Boffa Jr.||2016 | |||
|- | |||
| 04||25 Sena Kummissjoni Żgħażagħ||[[Mro. John Ivan Borg]] (2010)||Soċjeta Mużikali San Ġużepp Ħamrun||Boffa Studios||Joe Boffa Jr.||2016 | |||
|- | |||
| 05||El Gozitano||[[Mro. Anġelo Pace]] (1989)||Soċjeta Mużikali San Ġużepp Ħamrun||Boffa Studios||Joe Boffa Jr.||2016 | |||
|- | |||
| 06||10 Snin President||Mro. Josef Cuschieri (1993)||Soċjeta Mużikali San Ġużepp Ħamrun||Boffa Studios||Joe Boffa Jr.||2016 | |||
|- | |||
| 07||Komaj||[[Mro. Orzio Cachia]] (1993)||Soċjeta Mużikali San Ġużepp Ħamrun||Boffa Studios||Joe Boffa Jr.||2016 | |||
|- | |||
| 08||Il-Fundaturi tas-Soċjeta'||[[Mro. Archiblad Mizzi]] (1989)||Soċjeta Mużikali San Ġużepp Ħamrun||Boffa Studios||Joe Boffa Jr.||2016 | |||
|- | |||
| 09||Kummissjoni Żgħażagħ u l-Kaxxier||[[Mro. Paul Schembri]] (1993)||Soċjeta Mużikali San Ġużepp Ħamrun||Boffa Studios||Joe Boffa Jr.||2016 | |||
|- | |||
| 10||Maran||[[Mro. Justin Martin]] (2012)||Soċjeta Mużikali San Ġużepp Ħamrun||Boffa Studios||Joe Boffa Jr.||2016 | |||
|- | |||
| 11||Innu Marċ San Gejtanu||Mro. Willie Attard (2014)||Soċjeta Mużikali San Ġużepp Ħamrun||Boffa Studios||Joe Boffa Jr.||2016 | |||
|- | |||
|} |
Revision as of 16:30, 30 April 2020
Festive Marches - Marċi Brijużi - Soċjeta' Mużikali San Ġużepp Ħamrun (2016)
No | Marches | Composer | Productions | Recording Studio | Recording Engineer | Year |
01 | Innu tal-Banda San Ġużepp | Mro. Willie Attard (2014) | Soċjeta Mużikali San Ġużepp Ħamrun | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 2016 |
02 | Qalb Ġużeħħina | Mro. Josef Cuschieri (2012) | Soċjeta Mużikali San Ġużepp Ħamrun | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 2016 |
03 | Tal-Kuluri | Mro. Paul Borg (2012) | Soċjeta Mużikali San Ġużepp Ħamrun | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 2016 |
04 | 25 Sena Kummissjoni Żgħażagħ | Mro. John Ivan Borg (2010) | Soċjeta Mużikali San Ġużepp Ħamrun | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 2016 |
05 | El Gozitano | Mro. Anġelo Pace (1989) | Soċjeta Mużikali San Ġużepp Ħamrun | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 2016 |
06 | 10 Snin President | Mro. Josef Cuschieri (1993) | Soċjeta Mużikali San Ġużepp Ħamrun | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 2016 |
07 | Komaj | Mro. Orzio Cachia (1993) | Soċjeta Mużikali San Ġużepp Ħamrun | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 2016 |
08 | Il-Fundaturi tas-Soċjeta' | Mro. Archiblad Mizzi (1989) | Soċjeta Mużikali San Ġużepp Ħamrun | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 2016 |
09 | Kummissjoni Żgħażagħ u l-Kaxxier | Mro. Paul Schembri (1993) | Soċjeta Mużikali San Ġużepp Ħamrun | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 2016 |
10 | Maran | Mro. Justin Martin (2012) | Soċjeta Mużikali San Ġużepp Ħamrun | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 2016 |
11 | Innu Marċ San Gejtanu | Mro. Willie Attard (2014) | Soċjeta Mużikali San Ġużepp Ħamrun | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 2016 |